Pregnancy Nurture Blend - komplex pro plánované těhotenství a během těhotenství

Kód: 424
540 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tento produkt obsahuje jedinečnou směs živin, která vám doplní důležití živiny a pomůže v průběhu početí a těhotenství, ale také i před plánovaným těhotenstvím.

Tento těhotenský komplex byl navržen odborníky na výživu a obsahuje ministerstvem zdravotnictví doporučené množství vitaminu D a kyseliny listové, dále DHA z řas, organickou kapustu, špenát v prášku a další důležité látky a vitamíny pro zdravé těhotenství.

Naše rostlinné směsi jsou vytvářeny našimi vlastními odborníky, aby poskytovaly synergické receptury pro každodenní pohodu.

Obsah balení - 90 kapslífushi-logoDetailní informace

Detailní popis produktu

Pregnancy Nurture Blend - komplex pro plánované těhotenství a během těhotenství

Proč doplňky stravy Fushi?

  • Čerstvě ručně mleté v naší londýnské dílně
  • Ručně zapouzdřené do 3 dnů od namletí, aby byla zajištěna čerstvost
  • Přirozeně sušené na slunci nebo na vzduchu, čímž se zachovávají živiny a kvalita.
  • 100% čisté přírodní složky a nic jiného
  • Udržitelné balení - skleněná láhev s hliníkovým víčkem

Vlastnosti a obsažené látky:

Folát - je přirozená forma vitaminu B9, která se nachází v potravinách, kyselina listová je syntetická verze často používaná v doplňcích stravy. Ve společnosti Fushi dáváme vždy přednost přírodní variantě, kdykoli je to možné, a proto jsme v naší směsi Pregnancy Nurture použili prvotřídní zdroj tohoto vitaminu, metyltetrahydrofolát.

Železo - Zařadili jsme do něj i železo, které hraje roli v procesu dělení buněk a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Železo může také přispívat k normální kognitivní funkci a normální funkci imunitního systému, což je v těhotenství velmi důležité. Bylo také prokázáno, že námi použitá forma železa je v těhotenství šetrnější k žaludku.

Jód - ze Seagreens® v kombinaci s organickým zázvorem v souladu s pokyny pro těhotenství a kojení.

  • Seagreens® - ve směsi Fushi Pregnancy Nurture obsahuje jód v množství 200 µg/den, což je vyšší množství doporučené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin pro těhotenství. Jód přispívá k normální funkci štítné žlázy, poznávání a fungování nervové soustavy. Vzhledem k přírodnímu prostředí, ve kterém jsou pěstovány, existuje možnost křížové kontaminace alergeny, viz prohlášení "Může také obsahovat" pod výčtem složek.

Probiotika - 200 milionů živých bakteriálních spor Bacillus Coagulans s organickým zázvorem pro šetrnou podporu trávení.

  • Bacillus coagulans - Pro dodatečnou podporu v době, kdy můžete pociťovat ranní nevolnost nebo jiné gastrointestinální potíže, obsahuje tato jedinečná směs organický zázvor, který prokazatelně pomáhá snižovat nevolnost během těhotenství. Obsahuje také 200 milionů živých bakteriálních spor Bacillus coagulans, u nichž bylo prokázáno, že lépe přežívají kyselé podmínky, které se vyskytují v žaludku, než samotné bakterie9.

Vitamín D

  • Vitamin D hraje klíčovou roli při posilování imunitních funkcí. Vitamin D je také nezbytný při vstřebávání vápníku a pomáhá rozvíjet zdravé kosti a zuby. Podporuje kardiovaskulární a nervový systém.

Vitamín K2

  • Ve srovnání s mnoha jinými vitaminy byly role a zdravotní přínosy vitaminu K2 objeveny teprve nedávno. S čím vitamin K2 pomáhá? Má v těle mnoho funkcí, ale nejdůležitější je, že pomáhá tělu využívat vápník a zabraňuje odvápňování tepen, které může vést k srdečním onemocněním. Nové studie ukazují, že nedostatek tohoto vitaminu souvisí také s nemocemi včetně osteoporózy.

DHA z mořských řas

  • Olej bohatý na DHA z mikrořas Schizochytrium. Kyselina dokosahexaenová (DHA) je jednou z nejdůležitějších omega-3 mastných kyselin. Stejně jako většina omega-3 tuků je spojována s mnoha zdraví prospěšnými účinky. DHA je součástí každé buňky v těle, hraje důležitou roli v mozku a je naprosto zásadní během těhotenství a kojeneckého věku. Protože si ji vaše tělo nedokáže vyrobit v dostatečném množství, musíte ji získávat ze stravy.

Biotin

  • Biotin, známý také jako vitamin H, je jedním z vitaminů komplexu B, které pomáhají tělu přeměňovat potravu na energii.

Vitamín B6

  • Vitamin B-6 (pyridoxin) je důležitý pro normální vývoj mozku a pro udržení zdravého nervového a imunitního systému.

Vitamín B12

  • Vitamin B-12 (kobalamin) hraje zásadní roli při tvorbě červených krvinek, buněčném metabolismu, funkci nervů a tvorbě DNA, molekul uvnitř buněk, které nesou genetickou informaci.

Dávkování:

2 kapsle denně s jídlem a vodou nebo podle doporučení lékaře/nutričního terapeuta. Nepřekračujte uvedenou doporučenou dávku. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré stravy.

Skladování:

Nepřekračujte uvedenou doporučenou dávku. Skladujte mimo dosah slunečního záření na chladném a tmavém místě a mimo dosah dětí.

Složení

Ingredients INCI:

Hydroxypropylmethyl cellulose (capsule shell), DHA rich oil from microalgae Schizochytrium Sp.(Antioxidants: Tocopherol, L-Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbate), Magnesium Oxide, Organic Ascophyllum nodosum, Organic Kale powder, Organic spinach powder, Iron (as ferrous bisglycinate), Organic root ginger powder, Selenium (from Saccharomyces cerevisiae), Bacillus Coagulans, Zinc Oxide, Vitamin K2 (Soya), Vitamin D3 prep from algae (Antioxidant: Sodium Ascorbate), Biotin, Vitamin B6 (Pyridoxine Hydrochloride), Vitamin B12 (Cyanocobalamin), Folate (Methyltetrahydrofolate)

Hydroxypropylmethylcelulóza (obal kapsle), olej bohatý na DHA z mikrořas Schizochytrium Sp. (antioxidanty: tokoferol, L-askorbylpalmitát, askorbát sodný), oxid hořečnatý, organické Ascophyllum nodosum, organická kapusta v prášku, organický špenát v prášku, železo (jako bisglycinát železnatý), organický zázvor v prášku, selen (ze Saccharomyces cerevisiae), Bacillus Coagulans, oxid zinečnatý, vitamin K2 (sója), vitamin D3 prep z řas (antioxidant: Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B12 (kyanokobalamin), folát (methyltetrahydrofolát), biotin, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid)

 VITAMN~1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fushi

Dozvědět se více o produktech Fushi

Jsme proslulí našimi organickými, nerafinovanými a za studena lisovanými oleji, které naši zákazníci milují. Lisování za studena je způsob mechanického extrahování, kde jediné teplo, je teplo vzniklé třením. Velmi přitom záleží na samotné tvrdosti ořechu nebo semene. Čím tvrdší ořech, tím je potřeba většího tlaku k získání oleje, což vytváří větší tření a teplo. Při výrobě není použito jakékoli vnějšího zahřátí, díky čemuž jsou v oleji zachovány veškeré jeho cenné složky a živiny. Díky výše zmíněnému procesu je olej velmi stálý. Nerafinované oleje mají tmavší barvu a výraznější vůni. Všechny naše oleje jsou certifikovány společností Soil Association jako