Liposomalní koenzym CoQ10 Ubiquinone

Kód: 1852
549 Kč / ks
Skladem (5 ks)

Benefity Liposomalní CoQ10

Věděli jste, že funkce mitochondrií je základem všeho, co se děje ve vašem těle?

Většina vašich buněk obsahuje několik stovek mitochondrií neboli malých energetických továren, které dodávají většinu paliva a energie, jež vaše tělo produkuje. Při této masivní produkci energie však vznikají vedlejší produkty, které mohou poškodit vaše buňky a mitochondriální DNA a způsobit rychlejší stárnutí vašeho těla.

CoQ10 a jeho redukovaná aktivní forma Ubiquinol, jsou vzácné antioxidanty rozpustné v tucích, které mohou pomoci chránit před poškozením buněk vedlejšími produkty volných radikálů v lipidových částech vašeho těla, včetně buněčných membrán.* Ochrana před poškozením buněk a mitochondrií pomáhá zajistit, aby vaše tělo získávalo energii potřebnou pro zdravou funkci srdce, mozku, svalů, ledvin a dalších tkání, které potřebují palivo.

Když vaše srdce, mozek a další orgány dostávají palivo, které potřebují pro správnou funkci, pomáháte podpořit celkové zdraví a dlouhověkost vašeho těla.

Náš lipozomální CoQ10 je vysoce vstřebatelný přípravek bez umělých nebo bioinženýrských složek, který vám může pomoci:

  • Zvýšit vaši energii a výdrž.
  • Chránit vaše mitochondrie před útoky volných radikálů a oxidací.
  • Podpořit zdraví vašeho mozku a kardiovaskulárního systému.
  • Snížit běžné známky stárnutí.
  • Zlepšete podporu imunitního a nervového systému.
  • Podpořte hladinu CoQ10, pokud užíváte statiny.
  • Liposomální CoQ10 je balen v tvrdých kapslích, nikoliv ve vzduchopropustných měkkých gelech, což pomáhá chránit obsah před oxidací.

Obsah balení - 30 kapslímercola

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Liposomalní koenzym CoQ10 Ubiquinone - Dr. Mercola

Zatímco mladší lidé mají tendenci CoQ10 dobře využívat, těm, kterým je více než 30 let, doporučujeme užívat aktivní, snadno vstřebatelnou formu CoQ10, ubichinol.

Naše CoQ10 je vyrobeno liposomální technologií, díky níž se živiny potenciálně snadněji a rychleji dostanou do vašich buněk a dodají jim energii. Náš exkluzivní liposomální CoQ10 obsahuje fosfolipidy ze slunečnicového lecitinu, které napomáhají vstřebávání. Provedli jsme studii, která prokázala, že po smíchání s vodou tyto fosfolipidy pomáhají vytvářet lipozomy. Tyto liposomy mohou pomoci CoQ10 proniknout přes střevní membránu do cílových orgánů a buněk.*

Díky této pokročilé lipozomální technologii se nemusíte spoléhat na to, že váš trávicí systém rozloží CoQ10 na vstřebatelné fragmenty, jako je tomu u jiných CoQ10 na současném trhu.

Věděli jste, že funkce mitochondrií je základem všeho, co se děje ve vašem těle?

Většina vašich buněk obsahuje několik stovek mitochondrií, což jsou malé energetické továrny, které dodávají většinu paliva a energie, jež vaše tělo produkuje. Při této masivní produkci energie však vznikají vedlejší produkty, které mohou poškodit vaše buňky a mitochondriální DNA a způsobit rychlejší stárnutí vašeho těla.

CoQ10 a jeho redukovaná aktivní forma, ubichinol, jsou vzácné antioxidanty rozpustné v tucích, které mohou pomoci chránit před poškozením buněk vedlejšími produkty volných radikálů v lipidových částech vašeho těla, včetně buněčných membrán. Ochrana před poškozením buněk a mitochondrií pomáhá zajistit, aby vaše tělo získávalo energii potřebnou pro zdravou funkci srdce, mozku, svalů, ledvin a dalších tkání náročných na palivo.

Když vaše srdce, mozek a další orgány dostávají palivo, které potřebují pro správnou funkci, pomáháte podpořit celkové zdraví a dlouhověkost vašeho těla.

Přípravek Dr. Mercola's CoQ10 je vytvořen pomocí liposomální technologie, díky níž se živiny potenciálně snadněji a rychleji dostanou do vašich buněk a dodají jim energii. Obsahuje fosfolipidy ze slunečnicového lecitinu, které napomáhají vstřebávání. Po smíchání s vodou pomáhají tyto fosfolipidy vytvářet lipozomy, které mohou pomoci CoQ10 dostat se přes střevní membránu do cílových orgánů a buněk.

Použití

Doporučené dávkování: Dospělí užívají jako doplněk stravy jednu (1) kapsli denně s jídlem a vodou.

 

Složení

Ingredients INCI:

CoQ10 (Ubiquinone), Medium chain triglycerides, calcium carbonate, sunflower lecithin, capsule (fish gelatin), beeswax, paprika extract (for color).

Složení: CoQ10, Ubiquinone, liposomální, 100 mg, 30 kapslí, doplněk stravy

Velikost dávky: 1 kapsle.
Balení obsahuje: 30 dávek.

Ostatní ingredience: MCT tuky, slunečnicový lecitin, kapsle (rybí želatina), uhličitan vápenatý, včelí vosk, extrakt z papriky (plod)

Dávkování: 1 kapsle denně s jídlem zapít vodou.

Složení CoQ10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: