Olej pro svaly a klouby - Really Good Muscle & Joints Oil

Kód: 402
725 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Náš olej pro svaly a klouby je založen na starodávném ajurvédském receptu, který dodává silné byliny zaměřené na svaly a klouby na bázi certifikovaného organického sezamového oleje. Vyživující a posilující olej s omlazujícími vlastnostmi se používá jemným vmasírováním do bolavých svalů a šlach, aby do oblasti přineslo teplo. Synergická směs bylin podporuje omlazení kloubů.

Byliny v tomto oleji na klouby a bolesti kloubů jsou známé svými báječnými stahujícími, tonizujícími a omlazujícími vlastnostmi. Nejenže regenerují pokožku, ale také se ponoří do pórů jako lék s pomalým uvolňováním.

Olej pro svaly a klouby je smíchán s renomovanou ajurvédskou směsí Mahanarayan, což je silná a hřejivá kombinace rostlinných látek bohatých na živiny. Patří mezi ně kořeny, semena, oddenky, kůra minerály a květiny. Ty jsou hromadně pomalu infuzovány v čistém sezamovém oleji, aby účinně využily své přírodní fytochemikálie a terapeutické vlastnosti k vytvoření silně regeneračního ošetřujícího oleje pro tělo. Ideální pro podporu unavených kloubů a svalů, jakož i pro posílení a posílení oběhu.

Může být také použit jako masážní olej, který zanechá pokožku hebkou a tělo uvolněné.

Obsah balení - 100mlfushi-logo

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Olej pro svaly a klouby - Really Good Muscle & Joints Oil Fushi

Olej lze aplikovat lokálně na místa, kde je fyzické nepohodlí. Může být také zředěn základním olejem a použit při hluboké masáži.

 • Obohacený silnou bylinnou směsí Mahanarayan
 • Zahřívání a stimulace svalstva
 • Uklidňuje bolavé a ztuhlé svaly
 • Uvolňuje unavené klouby
 • Po sportu zanechává tělo svěží
 • Ájurvédský masážní olej

Určitě stojí za to, si přečíst to neuvěřitelné bohaté složení tohoto mimořádného oleje pro svaly klouby od Ayurvédské organické firmy Fushi.
Fushi oleje jsou organické, panenské lisované za studena a z čerstvé sklizně.
Fushi byliny jsou organické, čerstvě sklizené a trojnásobně infuzované.

Ayurvédský masážní olej na svaly a klouby

Z Ayurvédského hlediska je Mahanarayan Oil obzvláště vhodný pro podporu aktivního životního stylu, pro ty, kteří mají vysokou vátu, a pro podporu přirozeného procesu omlazení.

Unikátní kombinace bylin v našem ajurvédském oleji na svaly a bolesti kloubů pomáhá harmonizovat nadbytečnou vátu (vzduch). Příliš mnoho Váty vytváří poruchy kloubů a svalů a oslabuje tkáně, a to jak interně, tak externě.

Náš tip pro každodenní masáž:

Zřeďte masážní olej Really Good Muscle & Joints Oil a organický sezamový olej Fushi a použivejte na každodenní masáž celého těla. Podle prastarého ayurvédského holistického léčebného systému má omlazující a blahodárný vliv na celkové zdravý organismu, podporuje a vyživuje tělesné fukce. Nezapomínejte, že vše co si dáváte na pokožku se vstřebává do krevního oběhu a i do hlubších struktur tkání.

Virya (akce): oteplování
Dosha (konstituce): Vyvážení pro všechny dóše, zvláště dobré pro vata

Použití oleje pro svaly a kluby

Vmasírujte do postižené oblasti krouživými pohyby ráno i v noci. Pro průběžnou podporu aplikujte jednou denně nebo tak často, kolik si vaše tělo vyžaduje. Lze použít také jako masážní olej.

Náš tip pro silnou podporu kloubů a svalů:

Pro silnější efekt zahřejte olej, dostane se tak dřív a do větší hloubky svalstva a kloubů. Aplikujte na cílové klouby a svaly, masírujte oblast, dokud se většina oleje nevstřebá. Pro silný efekt opakujte 2–3krát denně nebo podle potřeby.

Náš tip pro každodenní masáž:

Zřeďte masážní olej Really Good Muscle & Joints Oil a organický sezamový olej Fushi a použivejte na každodenní masáž celého těla. Podle prastarého ayurvédského holistického léčebného systému má omlazující a blahodárný vliv na celkové zdravý organismu, podporuje a vyživuje tělesné fukce. Nezapomínejte, že vše co si dáváte na pokožku se vstřebává do krevního oběhu i do hlubších struktur tkání.

Který olej je nejlepší pro svaly?

V ájurvédě se při problémech se svaly používají různé oleje v závislosti na individuální konstituci, konkrétním stavu a příslušné došické nerovnováze. Sezamový olej je v ájurvédě vysoce ceněn pro své zahřívací a vyživující vlastnosti. Běžně se používá při svalových bolestech, ztuhlosti a zánětech. Předpokládá se, že sezamový olej vyrovnává dóšu váta, která je spojena s pohybem a problémy souvisejícími se svaly. Mahanarayanské oleje jsou tradiční ájurvédské olejové přípravky složené z mnoha bylin a olejů. Používá se speciálně při problémech souvisejících se svaly a klouby, jako je bolest svalů, ztuhlost, artritida a ischias. Pomáhá vyrovnávat dóši Váta a Pitta.

Jak používat olej Opravdu dobré svaly a klouby?

Frekvence používání svalového oleje se může lišit v závislosti na jednotlivci. Pokud pociťujete akutní svalovou bolest nebo nepohodlí, můžete svalový olej aplikovat 2-3krát denně nebo podle potřeby. Olej vmasírujte do postižené oblasti jemnými krouživými pohyby. Při chronických svalových potížích nebo při průběžné údržbě svalů můžete olej aplikovat 1-2krát denně. Klíčem k dlouhodobému prospěchu je důslednost. Pro dosažení optimálních výsledků můžete zvážit zařazení rutinní automasáže nebo vyhledat profesionální ájurvédské masáže. Pokud používáte svalový olej před fyzickou aktivitou nebo cvičením, aplikujte jej 10-15 minut před aktivitou, abyste svaly zahřáli a zlepšili jejich prokrvení. Po skončení aktivity můžete olej aplikovat znovu, abyste pomohli uvolnit a zklidnit svaly. Nezapomeňte naslouchat svému tělu a upravit frekvenci aplikace podle potřeby. Pokud se u vás vyskytnou nežádoucí účinky nebo pokud bolest přetrvává, je důležité poradit se s ájurvédským lékařem nebo zdravotnickým pracovníkem, který vám poskytne další zhodnocení a poradenství.

Lze olej Rreally Good Muscle & Joints používat k masáži?

Svalový olej je obvykle určen speciálně pro zmírnění bolesti svalů, napětí a podporu relaxace po fyzické aktivitě. Svalový olej lze sice použít k automasáži, ale obecně je určen spíše k cílené aplikaci na konkrétní oblasti těla než k masáži celého těla, pro použití jako masážní olej jej smíchejte win s mandlovým olejem Fushi Sweel v poměru 1:1, aby se stal méně stimulujícím, ale s dostatečnou terapeutickou hodnotou, aby zanechal tělo omlazené a zklidněné

Je olej vhodný při bolestech svalů?

Podle ájurvédských zásad je svalová bolest často způsobena nerovnováhou tělesných dóš (energetických sil) nebo nahromaděním toxinů. Aplikace oleje na postižené místo pomáhá promazávat svaly, šlachy a klouby, snižuje tření a podporuje hladký pohyb. Pomáhá zmírnit svalovou ztuhlost a napětí. Olej má schopnost pronikat vrstvami pokožky a dostávat se do hlubokých tkání, kde poskytuje výživu a podporuje hojení. některé ájurvédské oleje, jako například směs Mahanarayan, která se používá v našem oleji Opravdu dobré svaly a klouby, obsahují směs bylin, o nichž se předpokládá, že mají detoxikační vlastnosti. Tyto oleje pomáhají odstraňovat nahromaděné toxiny ze svalů a kloubů, které mohou přispívat k bolestem svalů. Masáž postiženého místa olejem pomáhá zlepšit tok lymfy, uvolňuje svaly a stimuluje uvolňování endorfinů, přirozených tělesných léků proti bolesti.

Jak dlouho trvá, než olej Really Good Muscle & Joints začne působit?

Po aplikaci můžete pocítit hřejivý pocit, který může pomoci zmírnit bolestivost a napětí svalů. Tento okamžitý účinek se často připisuje složkám, jako je kafr, účinné látky a hřejivé byliny, které jsou v oleji obsaženy. Úlevu byste měli pocítit do 30 minut až hodiny. Pokud jde o dlouhodobější účinky, svalový olej může poskytovat úlevu a uvolnění ještě několik hodin po aplikaci. Je však důležité si uvědomit, že svalový olej není všelék a nemusí poskytnout okamžitou nebo dlouhodobou úlevu všem jedincům nebo stavům. Kromě toho je třeba vzít v úvahu, že účinnost svalového oleje může záviset také na závažnosti a povaze svalových potíží, které pociťujete. V případě trvalejších nebo závažnějších problémů může být nutné poradit se s odborníkem na zdravotní péči, který provede komplexní zhodnocení a vhodnou léčbu.

Upozornění:

Pouze k zevnímu použití.
Uschovejte mimo dosah dětí.
Skladujte na chladném a tmavém místě, olej by měl být spotřebován do 6 měsíců od otevření.

Složení

Ingredients INCI:

Cocos Nucifera (Coconut) Oil+*, Prunus Amygdalus Dulcis (Almond) Oil+*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil+*, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil+*, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil+*, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil+*, Cinnamomum Camphora (Camphor) Bark Oil+*, Piper Nigrum (Black Pepper) Fruit Oil+*, Withania Somnifera (Ashwagandha) Root Extractf, Sida Cordifolia (Bala) Root Extractf, Boerhavia Diffusa (Punarnava) Root Extractf, Premna Serratifolia (Headache Tree) Root Extractf, Mesua Ferrea (Ceylon Ironwood) Flower Extractf, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extractf, Valeriana Officinalis (Valerian) Root Extractf, Berberis Aristata (Indian Barberry) Root Extractf, Boswellia Serrata (Indian Frankincense) Resin Extractf, Ocimum Tenuiflorum (Holy Basil) Extractf, Glycyrrhiza Glabra (Liquorice) Root Extractf, Gmelina Arborea (Gamhar) Root Extractf, Clerodendrum Trichotomum (Harlequin Glorybower) Branch Extractf, Aegle Marmelos (Indian Bael) Root Extractf, Solanum Indicum (Black Nightshade) Root Extractf, Tribulus Terrestris (Bindii) Extractf, Solanum Virginianum (Yellow-Fruit Nightshade) Extractf, Stereospermum Chelonoides (Paroli) Root Extractf, Hedysarum Alhagi (Camelthorn) Leaf/Stem Extractf, Desmodium Gangeticum (Salpani) Root Extractf, Oroxylum Indicum (Indian Trumpet Flower) Root Extractf, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Extractf, Cinnamomum Camphora (Camphor) Bark Extractf, Limoneneε, Linalolε.

*Organic Ingredient Ε -Naturally Occurring Components Of Essential Oils + -Fushi Oils, Organic, Virgin Cold Pressed & Fresh From Harvest F -Fushi Herbs, Organic, Freshly Harvested & Triple Infused

Kokosový olej*, Sladký mandlový olej*, Jojobový olej*, Sezamový olej*, Olej z eukalyptu*, Olej z rozmarýnu*, Kafrovec*, Olej z černého pepře*, Extrakt z kořene ashwagandhy, Extrakt z kořene baly, Extrakt z kořene punarnavy, Extrakt z kořene stromu bolesti, Extrakt z květů ceylonského železného dřeva, Extrakt z kořene zázvoru, Extrakt z kořene valeriány, Extrakt z kořene indického berberisu, Extrakt z pryskyřice indického kadidla, Extrakt z posvátné bazalky, Extrakt z kořene lékořice, Extrakt z kořene indického gamharu, Extrakt z větviček harlekýnového plamenu, Extrakt z kořene indického baelu, Extrakt z kořene černého solanumu, Extrakt z bindii, Extrakt ze žlutoplodu solanumu, Extrakt z kořene paroli, Extrakt ze listů/větví kamelthornu, Extrakt z kořene salpani, Extrakt z kořene indické troubovice, Extrakt z hřebíčkového pupenu, Extrakt z kafrovec*, Limonenε, Linalolε.

*Ekologická složka Ε - Přirozeně se vyskytující složky esenciálních olejů + - Fushi oleje, ekologické, lisované za studena a čerstvé z úrody F - Fushi byliny, ekologické, čerstvě sklizené a trojitě macerované

Certifikace:

Certified Organic by The UK Soil Association. Licence No: DA22368. EU Organic Certified GB-ORG-05 EU/non-EU agriculture

Bez přidaných: Chemické látky, konzervační látky, vonné látky nebo přísady.

Upozornění:

Pouze k zevnímu použití.
Uschovejte mimo dosah dětí.
Skladujte na chladném a tmavém místě, olej by měl být spotřebován do 6 měsíců od otevření.

Klíčové složky v oleji na svaly

Klíčové ingredience

Boswellia Serrata:

 • Také známá jako kadidlo.
 • Používá se v tradiční indické medicíně (Ayurveda) pro podporu zdravých kloubů, zlepšení pohybu, krevního oběhu a má protizánětlivé účinky.

Tulsi (Ocimum sanctum):

 • Také známá jako svatý bazalka.
 • Má antioxidační vlastnosti a podporuje imunitu.
 • Ochranné byliny, známé pro posílení celkové pohody a známé tím, že pomáhají ulevit unaveným a ztuhlým kloubům.

Valeriána:

 • Používá se pro uklidnění a snižování úzkosti.
 • Pomáhá s nespavostí a stresovými stavy.
 • Zklidňující bylina, známá pro svou schopnost uklidnit a zklidnit unavené klouby.

Ashwagandha:

 • Adaptogenní bylina, která pomáhá zvládat stres a zlepšuje celkovou vitalitu. 
 • Jedna z nejznámějších ájurvédských bylin, známá pro své adaptogenní vlastnosti podporující unavené klouby.

Lékořice:

 • Má protizánětlivé vlastnosti a podporuje trávicí systém.
 • Ochranné byliny, známé pro posílení celkové pohody a známé tím, že pomáhají ulevit unaveným a ztuhlým kloubům.

Sezamový olej:

 • Obsahuje zdravé tuky a antioxidanty, používá se v kuchyni a kosmetice.

Sladký mandlový olej:

 • Jemný olej vhodný pro péči o pokožku a vlasy.

Jojobový olej:

 • Lehký olej, vhodný pro hydrataci pokožky a vlasů.

Přirozeně aromatizované oleje (eukalyptus, rozmarýn, kafr, zázvor, hřebíček, černý pepř):

 • Používají se pro aromaterapii a mají různé účinky, např. eukalyptus pro uvolnění dýchacích cest, rozmarýn pro zlepšení koncentrace a černý pepř pro stimulaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fushi
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fushi

Dozvědět se více o produktech Fushi

Jsme proslulí našimi organickými, nerafinovanými a za studena lisovanými oleji, které naši zákazníci milují. Lisování za studena je způsob mechanického extrahování, kde jediné teplo, je teplo vzniklé třením. Velmi přitom záleží na samotné tvrdosti ořechu nebo semene. Čím tvrdší ořech, tím je potřeba většího tlaku k získání oleje, což vytváří větší tření a teplo. Při výrobě není použito jakékoli vnějšího zahřátí, díky čemuž jsou v oleji zachovány veškeré jeho cenné složky a živiny. Díky výše zmíněnému procesu je olej velmi stálý. Nerafinované oleje mají tmavší barvu a výraznější vůni. Všechny naše oleje jsou certifikovány společností Soil Association jako