Leahlani - Rituál dle typu vaší pleti

Pro pleť suchou/normální

Ráno:

Pleť vyčistěte bohatým balzámem Bless Beauty Balm. Naneste jej na konečky prstů a vmasírujte do vlhké pleti, smyjte teplou mokrou žínkou. Následuje tónování pleti pomocí hydratační mlhy Bohemian Ruby, která vyrovnává a zklidňuje. Na vlhkou pokožku od mlhy aplikujte pumpičku ranního Aloha Ambrosia Elixiru, abyste pleť po celý den drželi hydratovanou a chráněnou.

Večer:

Na pleť naneste jemný enzymatickým olej Pamplemousse, abyste odstranili make-up a nečistoty. 2-3x týdně přidejte k oleji čistící sametový pudr Kalimu pro hluboké čištění a exfoliaci (ideální pro občasné pupínky a krupičku.)

Aktivujte prášek s vodou, naneste na vlhkou pleť a nechte 3 minuty působit, olej vytáhne nečistoty z hlubokých pórů, zatímco vitamin C aktivovaný vodou pleť projasní. Opláchněte teplou vodou a přestříkejte Bohemian Ruby tonerem. Na pleť a krk aplikujte Mahina noční elixír s koenzymem Q10 pro hlubokou regeneraci a výživu buněk. Pokud je pleť hodně suchá, uzamkněte vlhkost Bless Beauty balzámem. Nezapomeňte na místa kolem úst a očí.


Pro vysokou péči o pleť doporučujeme domácí rituál 2-3x týdně s omlazující a rozjasňující maskou Meli GLOW, abyste své pleti dopřáli maximum. Pro fajnšmekry klidně denně bestseller superfood masku Mermaid, které čistí a hydratuje.

 

Pleť mastná/ smíšená

Ráno:

Pleť jemně očistěte enzymatickým olejem Pamplemousse. Aplikujte 1-2 pumpičky a prsty vmasírujte do vlhké pokožky. Poté dobře opláchněte vodou. Následuje tónování pleti mlhou Citrus Citrin pro rozjasnění a hydrataci.  Na vlhkou pokožku od mlhy aplikujte pumpičku ranního Aloha Ambrosia Elixiru, abyste pleť po celý den drželi hydratovanou a chráněnou.

Večer:

Na pleť naneste jemný enzymatickým olej Pamplemousse, abyste odstranili make-up a nečistoty. 2-3x týdně přidejte k oleji čistící sametový pudr Kalima pro hluboké čištění a exfoliaci (obzvláště účinný pokud se na pleti vyskytuje krupička, pupínky.)

Aktivujte prášek s vodou, naneste na vlhkou pleť a nechte 3 minuty působit, olej vytáhne nečistoty z hlubokých pórů, zatímco vitamin C aktivovaný vodou pleť projasní. Opláchněte teplou vodou a přestříkejte Citrus Citrin tonerem.
Na vlhkou pokožku od mlhy aplikujte pumpičku séra Siren, pro rozjasnění, sjednocení a následnou noční regeneraci.

1-2x týdně, vyměňte Kalimu za čistící medový peeling Honey Love.
Dobře jej promíchejte a jemně vmasírujte do vlhké pleti po dobu 30 sekund, poté dobře opláchněte vodou.

Pro vysokou péči o pleť doporučujeme domácí rituál s čistící čokoládovou maskou Kokoleka pro detoxikaci pokožky, což pomáhá redukovat nadměrný kožní maz.

 

Pro pleť citlivou / Stárnoucí

Ráno:

Pleť vyčistěte bohatým balzámem Bless Beauty Balm. Naneste jej na konečky prstů a vmasírujte do vlhké pleti, smyjte teplou mokrou žínkou, pleť tak zůstane vláčná a jemná.  Následuje tónování pleti pomocí hydratační mlhy Bohemian Ruby, která vyrovnává, hydratuje a zklidňuje.

Na vlhkou pokožku od mlhy aplikujte pumpičku ranního Aloha Ambrosia Elixiru, abyste pleť po celý den drželi hydratovanou a chráněnou.  Pokud má pleť sušší místa, uzamkněte vlhkost Bless Beauty balzámem. Nezapomeňte na místa kolem úst a očí.

Večer:

Na pleť naneste jemný enzymatickým olej Pamplemousse, abyste odstranili make-up a nečistoty. 2-3x týdně přidejte k oleji čistící sametový pudr Kalimu pro hluboké čištění a exfoliaci.

Aktivujte prášek s vodou, naneste na vlhkou pleť a nechte 3 minuty působit, olej vytáhne nečistoty z hlubokých pórů, zatímco vitamin C aktivovaný vodou pleť projasní. Opláchněte teplou vodou a přestříkejte hydratačním tonerem Bohemian Ruby. Aplikujte půl až jednu pumpičku balastního séra Happy Hour, abyste ji zklidnili a vyrovnali. Následuje pumpička Mahina nočního elixíru s koenzymem Q10 pro hlubokou regeneraci a výživu buněk. Pokud má pleť sušší místa, uzamkněte vlhkost Bless Beauty balzámem. Nezapomeňte na místa kolem úst a očí.

Pro vysokou péči o pleť doporučujeme domácí rituál 2-3x týdně s omlazující a rozjasňující maskou Meli GLOW, abyste své pleti dopřáli maximum.


Pro pleť aknózní

Ráno:

Pleť jemně očistěte enzymatickým olejem Pamplemousse. Aplikujte 1-2 pumpičky na vaše prsty a vmasírujte do vlhké pokožky. Poté dobře opláchněte vodou. Pleť tak zůstane jemná a vláčná. Následuje tónování pleti mlhou Citrus Citrin pro vyčištění, projasnění a hydrataci. Na vlhkou pokožku od mlhy aplikujte pumpičku , abyste pleť po celý den drželi hydratovanou a chráněnou. Pomáhá podpořit rovnoměrný tón pleti.
ranního Aloha Ambrosia Elixiru.

Večer:

Na pleť naneste jemný enzymatickým olej Pamplemousse, abyste odstranili make-up a nečistoty. 2-3x týdně přidejte k oleji čistící sametový pudr Kalimu pro hluboké čištění a exfoliaci.

Aktivujte prášek s vodou, naneste na vlhkou pleť a nechte 3 minuty působit, olej vytáhne nečistoty z hlubokých pórů, zatímco vitamin C aktivovaný vodou pleť projasní. Opláchněte teplou vodou a přestříkejte mlhou. Na vlhkou pokožku od mlhy aplikujte pumpičku séra Siren, pro rozjasnění, sjednocení a oživení.

1-2x týdně, vyměňte Kalimu za čistící medový peeling Honey Love. Je to náš svatý grál pro zářivou, hladkou a čistou pleť.
Dopřejte pleti čistící masku Kokoleka 1x týdně, abyste hloubkově vyčistili, detoxikovali a vyčistili póry a zanechali pleť jemnou, čistou a zářivou.