Organic Whey Protein - bez příchutě

Kód: 2044
1 149 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Syrovátkový protein - často označovaný za zlatý standard bílkovin - je téměř dokonale vyvážená potravina obsahující esenciální aminokyseliny, beta-glukany a imunoglobuliny, které vaše tělo potřebuje pro produkci energie, funkci imunitního systému, udržení a růst svalové hmoty a také pro zdraví střev a metabolismu.

Pure Power Organic Whey Protein pochází z amerických krav, které mají celoroční přístup na pastviny, a je vyroben výhradně ze syrovátkového bílkovinného koncentrátu bez přidaných hormonů a antibiotik. Grass Fed, USDA organic. Syrovátka je zpracována za studena z nativního mléka. Bez použití kyselin a chemie při procesu zpracování, nedochází k denaturaci aminokyselin. Obsahuje syrovátkový proteinový koncentrát (neobsahuje proteinové izoláty). Neobsahuje umělé cukry.

Přirozená pastva a krmení krav na pastvinách zvyšuje nutriční kvalitu mléka a sýrů i syrovátkové bílkoviny, která obsahuje jedinečné přirozeně se vyskytující sloučeniny.

Obsah balení - 382,5 gmercola

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Organic Whey Protein - bez příchutě Dr. Mercola

Extrémní kvalita procesu výroby a použitých surovin se samozřejmě odráží na výsledné ceně, která je ještě umocněna dovozem z USA, kurzem dolaru, daněmi a poplatky. Je však na zvážení každého, co do svého těla vkládá. My vždy osobně doporučujme výhradně naturální verze proteinů koncentrátů.

Zde jsou tři cenné výhody syrovátkové bílkoviny z krav chovaných na pastvě:

 • Je to jedna z nejlepších potravin pro optimalizaci produkce hlavního antioxidantu vašeho těla - glutathionu, protože poskytuje tři klíčové aminokyseliny potřebné pro jeho produkci - cystein, glycin a glutamát (kyselinu glutamovou).
 • Je nejbohatším zdrojem aminokyseliny leucinu, která je nejúčinnější ze tří aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA), jež zapíná proces tvorby nových svalů a pomáhá regulovat obrat bílkovin ve svalech.
 • Je zdrojem zdravé omega-6 mastné kyseliny konjugované kyseliny linolové (CLA) (nezaměňovat s extrémně nezdravou kyselinou linolovou z olejů ze semen), která může prospívat metabolickému zdraví a zlepšovat složení těla.
 • Každá porce Pure Power Organic Whey Protein obsahuje 20 g bílkovin, 1,5 g imunoglobulinu G (IgG) podporujícího imunitní systém a 0 g přidaného cukru.

Vynikající aminokyselinové složení Pure Power Organic Whey Protein z krav chovaných na pastvinách pomáhá optimalizovat produkci glutathionu, hlavního antioxidantu vašeho těla, který pomáhá chránit vaše mitochondrie a optimalizovat imunitní funkce.
Náš Pure Power Organic Whey Protein testujeme na přítomnost těžkých kovů, včetně rtuti, olova, kadmia a arsenu, a také plísní, kvasinek, E. coli, salmonely a stafylokoků, takže si na rozdíl od mnoha jiných proteinových prášků na trhu můžete být jisti, že jde o čistý a zdravý produkt.

Původ proteinu Organic whey protein - rodinná malá farma

Syrovátkový protein je získáván z volně se pasoucího chovu s certifikací USDA organic, jedná se o kalifornskou produkci. Pro protein je používané nativní mléko. Tedy jedná se o protein z RAW mléka. Tedy jde o nejvyšší kvalitu proteinu, pokud základem je raw mléko.

Rodinná farma se nachází v Humboldtu a Del Notre v Severní Kalifornii. Jedná se o produkci speciálně vybranou pro tento protein. Během zimy a jiných suchých období, kdy se omezuje růst pastvin, dostávají krávy krmné doplňky, jako je travní siláž, kukuřici bez geneticky modifikovaných organismů, ječmen, pícniny, jako je řepa, kapusta a houby, a velmi oblíbený extrakt z odpadu z palmových jader. Množství obilí ve stravě je velmi malé, obvykle méně než jedno procento.

Jakmile jsou krávy dojeny, mléko je přepravováno do zařízení v čistých nákladních vozech z nerezové oceli, kde se zpracovává na mléko, máslo, sýr a koncentrát syrovátkového proteinu. Přirozené pastviny a krmení z pastvin zvyšují nutriční kvalitu mléka a sýrů, jakož i obsah aminokyselin a imunoglobulinů syrovátkového proteinu. Když krávy jedí výhradně trávu, hladiny leucinu a CLA v jejich mase a mléku jsou typicky o 300 až 500 procent vyšší než u těch, které jsou krmeny nepřirozenou dietou na bázi obilí.

Proč doplňovat Organic Whey Protein do svého jídelníčku?

 • s přibývajícím věkem vaše tělo postupně ztrácí schopnost produkovat kritické aminokyseliny - základní proteiny, které potřebujete pro výrobu energie, imunitní
 • akce a tvorbu svalů
 • aktivně cvičíte nebo v době vysoké fyzické zátěže, jak po tréningu, nebo při rekonvalescenci po zranění nebo nemoci
 • zdroj nejvyšší kvality bílkovin (obsahuje všechny esenciální aminokyseliny)
 • podporuje imunitní zdraví
 • podporuje zdraví kloubů a svalů (svalovou sílu a vytrvalost)
 • podporuje prospěšné střevní bakterie
 • podporuje optimální úroveň metabolismu a spalování tuků vašeho těla

Studie ukazují, že syrovátkový protein může být prospěšný i pro...

 • Zdraví imunitního systému - syrovátková bílkovina obsahuje bílkovinu podporující imunitní systém zvanou imunoglobulin G (IgG). IgG, který je tvořen vaším imunitním systémem, se obvykle nachází ve všech tělesných tekutinách a hraje důležitou roli v první linii proti ohrožení vašeho zdraví.
 • Metabolické zdraví - V porovnání s jinými zdroji bílkovin podporuje syrovátková bílkovina zdravou hladinu cukru v krvi a citlivost na inzulín, zejména pokud je přijímána před jídlem s vysokým obsahem sacharidů nebo s ním.
 • Regulace hmotnosti - Syrovátkové bílkoviny pomáhají navodit pocit sytosti, což může přispět ke snížení návalů hladu, chuti na jídlo a přejídání, takže jsou užitečným nástrojem pro snížení celkového příjmu potravy. Studie ukazují, že syrovátkový protein může mít také pozitivnější vliv na spalování tuků než jiné druhy bílkovin.
 • Krevní lipidy - syrovátková bílkovina může přispívat k podpoře zdravé hladiny cholesterolu (zejména LDL cholesterolu), která je již v normě.
 • Zdraví střev a střev - syrovátková bílkovina může mít příznivý vliv na sliznici trávicího traktu, napomáhá trávení a podporuje normální detoxikační procesy v těle.
 • Existuje ještě jedna potenciální výhoda, kterou syrovátkové bílkoviny nabízejí - a ta je dostatečně důležitá na to, abychom se jí podrobněji věnovali...

Zvýšení hladiny glutathionu pro dokonalou antioxidační ochranu

Antioxidanty jsou látky, které pomáhají chránit vaše tělo před škodlivými účinky oxidace. Většina antioxidantů pochází z potravin, které jíte, ale jeden z nich si vaše tělo musí vytvořit samo. A tím je glutathion - nejsilnější antioxidant vašeho těla. Je známý jako "hlavní antioxidant" a nachází se uvnitř každé buňky.

Glutathion nejenže pomáhá chránit vaše buňky a mitochondrie tím, že redukuje volné radikály a škodlivé odpadní produkty, ale tento silný antioxidant může také pomáhat podporovat imunitní funkce. I když si můžete koupit doplňky stravy s glutathionem, špatně se vstřebávají a ve skutečnosti mohou způsobit více škody než užitku, protože mohou narušit vlastní produkci glutathionu ve vašem těle.

Aby vaše tělo mohlo glutathion produkovat, potřebuje určité aminokyseliny, například cystein, kterých může být často nedostatek. Syrovátka je navíc jednou z mála potravin, která obsahuje jedinečný zbytek cysteinu známý jako glutamylcystein, který je vysoce bioaktivní díky své afinitě k přeměně na glutathion. Tento jedinečný cystein dělá ze syrovátkové bílkoviny nejlepší potravinový zdroj podporující tvorbu glutathionu.

Mějte na paměti, že to neplatí pro všechny syrovátkové bílkoviny... Produkce glutathionu je závislá na kvalitní, za studena zpracované syrovátce od krav chovaných na pastvinách.

Použití

Doporučené dávkování: Smíchejte dvě (2) odměrky (25,5 g) s vodou nebo mlékem pro dosažení požadované konzistence.

Složení

Ingredients INCI: Organic WPC syrovátkový koncentrát, BIO slunečnicový lecitin

Organic Whey Protein, bez příchutě, doplněk stravy, 382 g

Proteinový syrovátkový koncentrát pochází od volně pasoucích se zvířat je GMO free. Syrovátka je zpracována za studena. Bez použití kyselin a chemie při procesu zpracování, tedy nedochází k denaturaci aminokyselin. Jedná se o syrovátkový proteinový koncentrát (neobsahuje proteinové izoláty). Neobsahuje umělé cukry.

Složení Mercola Organics Whey Protein

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: