Guasha Lapis Lazuli - Starověké tajemství v péči o pleť

Kód: LLGS
990 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Gua Sha ("gwa-sha") je přírodní alternativní terapie, kterou vynalezli staří Číňané. S její masáží stimulujete mikrocirkulaci měkkých tkání, což zvyšuje krevní oběh.

Gua Sha dokáže účinně řešit nejrůznější kožní problémy, odstraňovat toxiny, stimulovat průtok krve a zvyšovat lymfatickou drenáž. Byly pozorovány okamžité výsledky při odstraňování jemných vrásek, otoků a dosažení zářivější pleti. Při delším používání Gua Sha se projeví zmírnění známek stárnutí, jako jsou vrásky a povadlá pleť.

Tento nástroj Gua Sha používejte ve spojení s vysoce účinnými produkty Vanessa Megan™, aby se složky dostaly hlouběji do dermálních vrstev.

Ideální pro: Pro všechny typy pleti.
Vanessa MeganDetailní informace

Detailní popis produktu

Gua sha Lapis Lazuli - Starověké tajemství v péči o pleť - Vanessa Megan

Co je Gua Sha?

Mikrocirkulace měkkých tkání, která zvyšuje krevní oběh. Zaměření na akupresurní body na obličeji pomocí nástroje Gua Sha podporuje zdravou a zářivou pleť.

Naše Gua Sha je vytesána z vysoce kvalitního kamene lapis lazuli, který je známý tím, že podporuje kreativitu, sebevyjádření a harmonii. Upozorňujeme, že vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní kámen, bude každý z nich jiný a jedinečný. Obrázek je pouze ukázka.

Výhody masáže Gua Sha

 • Zpevnění ochablých obličejových svalů.
 • Vyhlazení pleti.
 • Snížení výskytu vrásek.
 • Zlepšuje tmavé kruhy a váčky pod očima.
 • Zesvětlení stařeckých skvrn a dalších barevných změn pleti.
 • Zářivější pleť
 • Pomáhá odstraňovat akné.
 • Snižuje napětí a otoky pod očima.
 • Zlepšuje krevní oběh.
 • Zabraňuje tvorbě vrásek na čele a krku.
 • Zmírňuje napětí a stres.

Jak použít Gua Sha

Všechny pleťové krémy, oleje a séra Vanessa Megan™ jsou vhodné pro použití s tímto nástrojem Gua Sha.

Pro dosažení nejlepších výsledků použijte před masáží Gua Sha peeling s naším práškem Prebiotic + C, abyste podpořili hlubší pronikání vašeho oblíbeného produktu VM.

Před zahájením se ujistěte, že máte čisté ruce a že jste použili krém, olej nebo sérum na obličej Vanessa Megan™. Nikdy nechcete mít pocit, že taháte za kůži; vždy by měla mít určitý "skluz", abyste mohli s masáží Gua Sha pracovat.

Podle schématu se pohybujte po obličeji a krku ve směru šipek 1-25 a pomalu přejíždějte Gua Sha po každé oblasti třikrát až pětkrát. Nástroj otáčejte pro různé oblasti obličeje, jak je znázorněno na obrázku.

Na méně masité oblasti (jako je čelo a oční okolí) vyvíjejte lehký tlak a na tváře, linii čelisti a krk, kde je více svalů a napětí, zvyšte tlak na střední/pevný.

Použijte hrot Gua Sha na akupresurní body a pevně přitlačte, počítejte pomalu do tří a přitom se nadechujte a vydechujte.

Určité zarudnutí po masáži se očekává, protože v čínské medicíně je červené zarudnutí (neboli "sha") uznáváno jako léčebná reakce vašeho těla. Míra zarudnutí závisí na typu pokožky, ale neměli byste mít modřiny nebo zůstat zarudlí déle než 20-30 minut po masáži. Při podráždění přestaňte přípravek používat.

Guasha Lapis Lazuli použití

Jak používat Guasha Lapis Lazuli

Složení

Gua sha Lapis Lazuli

Čištění a péče o Gua Sha
Po každém použití nezapomeňte masážní přístroj Gua Sha opláchnout teplou mýdlovou vodou. Před uložením na chladném a suchém místě nechte zcela vyschnout.

Gua Sha můžete také uchovávat v chladničce, aby se při dalším použití ještě více ochladila.

Vyhněte se masáži Gua Sha pokud:

 • Pokud máte růžovku
 • 28 dní po dermálních výplních
 • 14 dní po injekčních aplikacích
 • Pokud užíváte léky na ředění krve

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky v péči o krásu
Hmotnost: 0.09 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: