Cellufirm - doplněk stravy proti celulitidě

Kód: 71
690 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Cellufirm je unikátní složení vitamínů, minerálů a bylin, které podporují rozpad a rozptýlení celulitidy a zvyšují krevní oběh pro učinné zbavení se toxinů. Tento anticelulitidový komplex přispívá ke zdravému metabolismu tuků. Nejlepších výsledků dosáhnete jako součást celkového plánu zdravého stravování a cvičení. Přečtete si jaké poklady přípravek proti celulitidě obsahuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cellufirm komplexní doplněk stravy proti celulitidě


Obsahuje nejůčinější ověřené organické produkty při redukci celulitidy i jako prevence.
Extrakt z Yerba Mate, zeleného čaje, zelených kávových bobů, bílých fazolek, plnospektrální kurkuma komplex, fenyklový a melounový prášek, kajenský pepř, hořčík (Bis-Glycinate), Rutin (vitamín P), Vitamín B3 (niacin), vitámín C, Vitamín E. Tento ohromující komplex je bohatý na unikátní složení vitamínů, minerálů a bylin.

Součástí problému se zvýšenou tvorbou celulitidy je nedostatek účinného krevního oběhu této tukové tkáně. Pravidelná detoxikace těla také pomáhá zabraňovat tvorbě tuků a toxinů v kožní tkáni. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje, aby byl tento přípravek přijat jako součást celkového plánu zdravého stravování a cvičení.

Použití:

Pokyny: 3 kapsle denně s jídlem.
Nepřekračujte uvedenou doporučenou dávku.
Upozornění: Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhrada za různorodou stravu. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám

Skladování: Uskladňujte mimo sluneční světlo a teplo na chladném tmavém místě a mimo dosah dětí.
Upozornění na alergie: Tento výrobek obsahuje lecitin odvozený od sóji.

Složení:

INCI:Hydroxypropylmethyl cellulose (Capsule shell), K-Pure Magnesium Bis-Glycinate (Mg Content 10.0%- 13.1%) Magnesium Oxide 17.5%-23.7%, L-Glycine 61.2%-82.8%, Ester C powder (Vitamin C 74.2%-79%, Calcium 8.05% - 10.31%, Threonic Acid 0.85%-1.45%, Fuanone 0.03% to 0.060%), Green Tea Extract (Camellia sinensis) Min 53% Polyphenols, Min 35% Catechins, Min 19% ECGC, Max 6% Caffeine, Rutin (Saphora Japonica L.) Min 95% Rutin, Yerba Mate Extract 8~10% Caffeine (Ilex paraguariensis), L-Carnitine-L-Tartrate (L Carnitine: 67.2% - 69.2%, L-Tartaric Acid: 30.8% - 32.8%), Green Coffee Extract (Coffee Arabica L) Min 20% Chlorogenic Acid, Kidney Bean Extract, (Phaseclus vulgaris L) 4:1, Curcumin C3 Complex (Curcuma longa) Curcumin 75% to 81%, PERFORMelon TM - watermelon powder (Citrullus lanatus) Beta-carotene >0.3mg/kg, Lycopene >0.9mg/kg, Soy Lecithin Powder (Min 95% Lecithin) Plant derived, Fennel Powder (Foeniculum vulgare Mill) , Vitamin E (DL-Alpha-Tocopheryl Acetate Powder 50% CWS) 33.56% vitamin E (α-TE), L-Lysine Monohydrochloride (78.84-81.24% L-Lysine), Vitamin B3 (Nicotinamide) 98.5% - 101.5%, Cayenne Powder (Capsicum frutescens).


Výčet všech pozitivních látek a učinků

Pokud Vás zajímá jak každá z látek funguje a jak v těle působí, tak máme pro vás přehled učinků jednotlivých složek. Každý z jednotlivých produktů je prospěšný v mnoha oblastech zdraví v lidkém těle a jako komplex tvoří jediněčnou kombinaci zaměřenou na celulitidu ve vysoké koncentraci.

Yerba mate

Slovo maté pochází z kečuánského slova mati, což znamená odvar, čaj.
Připravte se na skutečně komplexní seznam těch nejúžasnějších benefitů, jaké může popíjení čaje vůbec přinést. Tak tedy…
Yerba mate obsahuje kofein, třísloviny, teofylin, vitaminy A, B, C, antioxidanty, silice, minerály a mnoho dalších látek. Ačkoli výluh z lístků cesmíny paraguayské připravovali už indiáni, teprve v 80. letech minulého století potvrdili vědci jeho mimořádné dopady na zdraví.


Maté dodá nejen energii, ale zároveň obsahuje řadu látek, prospívajících lidskému organismu. Je schopno nahradit jídlo, takže zahání pocit hladu. Pravidelné popíjení maté potom působí na celý lidský organismus posilujícím a omlazujícím efektem. Vliv Yerby maté na úpravu tělesné hmotnosti je při alespoň několikaměsíčním popíjení patrný. Fakt, že pročisťuje tělo od toxických látek a zmírňuje pocity hladu je podpořen skutečností, že aktivuje látkovou výměnu.

Maté obsahuje kombinaci tří povzbuzujících látek - kofeinu, theobrominu a theofylin
Ten, kdo trpí poruchami spánku, může při dlouhodobém užívání maté (v průběhu dne, nikoliv večer) nalézt pomoc, protože tento nápoj podporuje u člověka normalizaci cyklů spánku a bdění.
Obsahuje vitamíny A, B1, B2, B3, B5 a C. Z minerálů v něm můžeme najít vysoké množství vápníku, hořčíku, manganu, železa, selenu, draslíku, křemíku a fosforu. Mimo jiné maté disponuje velkým počtem aminokyselin (asi 15 druhů), stopovými prvky a antioxidanty.

Zelený čaj

Velký vliv na lymfu a odbourávání toxinů z těla. Přirozená podpora hubnutí a funkce metabolismu. Pomáhá přirozeně doplnit energii, zvyšuje soustředění a efektivitu.
O zeleném čaji se další informace dočtete zde.

Zelené kávová zrna

V současnosti patří mezi nejvyhledávanější prostředky na podporu hubnutí zelená káva, respektive výtažek ze semen zelené kávy.
K nejvýznamnějším obsaženým látkám patří fenolické sloučeniny, z kterých je nejdůležitější kyselina chlorigenová. Tato látka je řazena mezi antioxidanty, ale může společně s kofeinem (samozřejmě v zelené kávě rovněž obsaženým, ve větším množství než v černé kávě) napomáhat snižování vstřebávání cukru a tím přeměně jeho nadbytku v těle na tuk. Tento vnitřní tuk se většinou hromadí v oblasti břicha a obklopuje srdce, játra, slinivku nebo ledviny. Toto hromadění zvyšuje riziko vzniku cukrovky či kardiovaskulárních chorob, případně u pacientů mající již tyto choroby, ke zhoršení zdravotního stavu. Dále má, podle některých zdrojů, baktericidní vlastnosti.

Ester-C

je nejpokročilejší dostupná forma vitamínu C. Byla vyvinuta pro rychlejší absorpci a retenci v tkáních. Ester-C je molekulárně spojen s vápníkem, díky čemuž má neutrální pH a tudíž nedráždí žaludeční sliznici jako jiné kyselé formy vitamínu C. Ester-C produkuje přírodní metabolity, které vstupují do buněk mnohem rychleji a efektivněji (běžná kyselina askorbová se dostává z krevního séra pomaleji a při průchodu ledvinami je rychle ztrácena z organismu močí). Ester-C silně podporuje a posiluje imunitní systém.

A pozor: vitamin C je dobrý i na pleť. Je nezbytný pro tvorbu kolagenu, který pomáhá udržet naši pokožku pevnou a pružnou. Chrání pleť před vznikem vrásek.

Magnesium Bis-Glycinate-Hořčík

Jednou z nejlepších forem (nejvíce biologicky dostupná a vstřebatelná forma), která navíc nevyvolává průjem je bisglicinát hořečnatý. Výrobci u něj uvádějí využitelnost až 80% bez nežádoucích vedlejších účinků.

Hořčík má v těle spoustu důležitých funkcí. Podmiňuje aktivitu asi tří set enzymů, čímž ovlivňuje výměnu energií ve vašich buňkách, hlavně svalových a nervových. Uvolňuje napětí, má zklidňující účinky. Má vliv na srážlivost krve a funkci srdce. Potlačuje negativní účinky soli a vápníku. Zvyšuje využití bílkovin. Zlepšuje paměť a myšlení.

Pamatujte, že je nutná rovnováha mezi hořčíkem a  vápníkem. Nadměrný příjem pouze hořčíku zhoršuje využitelnost vápníku a naopak. Optimální poměr v příjmu obou prvků je 2:1 ve prospěch vápníku.
Hořčík je jedním z mála minerálů, které můžete efektivně doplnit i tak, že se jím namažete, popř. se v něm vykoupáte ;-)

Karnitin - proč jej užívat

Karnitin - je látka, která zintenzivňuje přeměnu tuků tím, že na sebe váže mastné kyseliny obsažené v tucích a umožňuje přechod mitochondrální membránou buňky, kde se z nich tvoří energie důležitá pro zlepšení funkce buněk. Tím je výraznější kvalita svalového výkonu, optimální funkce srdečního svalu a úbytek tělesné hmotnosti. Nezbytným předpokladem zlepšení účinku je pohybová aktivita a vhodná strava.

