Léčba mořskou plazmou

Kód: 1726
350 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Studie a poznatky M. René Quinton v knize - Léčba mořskou plazmou.
Quintonovy teorie ho vedly k závěru, "že mořská voda je "vitální tekutinou" všech živých bytostí a prostředkem k léčení všech druhů nemocí.

V roce 1907 si Quinton nechal patentovat Quintonovo sérum (sérum de Quinton). Popisoval ho jako mořskou vodu získanou z Atlantiku, a to v určitých oblastech, kde byla podle něj voda "čistá", a za zvláštních opatření. Sklizeň pak byla okamžitě převezena do Paříže, kde byla sterilizována bez vaření nebo chemických přípravků, dovedena na specifickou koncentraci soli a uložena do lahviček.

Objevte pro sebe a svou rodinu unikátní způsob jak zůstat po celý život zdravý ! Moře je nejlepší lékař! Nic cennějšího než zdraví neexistuje. Mořská plazma René Quintona je dar, který nám tuto cennou podmínku šťastného života pomáhá udržovat.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Léčba mořskou plazmou M. René Quinton

Díky této patentované technice bylo sérum podle Quintona srovnatelné s krví. Jako takové se mohlo používat k léčbě následujících stavů: enteritidy, zácpy, průjmu, kolitidy, gastroenteritidy novorozenců, intolerance laktózy, athrepsie a kožních onemocnění. Byl také prezentován jako prenatální léčba, která měla zabránit budoucímu dítěti (dětem) v rozvoji tuberkulózy, syfilis nebo malárie a pomoci nastávajícím matkám při nevolnosti

Doplňkové parametry

Kategorie: Mořská plazma - Quinton
Hmotnost: 0.18 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: