Organický fermentovaný zázvor s Benegutem®

Kód: 2056
879 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Fermentovaný zázvor

Trávicí nebo střevní potíže trápí lidi na celém světě. Odhaduje se, že jen ve Spojených státech má problémy s trávením až 70 milionů lidí.

K občasným zažívacím potížím může vést mnoho věcí - stres, genetické dispozice, citlivost na potraviny, strava s vysokým obsahem cukrů, záněty způsobené volně prodejnými nesteroidními protizánětlivými léky nebo problémy s komunikací mezi střevy a mozkem. U žen je až šestkrát vyšší pravděpodobnost, že budou mít střevní potíže.

Fermentovaný zázvor s Benegutem® povyšuje běžný zázvor na novou úroveň pro pohodlí trávicího traktu. Díky procesu fermentace se zázvor stává biologicky dostupnějším a účinnějším, což pomáhá zmírnit zažívací potíže*.

Pokud vaše střevní mikrobiální rovnováha není ideální nebo pokud máte občasné zažívací potíže či jiné trávicí problémy, může být fermentovaný zázvor nebo zázvor "připravený" předem pro vás skutečnou výhodou.

Fermentovaný zázvor s Benegutem® obsahuje také vědecky ověřený, patentovaný standardizovaný extrakt z listů perily, který se nazývá Benegut®. Zdá se, že tato jedinečná rostlinná látka působí na váš neurologický systém a působí proti účinkům stresu a dalších psychosociálních faktorů prostřednictvím osy střevo-mozek*.

Obsah balení - 60 kapslímercola

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Organický fermentovaný zázvor s Benegutem® - Mercola

Tyto dvě výjimečné složky Fermentovaného zázvoru s Benegutem® společně pomáhají:

 • Zlepšit příznaky trávicího traktu, jako je občasné nadýmání, plynatost, plnost a břišní potíže.
 • Podpořit zdraví trávicího traktu.
 • Vaše endotelové klky získají zpět svou normální výšku a strukturu pro optimální vstřebávání živin ve střevech.
 • S průchodem potravy střevem.
 • Podpoříte normální zánětlivou reakci ve střevech.
 • Zlepšují denní pravidelnost vyprazdňování.

Trávicí nebo střevní problémy postihují lidi na celém světě. Podle Dr. Antona Emmanuela, konzultanta gastroenterologa z University College Hospital v Londýně, má přibližně 40 % lidí v každém okamžiku alespoň jeden trávicí příznak.

Fermentovaný zázvor - základní informace:

Fermentovaný zázvor povyšuje běžný zázvor na novou úroveň pro pohodlí trávicího traktu. Díky procesu fermentace se zázvor stává biologicky dostupnějším a účinnějším, což pomáhá zmírnit zažívací potíže.

Pokud vaše střevní mikrobiální rovnováha není ideální nebo pokud máte občasné zažívací potíže či jiné trávicí problémy, může být fermentovaný zázvor nebo zázvor "připravený" předem pro vás skutečným přínosem.

Listy perily - Benegut®

A tím se dostáváme k druhé speciální rostlinné složce tohoto přípravku.

Rostlina Perilla frutescens, známá také jako list Perilly nebo Shiso, se tradičně používá k podpoře normální funkce dýchacích cest a imunitního systému. Nejnovější výzkumy ukazují, že je také obzvláště účinná pro podporu zdraví trávicího traktu.

Nyní je k dispozici vědecky ověřený patentovaný standardizovaný extrakt z jejích listů - nazvaný Benegut®.

Benegut® je nejen vysoce kvalitní, udržitelnou a zdravou potravinářskou složkou, ale také rostlinou, která je zajímavým příslibem pro ty, kteří hledají účinné farmaceutické řešení svých střevních problémů bez použití léků.

Studie in vitro a ex vivo u lidí ukazují, že Benegut®:

 • Pomáhá zlepšovat příznaky trávicího traktu, jako je občasné nadýmání, plynatost, plnost a břišní nepohodlí.
 • Podporuje zdraví trávicího traktu
 • Pomáhá při průchodu potravy střevem
 • Pomáhá podporovat normální zánětlivou reakci ve střevech
 • Pomáhá zlepšit denní pravidelnost
 • A způsob účinku? Zdá se, že Benegut® působí na váš neurologický systém a působí proti účinkům stresu a dalších psychosociálních faktorů prostřednictvím osy střevo-mozek.

Dr. Mercola odkazuje na 4týdenní studii, v níž 80 % subjektů, které užívaly extrakt z perily Benegut®, zaznamenalo podstatné zlepšení žaludečních a střevních potíží. V této studii byla Perilla nejúčinnější při snižování nadýmání a břišních potíží u žen.

Výhody produktu

 1. Je vyroben z fermentovaného zázvoru, který je mnohem účinnější než jiné druhy zázvoru, včetně surového.
 2. Zahrnuje Benegut®, patentovaný extrakt z byliny Perilla frutescens, podložený výzkumem.
 3. Je standardizován na klíčovou aktivní složku Perilly, Vicenin-2, stejně jako na kyselinu rozmarinovou a speciální flavonoidní frakci.
 4. Neobsahuje ŽÁDNÉ geneticky upravené přísady ani plniva
 5. Konzumace zázvoru a vliv na střeva
 6. Nejcennější částí zázvoru je kořen (oddenek), který roste pod zemí. Jeho olejovitá pryskyřice obsahuje mnoho bioaktivních sloučenin, včetně 6-gingerolu, 6-shogaolu a 6-paradolu.
 7. Podporuje zdravou a hydratovanou pokožku. Podporuje normální stav imunitního systému. Stimuluje také růst dalších probiotických kmenů.

Během sušení se 6-gingerol přeměňuje na aktivnější 6-sh. Sloučenina 6-paradol je stabilní, bioaktivní metabolit 6-shogaolu. Tento konečný metabolit poskytuje nejvíce zdravotního potenciálu ze všech tří sloučenin.zazvor koren ogaol, sloučeninu nalezenou v čerstvém zázvoru na velmi nízkých úrovních.

Metabolismus zázvoru

Když dosáhne tlustého střeva, 6-shogaol přirozeně fermentuje do biologicky dostupnějšího 6-paradolu.
Pokud máte zažívací potíže, je velká šance, že endotel v tlustém střevě nefunguje optimálně. V důsledku toho může být narušena schopnost vašeho těla fermentovat 6-shogaol nebo 6-gingerol. Se zázvorem, který je předem fermentovaný - s 6-gingerolem a je již přeměněn na biologicky dostupnější 6-paradol může být celý metabolický proces pro vaše tělo snažší.

Tento pokročilý proces fermentace v podstatě napodobuje to, co zdravé střevo s množstvím prospěšných mikrobů dělá, aby byl zázvor biologicky dostupný a efektivní.

Pokud je vaše střevní mikrobiální rovnováha méně než ideální, nebo pokud máte občasné GIT nepohodlí nebo jiné zažívací potíže, může být pro vás fermentovaný zázvor skutečným plusem.

Studie vlivu zázvoru na zvířecím modelu
Když byl krmený sušený fermentovaný zázvor podáván 64 samcům brojlerů po dobu 42 dnů, bylo pozorováno zlepšení jejich výšky střevních klků a buněčné struktury. Podobné výsledky byly pozorovány u potkanů. Skupina samců albínských krys byla krmena sušeným fermentovaným zázvorovým přípravkem. Endoteliální klky krmené zázvorem znovu získaly svou normální výšku a strukturu. Zázvor dokonce podporoval normální zánětlivou reakci, což je i v souladu se zdravotním tvrzením dle EFSA.

Proč na tom záleží? Klky v tenkém střevě hrají důležitou roli při vstřebávání živin. Větší povrch pro vaše klky umožňuje účinnější absorpci.Při mnoha zažívacích potížích se mohou vaše střevní klky poškodit nebo zkrátit, což ztěžuje tělu využití prospěšných živin v potravinách, které jíte.perila krovita

Použití

Doporučené dávkování:

Dospělí, jako doplněk stravy užívejte jednu kapsli. Tento přípravek by se měl užívat dvakrát denně.

UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

 

Složení

Ingredients INCI:

Organic Fermented Ginger Root Powder, Benegut® (Perilla frutescens) Leaf Extract, Capsule (hydroxypropyl methylcellulose), tapioca maltodextrin

Organický fermentovaný zázvorový kořen v prášku, extrakt z listů Benegut® (Perilla frutescens), kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), tapiokový maltodextrin

Složení Fermentovaný černý česnek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: