Multivitamín - Multi Essentials Complex

Kód: 453
540 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Tento komplexní Whole Food Multi Essentials Complex byl vyvinut tak, aby obsahoval všechny základní mikroživiny potřebné pro optimální zdraví,
plus další sloučeniny, o nichž je známo, že zlepšují zdraví, zlepšují trávení a vstřebávání živin.
Tato směs vitamínů Whole Food Multi si klade za cíl zvýšit energii, snížit únavu a podpořit vitalitu a pohodu.

Všechny živiny v této kompletní receptuře Wholefood Multi Essentials jsou v biologicky nejdostupnější (snadno vstřebatelné a využitelné) formě,
aby byly zajištěny maximální účinky, tento komplex také obsahuje patentované látky jako Vita-algae D ™.

Multi Essentials Complex také obsahuje:
Bromelain, papain a jablečný pektin pro trávení, vstřebávání a asimilaci.
Řasy pro přirozeně vyskytující se zdroj jódu - známý pro normální funkci štítné žlázy.
Vita-algae D ™ je veganský zdroj vitaminu D3, který pochází ze 100% z řas.
Antioxidanty A, C, E pro prevenci oxidačního stresu.
Vitaminy skupiny B pro výrobu energie a B12 pro vegany.

Obsah balení - 60 kapslíFushi přírodní produktyDetailní informace

Detailní popis produktu

Multivitamín - Multi Essentials Complex

Tato směs obsahuje spektrum živin, které podporují optimální úroveň zdraví. Tato směs obsahuje hlavní antioxidanty pro lidské tělo, vitamíny A, C a E. Je známo, že antioxidanty jsou nedílnou součástí prevence oxidace v těle a poškození volných radikálů. Navíc je známo, že mají protizánětlivé účinky a jsou prospěšné pro imunitu. Nesčetné množství ve vodě rozpustných vitamínů B se přidává do této směsi na podporu produkce energie, stejně jako B12, který je nezbytný pro veganskou stravu.

Trojice živin, vápník, vitamin D a vitamin K2, pracuje synergicky na podpoře zdraví kostí. Pro metabolismus vápníku pracují vitamin D a K2 společně a hrají důležitou roli. Vitamin K2 je zodpovědný za pohon vápníku do kostí. Vita-algae D ™ je veganský zdroj vitaminu D3, který pochází ze 100% z řas.

Hořčík se přidává do směsi, která je pro tělo neuvěřitelně důležitým minerálem; působí jako kofaktor ve více než 300 enzymatických systémech, které regulují biochemické reakce v těle. Mezi tyto reakce patří funkce svalů a nervů, syntéza bílkovin, regulace glukózy v krvi a regulace krevního tlaku.

Chrom se přidává do směsi, která je známá jako přirozený regulátor cukru v krvi a která je důležitá pro zpracování sacharidů a tuků v těle. Do této směsi se přidává ve vodě rozpustný inositol, který je důležitý pro metabolismus tuků a cholesterolu. Bylo také zjištěno, že to bylo užitečné při výživě mozkových buněk. Inositol i cholin mohou navíc maximalizovat účinnost vitaminu E.

Tato směs obsahuje řasy, které mají přirozeně vysoký obsah jódu. To je důležité pro mnoho funkcí v těle, jako je normalizační účinek na štítnou žlázu, o kterém je známo, že je užitečný pro problémy s hmotností, vývoj kostí a mozku.

Vitamíny rozpustné v tucích v tomto komplexu - A, D, E a K, mohou být významně zvýšeny jablečným pektinem, což je rozpustná frakce jablečného ovoce, která je přirozeně přítomna při dozrávání ovoce. Bylo prokázáno, že jablečný pektin zvyšuje vstřebávání tuků v těle a je také vlákninou, která byla prokázána jako užitečná pro udržení dobrého zažívacího zdraví.

Účinný multivitamin bude obsahovat živiny a enzymy, které podporují vstřebávání a vstřebávání živin. Bromelain je silný enzym trávící bílkoviny, který se získává z ananasu, který byl pro své vlastnosti studován jako pomoc při trávení a jako přírodní protizánětlivý prostředek. Papain, enzym, který je přítomen v rostlině papáji, se také přidává do této směsi, která je také známá jako zažívací pomůcka. V těle jsou systémy nevysvětlitelně propojeny a podpora střeva je bránou ke zlepšování ostatních. Například zlepšení žaludeční kyseliny pomůže vstřebávání živin, které jsou nezbytné pro dobré zdraví.

Použití:

3 kapsle denně s jídlem.
Nepřekračujte uvedenou doporučenou dávku.

Upozornění:

Používejte pouze podle pokynů. Nedoporučuje se pro těhotenství nebo kojení.
Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí.
Není určeno pro děti do 12 let.

Úložný prostor:

Chraňte před slunečním zářením a teplem na chladném tmavém místě a mimo dosah dětí.

Složení:

Hydroxypropylmethyl cellulose (capsule shell), Tri-Calcium Citrate (Tetrahydrate), Magnesium Citrate, Potassium Citrate (35.79 – 36.16% K), Organic Seagreens Ascophyllum (0.07% iodine), Vitamin C (Ascorbic Acid), Apple Pectin (Apple pomace), Vitamin K2 (MK7 Menaquinone Q7 Natural 2000 ppm), Vitamin E (DL-Alpha-Tocopheryl Acetate Powder), Inositol, L-Glutamine, Choline, Vitamin B3 (Nicotinamide), Bromelain (Ananas comosus), Selenium (Seleno Methionine 0.5% Se), Vitamin A (Retinol Acetate), Copper Gluconate, Papain (Papain 6,000u/mg), Iron (Ferrous Fumarate), Vitamin B5 (D-Calcium Pantothenate), Manganese Sulphate (Manganese & Sulphuric acid), Zinc Citrate Dihydrate (-31% Zn), Vita-algae D™ 100,000iu/g Powder (≥10% Vitamin D Oil from Algae), Vitamin B6 (Pyridoxine Hydrochloride), Vitamin B2 (Riboflavin), Vitamin B1 (Thiamine Hydrochloride), Boron (Disodium Tetraborate), Chromium Picolinate (12 - 12.6% Chromium), Vitamin B9 (Folic Acid), Vitamin B7 (D-Biotin Pure), Vitamin B12 (Cyanocobalamin)

NEOBSAHUJE:

Lepek, laktóza, cukr, sója, mléčné výrobky, GMO, hexan, pesticidy a herbicidy, umělá barviva, přísady a konzervační látky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fushi
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fushi

Dozvědět se více o produktech Fushi

Jsme proslulí našimi organickými, nerafinovanými a za studena lisovanými oleji, které naši zákazníci milují. Lisování za studena je způsob mechanického extrahování, kde jediné teplo, je teplo vzniklé třením. Velmi přitom záleží na samotné tvrdosti ořechu nebo semene. Čím tvrdší ořech, tím je potřeba většího tlaku k získání oleje, což vytváří větší tření a teplo. Při výrobě není použito jakékoli vnějšího zahřátí, díky čemuž jsou v oleji zachovány veškeré jeho cenné složky a živiny. Díky výše zmíněnému procesu je olej velmi stálý. Nerafinované oleje mají tmavší barvu a výraznější vůni. Všechny naše oleje jsou certifikovány společností Soil Association jako