Liposomální vitamín C pro děti

Kód: 2059
349 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Liposomal vitamin C

Asi vás to nepřekvapí... děti potřebují vitamin C stejně jako vy, možná ještě více.

Pokud jste rodič nebo prarodič, víte, jak náročné může být přimět děti jíst správné druhy potravin, zejména zeleninu. To je může vystavit riziku nízké hladiny vitaminu C. Zdraví dětské imunity se testuje po celý rok, takže jejich vyvíjející se imunitní buňky potřebují zejména dostatečné zásoby vitaminu C. Zdraví jedinci mají obvykle vysokou koncentraci vitaminu C v imunitních buňkách.

Podpora jejich zdravé imunitní funkce však není jediným důvodem, proč děti potřebují vitamin C. Vitamin C je potřebný pro růst a vývoj těla a mysli vašeho dítěte. Je nezbytný pro tvorbu:

 • Neurotransmiterů a dalších důležitých chemických látek v mozku a nervovém systému.
 • Kolagenu, cév, svalů, vazů, chrupavek, kůže a dalších tkání.
 • Karnitinu pro tvorbu energie, protože dopravuje mastné kyseliny do mitochondrií k výrobě energie a odvádí toxické odpady.
 • Děti, které mohou být vystaveny pasivnímu kouření, potřebují ještě více vitaminu C, který pomáhá napravovat škody způsobené vdechováním kouře a jeho působením.

Obsah balení - 30 kapslímercola

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Liposomální vitamín C pro děti - Dr. Mercola

Ze všech těchto důvodů (a mnoha dalších) jsem vytvořil Liposomální vitamin C pro děti v dávce, která je pro ně vhodná.

Proč lipozomální? Pokročilá lipozomální technologie využívá fosfolipidy, které pomáhají přenášet molekuly vitaminu C přes střevní membránu a zvyšují tak jejich biologickou dostupnost.

Fosfolipidy navíc pomáhají snížit možnost gastrointestinálních potíží spojených s tradičním perorálním vitaminem C, což je bonus pro všechny věkové kategorie! My Liposomal Vitamin C for Kids obsahuje stejně vynikající složení jako my Liposomal Vitamin C, pouze menší dávku 125 mg v malé kapsli, která je ideální pro děti od 4 let.

U tradičního perorálního vitaminu C existuje závažný problém. Jednoduše nemá takové výhody biologické dostupnosti jako lipozomální technologie.
To znamená, že někdy nemůžete užívat tolik vitaminu C, kolik byste chtěli, protože to může způsobit zažívací potíže.
A protože vitamin C působí jako silný antioxidant a zároveň jako základní živina, která podporuje imunitní systém, srdce a cévy a chrání před škodlivými volnými radikály a dalšími látkami, nechcete se ho vzdát.

Náš lipozomální vitamin C představuje praktičtější a účinnější způsob doplňování vitaminu C než tradiční perorální vitamin C:

O liposomálním vitamínu C Mercola:

 • Použití lipozomální technologie pro zajištění biologické dostupnosti a gastrointestinálních výhod. 
 • Obsahuje fosfolipidy, které pomáhají chránit vitamin C a napomáhají tvorbě lipozomů v žaludku. 
 • Obsahuje emulgátor slunečnicový lecitin, čímž se zcela vyhýbá emulgátoru na bázi sóji.
 • Dodává vitamín C ve vysoce kvalitní uzavřené tobolce Licaps®, která z hlediska ochrany proti úniku předčí jiné perorální systémy. 
 • Pochází od předního světového výrobce kvality s více než stoletými zkušenostmi a inovativními technologiemi dodávek.
 • Nenechte si ujít tuto důležitou živinu a silný antioxidant, který vaše tělo potřebuje, a objednejte si ji ještě dnes. 

O vitamínu C:

 • Nezbytný pro tvorbu neurotransmiterů a dalších důležitých chemických látek mozku a nervového systému.
 • Potřebný pro tvorbu kolagenu, krevních cév, svalů, vazů, chrupavek, kůže a dalších tkání.
 • Pomáhá produkovat karnitin pro výrobu energie, protože transportuje mastné kyseliny do mitochondrií, aby produkovaly energii a odvádí toxické odpady.
 • Děti, které mohou být vystaveny pasivnímu kouření, mohou potřebovat ještě více vitamínu C, aby pomohly napravit škody způsobené vdechováním kouře a expozicí.
 • Je hlavním „dárcem elektronů“ v boji vašeho těla proti oxidaci.
 • Pomáhá udržovat optimální tok elektronů ve vašich buňkách.
 • Může pomoci chránit životně důležité molekulární prvky ve vašem těle, jako jsou proteiny a lipidy.
 • Vitamin C je také nezbytný pro syntézu něčeho, co se nazývá kolagen, důležité strukturální složky krevních cév, šlach, vazů a kostí.

Může také podpořit

 • Podpořte zdraví svého srdce.
 • Pomozte podpořit hladiny krevního tlaku, které jsou již v normálním rozmezí.
 • Pomáhá podporovat vitalitu cév a tepen.
 • Pomáhá při podpoře zdravého zraku.
 • Pomáhá podporovat zdravý metabolismus kyseliny močové.
 • Posiluje další antioxidanty (v tomto případě vitamín E).

Lipozomální technologie

Možná jste slyšeli o nové technologii zvané lipozomální technologie, která se používá ke zvýšení vstřebávání živin. To se přirozeně vyskytuje v krill oil . Omega-3 tuky jsou vázány na fosfolipidy, které radikálně zvyšují absorpci ve srovnání s rybím olejem.

Podobně nyní můžeme napodobit tento proces ve střevě, abychom zlepšili absorpci živin.

S lipozomální technologií mohou fosfolipidy v kapsli tvořit liposomy v žaludku. Studie ukazují, že pohyb vody je dostatečný k vytvoření některých lipozomů. Stresy jsou v žaludku vysoké, žaludeční tekutiny jsou téměř neustále v pohybu, což by mohlo vytvořit ještě větší množství liposomů. Vzhledem k tomu, že lipozomy mohou pomoci živinám získat vstup přes vaši střevní membránu do cílových orgánů a buněk, více lipozomů by mohlo vést ke zvýšené rychlosti absorpce.

Výzkum je nyní zcela jasný, že jedním z nejlepších a nejpraktičtějších způsobů, jak doplnit svou stravu perorálním vitamínem C, je lipozomální forma vitamínu C.

Výhody lipozomální absorpce

Lipozomální absorpce je zcela odlišná od střevní absorpce.

S intestinální absorpcí:

 • Aby mohly být vaše potraviny a živiny využity, musí je váš trávicí systém nejprve rozložit
 • Jakmile jsou rozloženy na menší fragmenty, vaše tělo je může absorbovat
 • Nakonec se tyto živiny dostanou do vašeho krevního oběhu a vaše tělo je dokáže využít.


Ale s lipozomální technologií:

 • Drobné částečky fosfolipidem potažené živiny vytvářejí molekuly vitaminu C potažené látkou podobnou samotným buněčným stěnám.
 • Potažené molekuly vitaminu C mohou být snadněji absorbovány.

Vzhledem k tomu, že část vitaminu C je zapouzdřena liposomy vytvořenými ve střevě, tyto molekuly snadněji proklouznou buněčnými stěnami, čímž se zvýší vstřebávání.

Navíc tato lipozomální technologie pomáhá snižovat potenciální gastrointestinální potíže, které mohou doprovázet vysoké dávky tradičního perorálního vitaminu C. A vědecký výzkum naznačuje, že lipozomální vitamin C může zvýšit biologickou dostupnost oproti tomu, co se dříve považovalo za možné.

Použití

Doporučené dávkování: Děti od 4 let jako doplněk stravy užívají jednu (1) kapsli denně s vodou. Vitamín C neberte na plný žaludek a vždy zapijte minimálně 250 ml vody.

1 kapsle obsahuje 125 mg vitamínu C. Vitamín C neberte na plný žaludek a vždy zapijte minimálně 250 ml vody, více vody lépe.

Upozornění
Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení

Ingredients INCI:

Vitamin C 125 mg 139% (as Ascorbic Acid), OTHER INGREDIENTS: Sunflower Lecithin, Capsule (Hydroxypropyl Methylcellulose), Medium Chain Triglycerides, Beeswax, Paprika Extract.

Vitamín C (kyselina askorbová)
Ostatní ingredience: Slunečnicový lecitin, MCT tuky, Včelí vosk, Oleoresin z papriky (plod) pro barvu - zbavená ostrosti a olejů, převažují karotenoidy a lipidy, slunečnicový olej, kapsle (HPMC celuloza).

1 kapsle obsahuje 125 mg vitamínu C. Vitamín C neberte na plný žaludek a vždy zapijte minimálně 250 ml vody, více vody lépe.

Složení Vitamínu C pro děti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: