Brahmi Organic - Ayurvédská bylina

Kód: 480
365 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Brahmi, also known as Jalnaveri and Jalanimba, is known for its memory boosting properties.

Obsah balení - 60 kapslíFushi organické ayurvédské produkty a oleje

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brahmi Organic - Ayurvédská bylina - kvalita Fushi

Brahmi herb, also known as Jalnaveri and Jalanimba, is known for its memory boosting properties. It is a well known Ayurvedic herb that has gained world wide recognition as a memory and alertness booster. It helps to overcome the negative effects of stress and improves the memory. It is also widely used as an antioxidant.

Fushi herbs and superfoods are bio-dynamically grown, cold processed and 100% raw to retain their complete nutritional properties. They are grown and derived from sustainable sources. We believe in being honest to our customers, kind to our planet and responsible for our actions.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fushi

Dozvědět se více o produktech Fushi

Jsme proslulí našimi organickými, nerafinovanými a za studena lisovanými oleji, které naši zákazníci milují. Lisování za studena je způsob mechanického extrahování, kde jediné teplo, je teplo vzniklé třením. Velmi přitom záleží na samotné tvrdosti ořechu nebo semene. Čím tvrdší ořech, tím je potřeba většího tlaku k získání oleje, což vytváří větší tření a teplo. Při výrobě není použito jakékoli vnějšího zahřátí, díky čemuž jsou v oleji zachovány veškeré jeho cenné složky a živiny. Díky výše zmíněnému procesu je olej velmi stálý. Nerafinované oleje mají tmavší barvu a výraznější vůni. Všechny naše oleje jsou certifikovány společností Soil Association jako