Kakaový nápoj - Cosmic Dealer - Drinking Chocolate blends - Chai Cacao Lion's Mane

Kód: 28_56
Novinka
Značka: Cosmic Dealer
429 Kč / ks
Momentálně nedostupné (>5 ks)

Denní kakaové směs obohacená o houbu Lion´s mane a lucumu.
Požitek z každodenních rituálů pro vědomou energii po celý den. 

Horká kakaová směs na pití vyrobené z nejkvalitnějšího surového kakaa a obohacené o organické aktivní houby.

Přirozeně plné antioxidantů, hořčíku, polysacharidů, vlákniny: přírodní kakaový prášek je plný flavonolů - spojených s mnoha zdraví prospěšnými látkami. Lucuma je známá pro svůj obsah vlákniny a nízký glykemický index, který může pomoci udržet stabilní hladinu cukru v krvi.

Aby vaše denní dávka hub byla lahodná: Funkční houby obsahují polysacharidy a antioxidanty, které prokazatelně posilují imunitní systém a zlepšují kognitivní schopnosti. Mohou však chutnat trochu funky - jejich užívání v čisté kakaové směsi vám dodá potřebnou dávku, aniž by to bylo nechutné ;)

Lion´s Mane - Kognitivní funkce
Lví hříva stimuluje růst mozkových buněk, snižuje ztrátu paměti a zlepšuje funkci hipokampu.

Obsah balení - 120g na 12 šálků.Cosmic DealerDetailní informace

Detailní popis produktu

Kakaový nápoj - Cosmic Dealer - Drinking Chocolate blends - Chai Cacao Lion's Mane

Používáme pouze přírodní raw kakaový prášek: Většina kakaového prášku na trhu je alkalizovaná nebo holandská, což znamená, že kakao prošlo dalšími procesy, aby se změnila úroveň pH kakaa a jeho chuť byla „neutrálnější“. Tím se však výrobek více zpracovává a může dojít ke ztrátě nutričních hodnot a antioxidantů.

  • Žádný rafinovaný cukr - jen jemná přírodní sladkost ze superovoce lucuma.
  • Žádné levné plnidla.
  • Žádné nekvalitní nepůvodní kakaové boby.
  • Žádné vysoce zpracované alkalizované nebo holandské kakao.

Vše, co chcete vědět, najdete níže:

Jak připravit dokonalý šálek?
Na jeden šálek dávkujte 2 polévkové lžíce kakaa. My osobně máme nejraději tento nápoj připravený s teplým ovesným mlékem nebo mandlovým mlékem.

Chutná to jako houby?
Ne, rozhodně to nechutná po houbách! Dlouho a tvrdě jsme pracovali na naší kakaové super směsi, abychom zkombinovali silnou směs hub, aniž byste je cítili!

Co je to lucuma?
Lucuma je původní jihoamerické ovoce známé jako „zlato Inků“. Je uctívána jako superrostlina již od předkoloniálního období díky vysokému počtu antioxidantů a bylo také prokázáno, že normalizuje hladinu cukru v krvi a podporuje trávení a zdraví střev díky velkému množství rozpustné a nerozpustné vlákniny.

Kolik šálků si mohu denně dopřát?
Doporučujeme začít s jedním šálkem denně. Dávka hub v každé porci byla speciálně navržena tak, aby byla účinná v jednom šálku, ale lze ji zvýšit na více šálků denně. Naslouchejte svému tělu a upravujte podle potřeby.

Jedná se o malou nebo velkou dávku hub?
Naše receptury byly pečlivě vyvinuty tak, aby byly skutečně účinné, s přesným dávkováním. S 360 mg aktivních hub je to ideální dávka pro šetrné seznámení s funkčními houbami, která vám zároveň umožní zažít příznivé účinky a udržet si dobré preventivní zdraví. Pokud hledáte více léčebných nebo léčivých účinků, můžete zvýšit konzumaci na několik šálků denně.

Mohu to pít, když jsem těhotná nebo kojím?
Především vám blahopřejeme! Sáhněte po verzi Chai. Zdržte se s levandulovou verzí (o těhotenství a houbě reishi není mnoho výzkumů). V případě pochybností se poraďte se svým lékařem.

Jedná se o vysoce kvalitní houby?
Naše organické adaptogenní houby vybíráme s maximální pečlivostí a vybíráme jen ty nejlepší na trhu. Zdroj vybíráme podle toho, kde najdeme nejlepší a nejbioativnější výtažky z daného druhu houby.

U každého druhu pečlivě zvažujeme podmínky pěstování, techniky extrakce, kvalitu vzduchu a vody a také obsah polysacharidů (klíčový bioaktivní prvek pro imunitu a zdraví), abychom určili nejlepší zdroj. Aby byla zajištěna jejich kvalita a účinnost, procházejí naše výrobky přísnými laboratorními testy.

Používáme pouze výtažky z čistě buněčné stěny houby (nikoliv pouze prášky z houby), což zajišťuje optimální biologickou dostupnost, a obsahují pouze plodnice (prospěšnou část), s vyloučením mycelia (méně žádoucího kořene, který se nachází v levnějších prášcích).

Mohu užívat různé houby ve stejný den?
Ano, Reishi a Lví hříva mají odlišné vlastnosti a přínosy. Zařazení různých funkčních hub do každodenního režimu vám může poskytnout širokou škálu potenciálních zdravotních přínosů.

Jsou houby nebezpečné nebo toxické?
Ne :)

Funkční houby jako Maitake, Reishi a Lví hříva se v tradiční medicíně používají již po staletí a jejich konzumace je bezpečná. Získáváme pouze ty nejčistší kvality, které jsou testovány třetí stranou.

Používáte nějaké umělé přísady nebo konzervační látky?
Mon dieu, ne! Všechny naše výrobky jsou bez umělých přísad a konzervačních látek. Jsou vyrobeny pouze ze zcela přírodních surovin.

Použití:

Na jeden šálek dávkujte 2 polévkové lžíce kakaa. My osobně máme nejraději tento nápoj připravený s teplým ovesným mlékem nebo mandlovým mlékem.

Složení

Raw cacao powder,* Lucuma powder,* Lion's mane mushroom extract (360mg per cup),* Cardamom,* Cinnamon,* Ginger,* Himalayan pink salt

* from organic farming

Naše houby jsou v nejvyšší bio kvalitě, čisté plodnice, bez mycelia.
Polysacharidy >30 %

 Kakaový nápoj - Cosmic Dealer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: