Bio Měsíčkový olej - Organic Calendula Oil

Kód: 21
590 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Měsíčkový olej je vhodný pro zklidnění a hojení pokožky. Lze jej použít ke zmírnění suché, podrážděné nebo citlivé pokožky, k podpoře hojení ran, ke zmírnění popálenin od slunce, ke zmírnění opruzenin a ke zklidnění suché a svědivé pokožky hlavy.

Výhody organického měsíčkového oleje

 • ZDRAVÍ KŮŽE
  Měsíčkový olej se často používá lokálně na podporu zdraví pokožky. Předpokládá se, že obsahuje rostlinné sloučeniny, které mohou pomoci zklidnit a uklidnit podrážděnou nebo zanícenou pokožku.
 • ANTIMIKROBIÁLNÍ VLASTNOSTI
  Měsíčkový olej má přirozené antimikrobiální vlastnosti, které mohou pomoci při ošetření drobných řezných ran, škrábanců a bodnutí hmyzem.
 • ZKLIDŇUJÍCÍ
  Díky zklidňujícím vlastnostem je měsíčkový olej vhodný ke zklidnění podrážděné pokožky a je ideální pro mladou dětskou pokožku, hydrataci suché svědivé pokožky a celkovou péči o pokožku.

Obsah balení - 100mlfushi-logo

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bio Měsíčkový olej - Fushi Organic Calendula Oil

V množství cizokrajných bylin se trochu zapomíná na úžasný Měsíček lékařský. Své jméno nedostal jen tak a svými vlastnostmi překvapuje do dnešní doby. Měsíček svými vlastnostmi překvapuje do dnešní doby. Má antibakteriální, antiseptické a protizánětlivé účinky. Nejvíce aktivních látek obsahují okvětní lístky, a právě z nich získáváme 100% měsíčkový olej. Měsíčkový olej má vynikající protizánětlivé účinky a může být použit lokálně na zklidnění spálené nebo podrážděné kůže. Tento uklidňující a léčivý olej je vhodný na exematickou pokožku. Doručujeme i na dětskou pokožku. Měsíčkový olej urychluje hojení hnisavých a špatně se hojících ran. Desinfikuje, a proto je velmi vhodný při kožních zánětech nebo jako doplněk léčby plísní a ekzémů. Zklidňuje a zvláčňuje citlivou a popraskanou pokožku, regeneruje a dobře hojí i rozpraskané prsní bradavky po kojení. Vhodné na masírování hráze přibližně 6 týdnů před porodem pro zvýšení elasticity. Díky tomuto vlivu na podkožní vaziva je taktéž prevencí strií a vrásek. Dále zlepšuje hojení jizev a také jim předchází (nanášet před operací v dané oblasti i po).Trápí-Ii Vás křečové žíly, i ty můžete mazat měsíčkovým olejem a to vždy ve směru ve směru

Můžete měsíčkový olej používat přímo na pokožku?

Ano, měsíčkový olej lze použít přímo na pokožku, Při použití měsíčkového oleje na pokožku je obecně bezpečný pro většinu lidí, ale vždy je dobré nejprve provést náplasťový test, abyste zjistili případné alergické reakce nebo citlivost. Náplasťový test provedete tak, že malé množství měsíčkového oleje nanesete na malou oblast kůže, například na vnitřní stranu předloktí. Počkejte 24 hodin a sledujte, zda se neobjeví nějaké nežádoucí reakce, jako je zarudnutí, svědění nebo podráždění. Pokud se žádné negativní reakce nevyskytnou, je pravděpodobné, že můžete olejíček bezpečně použít na větší plochu pokožky.

Je měsíčkový olej vhodný při růžovce?

Měsíčkový olej je často propagován pro své potenciální přínosy při zklidnění a zklidnění podrážděné pokožky, což z něj může činit oblíbenou volbu pro jedince s rosaceou. Je však důležité si uvědomit, že rosacea je komplexní kožní onemocnění, které se může u jednotlivých osob lišit v závažnosti a spouštěcích faktorech. někteří jedinci s rosaceou mohou při používání měsíčkového oleje najít úlevu a zlepšení příznaků, není však zárukou, že bude fungovat u všech. Obecně platí, že při použití jakéhokoli nového přípravku na pleť se sklonem k rosacee je důležité nejprve provést náplasťový test, abyste se ujistili, že se u vás nevyskytnou žádné nežádoucí reakce. Kromě toho zvažte používání produktů s jemnými, nedráždivými složkami a vyhněte se známým spouštěčům rosacey, jako jsou drsné chemické látky, parfémy a nadměrné teplo. pamatujte, že to, co funguje u jednoho člověka, nemusí fungovat u jiného, proto je nejlepší poradit se s odborníkem, který může posoudit vaši individuální situaci a poskytnout doporučení na míru.

Je měsíček lékařský vhodný na lupénku?

Ačkoli se měsíčkový olej běžně používá pro své potenciální zklidňující a hydratační vlastnosti, existuje jen omezené množství vědeckých důkazů, které by zkoumaly jeho účinnost konkrétně na lupénku. Lupénka je chronické autoimunitní onemocnění kůže charakterizované zanícenými, šupinatými skvrnami na kůži. měsíčkový olej sice může přinést určitou úlevu při suchosti a mírném podráždění spojeném s lupénkou, není však považován za primární léčbu tohoto onemocnění. Léčba lupénky obvykle zahrnuje lokální kortikosteroidy, analogy vitaminu D, retinoidy a další předepsané léky. pokud trpíte lupénkou nebo jiným kožním onemocněním, je nezbytné poradit se s dermatologem nebo zdravotnickým pracovníkem, který vám poskytne vhodnou diagnózu, pokyny a možnosti léčby na základě vašich specifických potřeb. Mohou vám doporučit nejvhodnější léčbu založenou na důkazech, která vám pomůže lupénku účinně zvládnout.

Co měsíček lékařský dělá pro pokožku?

Měsíček lékařský, známý také jako měsíček lékařský, se pro své potenciální přínosy v péči o pokožku používá již po staletí. Měsíček má protizánětlivé vlastnosti, které mohou pomoci zklidnit a uklidnit podrážděnou nebo zanícenou pokožku. Může být prospěšný při stavech, jako jsou drobné popáleniny, vyrážky, bodnutí hmyzem a spáleniny od slunce. Měsíčkový olej je známý svými hydratačními vlastnostmi, které mohou pomoci zvlhčit suchou nebo popraskanou pokožku. Na pokožce vytváří ochrannou bariéru, která pomáhá udržovat vlhkost a zabraňuje ztrátě vody. Měsíček se tradičně používá k podpoře hojení ran. Může podporovat regeneraci tkání a napomáhat přirozenému procesu hojení drobných řezných ran, odřenin a modřin. Měsíček je obecně považován za jemný a dobře snášený, takže je vhodný pro citlivé typy pokožky. Přesto je důležité provést náplasťový test, abyste zjistili případné alergické reakce nebo citlivost před aplikací na větší plochu pokožky.

Tip pro maminky:

Doporučujeme ke každodennímu ošetření pokožky Vašeho miminka. Po koupeli namažte miminko a zejména místa a opruzeniny v oblasti plenek.

Složení

Ingredients INCI:

Calendula officinalis flores (Marigold flowers), Prunus dulcis (organic unrefined cold pressed Golden Sweet Almond oil). Calendula oil is triple infused for 3 months on a 1:1 ratio of. herb to oil. This provides a guaranteed laboratory tested minimum 4000mg/ltr of Terpenes. Triple infused over a 3 month period. This is a cold-pressed, non-standardised, unrefined, organic, hexane-free and natural oil. Each batch varies and displays a set of unique characteristics.

FREE FROM:
Chemicals, preservatives, fragrances or additives.

ORGANIC LICENSE NO:
Certified Organic by the Soil Association Licence No: DA22368. EU Organic Certified GB-ORG-05 non-EU agriculture.

*Certifikované, organické.
Uchovávejte při teplotě do 30C. Výrobek neobsahuje sluneční ochranu.

Bio měsíčkový olej

Klíčové složky:

 • 100% PURE SWEET ALMOND Oil (100% čistý sladký mandlový olej):

Sladký mandlový olej je výborným hydratačním prostředkem pro pokožku.
Obsahuje vitamíny A a E, které pomáhají udržovat pokožku zdravou a chránit ji před volnými radikály.
Jeho lehká a nekomedogenní textura je vhodná pro různé typy pokožky, včetně citlivé pokožky.
Může pomoci zmírnit suchost pokožky a podporovat její pružnost.

 • CALENDULA FLOWERS (květy měsíčku lékařského):

Květy měsíčku lékařského mají protizánětlivé a hojivé vlastnosti.
Používají se k podpoře hojení drobných řezných a oděrek na pokožce.
Jsou často využívány v kosmetických výrobcích kvůli své schopnosti uklidnit podrážděnou pokožku.
Může být součástí přírodních mastí, krémů a olejů určených pro péči o pokožku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fushi
Hmotnost: 0.18 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fushi

Dozvědět se více o produktech Fushi

Jsme proslulí našimi organickými, nerafinovanými a za studena lisovanými oleji, které naši zákazníci milují. Lisování za studena je způsob mechanického extrahování, kde jediné teplo, je teplo vzniklé třením. Velmi přitom záleží na samotné tvrdosti ořechu nebo semene. Čím tvrdší ořech, tím je potřeba většího tlaku k získání oleje, což vytváří větší tření a teplo. Při výrobě není použito jakékoli vnějšího zahřátí, díky čemuž jsou v oleji zachovány veškeré jeho cenné složky a živiny. Díky výše zmíněnému procesu je olej velmi stálý. Nerafinované oleje mají tmavší barvu a výraznější vůni. Všechny naše oleje jsou certifikovány společností Soil Association jako