Kurkuma C3 a Bioperinový extrakt - Turmeric C3 & Bioperine Extract (500mg High Strength)

Kód: 425
670 Kč –20 %
Kurkuma C3 a Bioperinový extrakt - Turmeric C3 & Bioperine Extract (500mg High Strength)
670 Kč –20 % 536 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

BLÍŽÍCÍ SE DOBA EXPIRACE 30.12. 2022 - CENA - 20%

  • Vysoce účinná směs extraktů s Curcumin C3 Complex® - min 95% kurkuminoidů a s BioPerine® extraktem z černého pepře 95% pro vysokou biologickou dostupnost.
  • Obsah balení - 60 kapslí
  • Ochrana
  • Vitalita
  • ObranaDetailní informace

Detailní popis produktu

Curcumin C3 Complex® - vysoce účinný extrakt z kurkumy 50:1 standardizovaný tak, aby obsahoval minimálně 95 % kurkuminoidů. Tento komplex je účinnou kombinací kurkuminoidů získaných z kořenů kurkumy ve snadno vstřebatelné formě.
Bioperine® – synergický s extraktem z černého pepře, aby byl v těle lépe biologicky dostupný.

A s přidanou kurkumou Fresh-Ground®, která pomáhá podpořit tělo proti zánětlivým procesům, zdraví jater a imunitu.

Co je Bioperine a proč jej zařazujeme?

BioPerine (černý pepř) je patentovaný piperinový extrakt, který se v těle snadno vstřebává a nachází se v různých doplňcích. Podle výzkumu může piperin napomáhat vstřebávání živin, zejména pro absorpci kurkuminu. Ájurvéda vždy doporučuje kurkumu používat s černým pepřem pro maximální biologickou využitelnost.

Může každý užívat kapsle s extraktem z kurkumy?

Kurkuma obsahuje řadu aktivních alkaloidů. V důsledku toho by se ti, kteří trpí níže uvedenými stavy, měli vyhnout nebo jej používat opatrně. Lidé, kteří mají problémy se žlučníkem, gastroezofageálním refluxem, cukrovkou, onemocněním jater, nedostatkem železa nebo mužskou neplodností, by se měli poradit s kvalifikovaným odborníkem. Kvůli nebezpečí krvácení před a po operaci by měla být kurkuma vysazena dva týdny před plánovanou operací. Kurkuma má vliv na zpomalení tvorby krevních sraženin.

Co je kurkumin?

Kurkumin je žlutý pigment nacházející se převážně v kurkumě; čeleď zázvoru kvetoucí rostlina nejlépe známá jako kari koření. Je to polyfenol s protizánětlivými vlastnostmi, stejně jako schopností zvýšit množství antioxidantů produkovaných tělem.

Co jsou kurkuminoidy?

Kurkuminoidy jsou typem aktivní sloučeniny nacházející se v kurkumě. Kurkuminoidy, které zahrnují kurkumin, demethoxykurkumin a bisdemethoxykurkumin, jsou polyfenolické pigmenty. Kurkumin je hlavní kurkuminoid v kurkumě a složka, pro kterou byla provedena většina výzkumů.

Proč je kurkuma tak dobrá pro vaše zdraví?

Kurkuma, a zejména její klíčová sloučenina kurkumin, má různé vědecky prokázané zdravotní přínosy, včetně schopnosti zlepšit zdraví srdce a předcházet nemocem. Má protizánětlivou a antioxidační povahu.

Jak dlouho můžete užívat kapsle s extraktem z kurkumy?

V ideálním případě doporučujeme měsíční kúru a lze ji užívat pravidelně až 3 měsíce, poté se doporučuje přestávka. Vždy užívejte doporučené dávkování a ne více. Pokud trpíte zdravotními komplikacemi nebo jste léčeni, poraďte se se svým lékařem.

Tradiční ájurvédské léky se vyráběly kombinací byliny s medem, ghí nebo kamenným cukrem. Abyste z bylinek vytěžili co nejvíce, doporučujeme nejprve porozumět své dóše nebo se poradit s ájurvédským lékařem. 2 kapsle denně nebo podle pokynů lékaře. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré stravy.

Pohledem Ájurvédy

Kurkuma je hořká a pálivá, zahřívající a má pálivou vipáku. Je sice tridóšická, ale hlavně zklidňuje kaphu a vátu a může dráždit pitta-dóšu kvůli své pálivé chuti a zahřívající vlastnosti.

Složení:

60 kapslí. Kurkumin C3 Complex® (extrakt z kořene kurkumy dlouhé (Curcuma longa) min. 95 % kurkuminoidů [bisdemethoxykurkumin 2,2 %-6,5 %, demethoxykurkumin 15 %-19 %, kurkumin 75 %-81 %], RAW prášek z organického kořene kurkumy dlouhé (Curcuma longa), BioPerine® (extrakt z černého pepře (Piper nigrum)) min. 95 % piperinu. Vyrobeno z čerstvě namleté byliny z letošní sklizně. Kapsulováno v naší dílně do 1 hodiny po namletí. Obal kapsle vyroben z - hydroxypropylmethylcelulózy. Bez přidaných: pšenice, laktózy, konzervačních látek, umělých barviv a aromat, kvasnic.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Fushi

Dozvědět se více o produktech Fushi

Jsme proslulí našimi organickými, nerafinovanými a za studena lisovanými oleji, které naši zákazníci milují. Lisování za studena je způsob mechanického extrahování, kde jediné teplo, je teplo vzniklé třením. Velmi přitom záleží na samotné tvrdosti ořechu nebo semene. Čím tvrdší ořech, tím je potřeba většího tlaku k získání oleje, což vytváří větší tření a teplo. Při výrobě není použito jakékoli vnějšího zahřátí, díky čemuž jsou v oleji zachovány veškeré jeho cenné složky a živiny. Díky výše zmíněnému procesu je olej velmi stálý. Nerafinované oleje mají tmavší barvu a výraznější vůni. Všechny naše oleje jsou certifikovány společností Soil Association jako