Kyselina listová - Methyl Folate

Kód: 1840
749 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Benefity kyseliny listové

Už jen život v dnešním světě zajišťuje velké vystavení těžkým kovům a škodlivým chemikáliím. Od potravin, které jíte, přes vzduch, který dýcháte, až po vybavení domácnosti, můžete denně přijímat širokou škálu toxinů.

Jeden takový toxin, který je obzvláště škodlivý, glyfosát, byl objeven v 76 % testovaných vzorků lidské moči. Vzhledem k tomu, že se všudypřítomně používá v geneticky modifikovaných (GE) plodinách a nyní se aplikuje i na více než 120 plodin, které nejsou geneticky modifikované, není snadné se tomuto "pravděpodobnému karcinogenu" vyhnout.

K tomu si připočtěte expozici těžkým kovům, jako je rtuť, hliník, kadmium, arsen a olovo, které se mohou ukládat v kostech, střevech, mozku, ledvinách a tkáních z potravin, vody, zubních výplní, předmětů osobní péče a potřeb pro domácnost. Zbavit se jich může vypadat jako nekonečný boj.

Dobrou zprávou je, že existuje málo známá forma kyseliny listové, která může vašemu tělu pomoci tyto nežádoucí látky vyčistit. Mnoho lidí doplňuje nesprávný typ - kyselinu listovou -, což může ve skutečnosti situaci zhoršit a zabránit tělu, aby využilo správný druh kyseliny listové.

Methylfolát je pro vaše zdraví životně důležitý. Vaše buňky ho potřebují pro zdravý růst a dělení. Celé vaše tělo a mozek ho potřebují pro správné fungování. A pokud jste těhotná žena, potřebuje foláty zejména váš vyvíjející se plod.

Náš Methyl Folate obsahuje 5-MTHF folát, správný druh folátu, který může...

 • Pomoci vašim tkáním a buňkám zbavit se nežádoucích látek, jako je glyfosát, těžké kovy a potenciálně škodlivé chemikálie, nebo je uvolnit.*
 • Poskytnout vašim buňkám a tkáním správnou a biologicky dostupnou formu folátu pro zdravý růst a dělení buněk.*
 • Pomáhají vašemu tělu se správnou metylací a snižují zátěž jater, čímž pomáhají zachovat jejich zásoby methylu a glutathionu.*
 • Tato jedinečná forma folátu je klíčová zejména v případě, že patříte mezi 40 až 50 % jedinců, kteří mohou mít mutaci v genu, který řídí metylační cyklus vašeho těla.
 • Folát s 5-MTHF je forma, kterou potřebujete k podpoře správného odstraňování těžkých kovů a chemických látek, jako je glyfosát, z vašeho těla .*

Obsah balení - 30 kapslímercola

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kyselina listová - Methyl Folate - Mercola

Vaše tělo potřebuje určité nástroje, které mu pomohou správně fungovat a umožní mu očistit se od potenciálně nebezpečných látek.

Jedním z těchto nástrojů je 5-MTHF folát.

Folát 5 mg vám poskytuje prostředky k:

 • Pomáhat vašim tkáním a buňkám zbavovat se nežádoucích látek, jako je glyfosát, těžké kovy a potenciálně škodlivé chemické látky, nebo je uvolňovat.
 • Poskytnout vašim buňkám a tkáním správnou a biologicky dostupnou formu folátu pro zdravý růst a dělení buněk.
 • Pomáhají vašemu tělu se správnou metylací a snižují zátěž jater, čímž pomáhají zachovat jejich zásoby methylu a glutathionu.
 • Souvisí s udržováním zdravého počtu spermií u mužů.

Jaké jsou příznaky nedostatku folátů?

 • Slabost nebo nedostatek energie.
 • Časté nemoci.
 • Změny nálady nebo podrážděnost.
 • Špatné trávení, nadýmání.
 • Zmatenost a zapomnětlivost.
 • Předčasné šedivění vlasů.
 • Ztráta chuti k jídlu.
 • Bledá kůže.
 • Bolestivý, červený jazyk a ústa.
 • Občasná řídká stolice nebo zácpa.
 • Abnormality mužského spermatu.

Stárnutí je také spojeno se změnami v trávicím traktu, které mohou ovlivnit vstřebávání folátu. A proto se nedostatek folátu a vitaminu B12 častěji vyskytuje u starších osob.

Studie ukazují souvislost mezi nízkou hladinou folátů a špatnými kognitivními funkcemi a problémy s pamětí. Pokud konzumujete velké množství kyseliny listové z obohacených potravin a doplňků stravy, můžete ve skutečnosti maskovat výskyt nedostatku vitaminu B12!

5-MTHF folát - co to je?

Dr. Mercola's Folate 5 mg obsahuje 5-MTHF folát, správný druh folátu, který může vašemu tělu pomoci zbavit se toxinů a látek poškozujících buňky. Tento typ folátu může také pomoci podpořit metylaci neboli schopnost jater přidávat metylové skupiny do molekul DNA v buňkách, aby vaše tělo správně fungovalo.

Zejména pokud patříte mezi přibližně 40 až 50 % jedinců, kteří mohou mít mutaci v genu, který řídí metylační cyklus vašeho těla, je to forma folátu, kterou potřebujete k podpoře správného odstraňování těžkých kovů a chemických látek, jako je glyfosát, z vašeho těla.

Doplněním folátu 5 mg zmírníte nežádoucí zátěž jater a pomůžete jim vykonávat jeden z jejich nejdůležitějších úkolů - pomáhat vašemu tělu čistit se a odstraňovat toxiny poškozující buňky.

Studie na zvířatech a lidech týkající se 5-MTHF Folate 5 mg ukazují, že má zvýšenou perorální biologickou dostupnost ve srovnání s kyselinou listovou a jinými formami redukovaného folátu. Navíc prochází žaludeční bariérou a vstřebává se především v tenkém střevě, což zajišťuje vyšší vstřebávání folátů.

Použití

Doporučené dávkování: Dospělí užívají jako doplněk stravy jednu (1) kapsli denně s jídlem.

UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

Složení

Ingredients INCI:

Folate, Microcrystalline Cellulose, Capsule (Hydroxypropyl Methylcellulose), Silicon Dioxide.
Složení: Folát, mikrokrystalická celuloza, oxid křemičitý, kapsle (hydroxypropyl methyl celuloza)

Folát - 8335 mcg DFE (5 000 mcg Kyseliny listové z 6S-5-Methyltetrahydro listové kyseliny, Glucosaminové soli)

Obsah: 30 kapslí

Dávkování: 1 kapsle denně

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

 

Složení kyseliny listové

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: