Příběh Leahlani Skincare organicsLeah zakladatelka havaské Leahlani

Leah je zakladatelka a tvůrce produktů Leahlani Skincare.

Leah je certifikovaná holistická odbornice v péči o pleť a vystudovaná přírodní estetická alchymistka. 

Leah:
Cesta za produkty Leahlani začala mým bojem s těžkým cystickým akné před třinácti lety. Když jsem si uvědomila, že moje tělo je v nerovnováze, vyrazila jsem na cestu k uzdravení. Osud mě přivedl do Spa Luna, holistické estetické školy na ostrově Maui. Neměla jsem žádné zkušenosti a předchozí znalosti zabývající se péčí o pleť, jen jsem cítila silný pocit věřit své intuici. S manželem jsme se přesunuli na Maui, aby jsme se pustili do této nové cesty. V životě máme tolik rozhodujících okamžiků, momentů, které mění naši samotnou existenci. Moje zkušenost v roce, který jsem strávila na Maui, byla ta, která změnila můj život.

V příštích několika letech jsem se ponořila do světa holistické péče o pleť a čerpala jsem co nejvíce vědomostí co jsem jen mohla. Stala jsem se ředitelkou Spa v lázních Hilton na Kauai a měla také privilegium mít vlastní soukromou estetickou praxi. Práce ruku v ruce se svými klienty se v tomto období ukázala být mým nejcennějším vzděláním. Měla jsem tu čest a úžasnou zkušenost se dotýkat stovky různých tváří v průběhu let v mé praxi, každá tvář vyprávěla příběh o pokožce toužící být vyslyšena a toužila být uzdravena. Rychle jsem se dozvěděla, jak hodnotné jsou mé ruce a jaké mocné léčebné nástroje to jsou. Všichni moji klienti měli společný cíl, všichni hledali cestu, jak se naučit milovat a pečovat o svou pleť.

Inspirována touhou a záměrem. Vyrazila jsem na cestu k vytvoření vlastní organické řady o péči o pleť, která by přeměnila každodenní rutinu za milovaný rituál krásy. Leahlani Skincare není pouze o léčení pokožky, otevřela mé srdce daleko víc než jsem si mohla na začátku mé cesty vůbec představit. Spojila mne s lidmi po celém světě skrze mé vzácné lektvary.

Moje touha je, abyste se zamilovali do svého rituálu v péči o pleť, od prvního otevření každého mého produktu. Zvu vás k jedinečnému způsobu péči o Vaši pokožku s využitím produktů, které kombinují jedny z nejkrásnějších a nejmodernějších ingrediencí, které zajišťují, že každý krok jejich použití je oslavou smyslů. Pokaždé, když otevřete balení produktu, doufám, že můžete uniknout do okamžiků čisté vyrovnanosti a smyslové blaženosti. Z čistých tropických vůní, jemných odstínů barev z palety matky přírody, hedvábných textur a šumivých bublin botanické magie. Vychutnejte si tyto okamžiky.

Když se něco vyrábí ručně s láskou, můžete to cítit. Každá lahvička Leahlani využívá tohoto spojení a je naplněna havajskou aloha láskou. Myslete na to jak se vaše kůže uzdravuje a dostává do rovnováhy pokaždé, když se dotknete své úžasné tváře, udělejte to s něhou a láskou.
Vaši rutinní péči o pleť na rituál zdraví a krásy, který budete milovat a těšit se něj každý den.