Namari - SUN - Ručně vyrobená rituální miska

Kód: 182
1 534 Kč –20 %
Namari Ručně vyrobená rituální miska se zlatem
1 534 Kč –20 % 1 227,20 Kč / ks
Skladem (2 ks)

SUN - ručně vyrobená rituální miska

Každý kus je opravdovým uměleckým dílem. Jedna po druhé láskyplně vyrobená v časově náročném a složitém procesu rukama talentované Švýcarky Potter Astrid Graf. Každá miska SUN je stejně jedinečná jako její budoucí majitel. Nejkvalitnější porcelán v kombinaci s opravdovým uměleckým dílem vytváří nadčasový kousek ať už pro kosmetické účely či jiné.

Surový přírodní jíl v kombinaci s 24k zlatým sluncem tvoří nadčasový a odolný kousek, který je ideální pro milovníky elegantních kosmetických nástrojů a řemeslných, multifunkčních předmětů.
Namari Skin

Detailní informace

Detailní popis produktu

SUN - Ručně vyrobená rituální miska Namari Skin

Péče o kosmetickou misku:

Po každém použití opláchněte vlažnou vodou. V případě potřeby použijte jemné přírodní mýdlo. Vhodné do myčky na nádobí (ačkoliv doporučujeme jemné ruční mytí), tepelně odolné, odolné proti skvrnám.

 

Nadine, zakladatelka Namari:
“Vždy jsem obdivovala ruční práci a výrobu hrnčířských výrobků. Když jsem poprvé uviděla nádhernou dechberoucí práci Švýcarky Potter Astrid Graf tak jsem se okamžitě zamilovala. Zamilovala jsme se do toho díla a věděla jsem, že jej potřebuju mít i doma."

"Poté jsem je chtěla od Astrid Graf vytvářet i pro vás. Jsou tady, nádherná ruční práce misek, které mi uvnitř připomínají tajemnou nádheru. Samozřejmě možnosti použití misky SUN nejsou omezeny pouze na vaši koupelnu. Udělejte si z ní třeba šperkovnici, čajovou misku, držák svíčky, misku na jídlo.. je to jen na vás! Vypadá krásně a sofistikovaně v každé situaci."

"Ale co doporučuji jako nejdůležitější? Je to nádherný malý pomocník, pokud jde o obličejové napářky. Nalejte do ní vařící vodu do které vložte byliny, aroma esence, přikryjte se čistým ručníkem či šátkem a vytvořte si krásný beauty rituál, který dělá pleti opravdu velmi dobře. V mých lázních jej zákaznicím doporučuji.”

Složení

Composition:

Natural clay, 24k gold.

Přírodní jíl, 24k zlato.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Namari Skin - Nastal čas pro nový druh v péči o pleť.

Namari Skin to je péče o pleť, která nevznikla jen pro zlepšení a uzdravení pokožky, ale propojuje člověka s přírodou, tělem i myslí. Formulace, které jsou nekompromisně čisté, vysoce koncentrované a stvořené k úžasným výsledkům. Ručně vyráběné ve Švýcarsku s nejkrásnějšími, nejsilnějšími přírodními surovinami. Inspirovaná staletými tradicemi a recepty.

Svět vůní, barev a textur, stojící k intuitivnímu životu, přirozené inteligenci a vnitřní kráse. Pracujeme s dodavateli, kteří mají stejné standardy a pečlivě vybírají nejlepší přísady, které jsou k dispozici z ekologického zemědělství nebo divoké sklizně. Aby byla zajištěna absolutní čerstvost a maximální efektivita jsou výrobky smíchány a baleny ve velmi malých dávkách.

"Protože Namari Skin pro mě není jen splněním touhy srdce, ale také výrazem úcty a nejhlubší vděčnosti za život a vše, co mu patří."
Nadine Ammari

Více o značce Namari Skin.

Každodenní rituály Namari Skin:

  • Ranní rituál
  • Večerní rituál