Karnitin je v životě důležitý při dodávání energie do mnoha tělesných orgánů (srdce, svaly, játra a buňky imunitního systému), čímž zajišťuje jejich funkci. Je velice důležitý pro udržování zdraví a tělesné kondice. Kromě toho má Karnitin detoxifikační účinky, jelikož pomáhá z buněk ostraňovat meziprodukty metabolismu.

Karnitin je součástí mnoha „spalovačů tuků“, doporučuje se sportovcům i kardiakům k posílení srdce. Podílí na přenosu mastných kyselin do mitochondrií, kde jsou spalovány. Karnitin je syntetizován v játrech z aminokyselin lysinu a methioninu.

Fenikl

Semeno se používá proti nadýmání, ke zlepšení trávení, proti křečím v žaludku a střevech. Fenykl zlepšuje tvorbu trávicích šťáv. Dále se fenykl používá do kojicích čajů, neboť krom výše uvedeného i zvyšuje tvorbu mateřského mléka. Fenykl dále tlumí kašel, podporuje vykašlávání hlenů. Fenykl se též použív á jako tonikum pro slezinu a ledviny a při onemocněních urogenitálního traktu. Zevně se
fenykl používá k výplachu unavených a podrážděných očí.

K čemu je vitamín B3 dobrý

Niacin spolupůsobí při tvorbě energie v buňkách. Ovlivňuje metaboslismus tuků a cukrů. Také díky němu máme zdravou čistou pokožku a funguje nám správně nervová soustava, srdce a trávicí systém. Pomáhá snižovat hladinu krevního cukru na normální hodnoty a v neposlední řadě má vliv na kvalitu duševní činnosti. Vysoké dávky niacinu, až 3 gramy za den, se předepisují při léčbě schizofrenie.

Rutin - vitamín P

Rutin byl objeven v roce 1842 v listech routy vonné. Je velmi rozšířený v rostlinné říši. Mezi nejvýznamnější zdroje rutinu patří pohanka obecná, routa vonná a jerlín japonský. Dále se rutin vyskytuje v chřestu, ve slupkách rajčat, v kůře citrusových plodů, v jablečné slupce, v broskvích, nektarinkách, lesních plodech, kiwi, banánech, a také ve výluhu zeleného a černého čaje.

Rutin pomáhá zlepšovat elasticitu stěny cévní, sníží její lomivost, zpomaluje tvorbu destičkové zátky, ředí krev a zlepšuje její cirkulaci, což je důležité zejména pro mozek a srdce. Nejčastější pomocné použití je při léčení křečových žil. Jednak vnitřně zařazením přírodního rutinu do stravy, ale lze využívat i tzv. průnikový gel, např. Rutinol, jenž zpevňuje žilní stěny a pokožku, prokrvuje svalové tkáně a podporuje cirkulaci krve.
Rutin svým účinkem také přispívá k celkové antioxidační aktivitě. Logické využití najdeme ve spojení s koenzymem Q10.

Rutin má silné antioxidační vlastnosti. Pomáhá také tělu produkovat kolagen a využívat vitamín C. Rutin můžete jednoduše dostat do svého těla tím, že jíte potraviny, které ho obsahují nebo rutin můžete také užívat ve formě doplňku.
Ženy, které jsou těhotné nebo kojící, by neměly užívat rutinové doplňky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Fushi

Dozvědět se více o produktech Fushi

Jsme proslulí našimi organickými, nerafinovanými a za studena lisovanými oleji, které naši zákazníci milují. Lisování za studena je způsob mechanického extrahování, kde jediné teplo, je teplo vzniklé třením. Velmi přitom záleží na samotné tvrdosti ořechu nebo semene. Čím tvrdší ořech, tím je potřeba většího tlaku k získání oleje, což vytváří větší tření a teplo. Při výrobě není použito jakékoli vnějšího zahřátí, díky čemuž jsou v oleji zachovány veškeré jeho cenné složky a živiny. Díky výše zmíněnému procesu je olej velmi stálý. Nerafinované oleje mají tmavší barvu a výraznější vůni. Všechny naše oleje jsou certifikovány společností Soil Association jako