AILA Cosmetics - Laky na nehty

Slovy Dr. Cary Gannon:
Jako certifikovaná lékařka a zakladatelka AILA Cosmetics a upřímně řečeno i jako starostlivá máma, je pro mě nesmírně důležité, aby lidé pochopili, co je AILA a co AILA není.

Jelikož AILA cosmetics má jasný cíl a odhodláni poskytovat nejzdravější produkty v lacích na nehty a přitom okouzlit okolí jedinečnou krásou a barevností nehtů - jsme často dotazováni, zda naše výrobky nejsou toxické.

Naší prioritou bylo, aby laky na nehty AILA v žádném případě neobsahovali vodu. Ve vodě je život a často i ten co není v danou chvilku pro naše zdravý dobrý, voda je úžasné prostřední pro tvorbu bakterií, hub, kvasinek, plísní a řas (mnoho jiných nežádoucích látek). Laky na bázi vody musí obsahovat více konzervačních látek většinou chemických, tím je zamezeno v růstu bakterií v láhvích. Pokud ale laky na bázi vody neobsahují více konzervačních látek, začínají v lahvích růst bakterie, houby, kvasnice, plísně a řasy a šíří se infekce. To je podpořeno otevřením laku a přísunu kyslíků a tím k podpoře růstu bakterií. Stejně tak není možné zjistit zdroj vody v lacích na nehty, jaké bylo složení vody a zda nemohla být v danou chvíli voda kontaminovaná. V AILA doporučujeme pouze bezvodé manikúry a pedikúry, protože chemikálie používané k usmrcení bakterií tzv. konzervační látky jsou ve vodě absorbovány přes kůži a nehty mnohem vyšší rychlostí a mohou snadno vést k nesčetným problémům s kůží a nehty. Jako certifikovaná doktorka při práci s pacienty nikdy nepoužívám vodu k léčbě pacientů. Používám pouze fyziologický roztok.

Není možné vyrábět laky na nehty bez chemických látek. Neexistuje taková věc, jako je lak na nehty bez chemických složek. Jednou složkou, která je často v pochybnosti, je benzofenon. AILA Cosmetics produkty neobsahují benzofenon. Výrobky AILA Cosmetics obsahují benzofenon-1 (který je zcela odlišný od benzofenonu). Navíc v odborném panelu pro hodnocení kosmetických přísad (CIR): Expertní panel CIR vyhodnotil vědecké údaje a dospěl k závěru, že benzofenon-1, -3, -4, -5, -9 a -11 je bezpečný pro použití v kosmetice a výrobky osobní péče. V roce 2002 odborná komise CIR zvážila dostupné nové údaje o těchto složkách benzofenonu a znovu potvrdila výše uvedený závěr: "Naše výrobky neobsahují osm uvedených toxických složek.

Nikdy jsme netvrdili a nebudeme tvrdit, že nemáme v lacích na nehty chemické složky. Kromě toho, že jsme v souladu s každou federální regulací kosmetického průmyslu, jsme také přijali přísná opatření, abychom zajistili, že chemická konstrukce našich výrobků bude nad rámec požadavků na federální regulaci. To znamená, že jsme stanovili standard pro firmu AILA, která nabízí zdravější alternativu k tradičním lakům na nehty a přitom poskytuje jedinečnou krásu a funkci.

Laky na nehty přírodní pigmenty a krásné barvy

Krásné nehty. Barevné příběhy.

AILA cosmetics byla inspirována touhou poskytnout krásné barvy nehtů bez ohrožení zdraví a ničení nehtů. Systém pro péči o nehty AILA nabízí luxusní barvy pro jedinečné chvilky. Náš komplexní přístup k péči o nehty byl vyvinut Dr. Cary Gannon.

AILA je o kráse. AILA je o péči.

  • Cruelty-free, Gluten-free, Vegan
    Vyrobeno bez parabenů, síranů, formaldehydu, formaldehydových pryskyřic, gamaforu, dibutylftalátu, toluenu, trifenylfosfátu, xylenu, oxychloridu bizmutitého, ethyl-tosylamidu
  • Odolný proti oděrkám, vysoký lesk, dlouhá životnost
  • Vyrobeno v USA
  • Náš odstraňovač je vyroben z přírodních složek
  • Podporuje zdraví nehtů a okolí nehtu