Kompletní probiotika pro děti 30 dávek v praktickém balení

Kód: 1834
899 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Jak fungují probiotika

Vědci nyní vědí, že mnoho kojenců se rodí se střevní flórou, která postrádá zdravou rozmanitost a prospěšné bakterie. Další vlivy v dětství, jako je špatná strava, zpracované a geneticky upravené potraviny, pesticidy, znečištění, chlór, fluorid a antibiotika, mohou poškodit "dobré" nebo prospěšné střevní mikroby.

Proto jsme vyvinuli Kompletní probiotika v prášku pro děti - abychom podpořili rostoucí tělo a mysl a také zdraví střev a imunitního systému vašeho dítěte.

Každá silná dávka Complete Probiotics Powder Packets for Kids, která je vhodná jak pro krátkodobé užívání, tak pro dlouhodobé udržování, obsahuje:

 • Obsahuje stejných 10 kmenů přátelských a prospěšných bakterií jako Complete Probiotics, ale s 10 miliardami CFU pro optimální přínos pro děti.
 • Kmeny odolné vůči kyselinám a žluči pro maximální přežití ve střevech.
 • Cenná prebiotika ve formě fruktooligosacharidu (FOS) pro optimální působení probiotik.
 • Půl gramu organického malinového prášku a také přírodní ovocné příchutě pro zvýraznění chuti.
 • Předem odměřené, snadno rozmíchatelné a polykatelné práškové balíčky s nulovým obsahem cukru v jedné porci, ideální na cesty bez nutnosti chlazení.
 • Pomozte svému dítěti převzít kontrolu nad zdravím jeho imunitního systému a střev a objednejte si kompletní balení probiotik v prášku pro děti ještě dnes.*

Obsah balení - 30x praktických balení po 3,5gmercola

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní probiotika 30 dávek v praktickém balení - Mercola

"Dobré" probiotické bakterie mohou poskytnout potenciální výhody pouze tehdy, pokud tyto kmeny přežijí drsné kyselé prostředí žaludku vašeho dítěte a žlučové kyseliny ve střevě. Pro naše probiotické balíčky pro děti jsme vybrali kmeny prospěšných bakterií, které jsou odolné vůči kyselinám a žluči, aby maximálně přežily a přinesly užitek.

Všechna naše kompletní probiotika, která jsou vhodná pro krátkodobé užívání i dlouhodobé udržování, zaplavují tělo 10 kmeny výjimečných prospěšných bakterií, včetně dlouhodobě odolného L. acidophilus DDS-1, který podporuje zdraví mnoha různými způsoby.

Navíc jsme přidali prebiotika ve formě inulinu neboli fruktooligosacharidu (FOS), která pomáhají probiotika vyživovat a umožňují jim prospívat, zatímco se usazují ve střevním traktu vašeho dítěte.

Každá silná dávka Kompletních probiotik v prášku pro děti:

 • V balení je 10 miliard "střevních" bakterií.
 • Podporuje optimální prostředí pro růst dobrých bakterií*.
 • Poskytuje cennou podporu imunitnímu zdraví vašeho dítěte.*
 • Pomáhá podporovat hladinu krevního tlaku, která je již v normě.*
 • Naše probiotika pro děti jsou balena v praktických 30 předem odměřených sáčcích, které se snadno užívají. Stačí balíček roztrhnout a smíchat s vodou nebo džusem. Vaše dítě si oblíbí lahodnou malinovou příchuť. A co je nejlepší, obsahují NULU gramů cukru!

Pomozte svému dítěti převzít kontrolu nad jeho imunitním systémem a zažíváním a pořiďte si kompletní balení probiotik v prášku pro děti ještě dnes.*

Vlastnosti probiotik:

 • Kolonizují střevní trakt ve vysokém počtu.
 • Zajišťují dlouhodobou kolonizaci.
 • Pomáhají podpořit zdraví vašeho trávicího traktu.
 • Přežít drsné kyselé prostředí žaludku.
 • Přežít vysokou alkalitu a přítomnost žlučových kyselin v tenkém střevě.
 • Produkují látku, která pomáhá udržovat rovnováhu střevních bakterií.
 • Pomáhají chránit před bakteriemi způsobujícími onemocnění tím, že vytvářejí štít ve střevní sliznici.
 • Podporují zdraví buněk tím, že stimulují produkci imunitních poslů.
 • Podporovat hladinu cholesterolu, která se již nachází ve zdravém, normálním rozmezí.
 • Produkují laktázu, která může pomoci lidem, kteří netolerují laktózu.
 • Produkují vitaminy B12, kyselinu listovou a vitamin B6.
 • Podporuje zdraví tlustého střeva prostřednictvím kontroly žlučových kyselin.
 • Podporuje zdraví střev a pomáhá podporovat normální stolici.

Další využití probiotik Mercola

Probiotické "dobré" bakterie mohou poskytnout potenciální výhody pouze tehdy, pokud tyto kmeny přežijí drsné kyselé prostředí žaludku a žlučové kyseliny ve střevě. Pro probiotické balíčky jsme vybrali kmeny prospěšných bakterií, které jsou odolné vůči kyselinám a žluči, aby maximálně přežily a přinesly užitek.

Dr. Mercola navíc přidal prebiotika ve formě inulinu neboli fruktooligosacharidu (FOS), který pomáhá probiotika vyživovat a umožňuje jim prospívat, zatímco se usazují ve vašem střevním traktu.

Zde je seznam 10 konkrétních kmenů prospěšných bakterií v přípravku Complete Probiotics:

 1. Lactobacillus acidophilus DDS®-1
  Podporují normální funkci trávicího traktu a imunitního systému, jsou odolné vůči kyselinám a žluči a poskytují dlouhodobou kolonizaci.
 2. Lactobacillus casei
  Podporuje normální zdravou imunitní reakci a také pomáhá při zvládání stresu tím, že podporuje zdravou hladinu serotoninu.
 3. Lactobacillus plantarum
  Pomáhá zmírnit zažívací potíže a podporuje zdravou zánětlivou reakci.
 4. Lactobacillus salivarius
  Podporuje zdravou zánětlivou reakci ve střevech a normální stav imunitního systému. Podporuje zdravou hladinu cholesterolu, která je již v normě.
 5. Lactobacillus rhamnosus
  Může zmírnit příznaky gastrointestinálních potíží, stejně jako podporuje zdravou hmotnost a hladinu cholesterolu, která je již v normě.
 6. Lactobacillus brevis
  Podporuje zdravé a normální zánětlivé a imunitní reakce.
 7. Bifidobacterium lactis
  Podporuje zdravou zánětlivou reakci včetně reakce na alergie a podporuje růst dalších prospěšných bakterií.
 8. Bifidobacterium longum
  Podporuje zdravou reakci na stres a může snižovat gastrointestinální příznaky.
 9. Bifidobacterium bifidum
  Podporuje zdravou hladinu cukru v krvi, která je již v normě, a může pomoci zmírnit gastrointestinální příznaky, jako je průjem.
 10. Streptococcus thermophilus
  Podporuje zdravou a hydratovanou pokožku. Podporuje normální stav imunitního systému. Stimuluje také růst dalších probiotických kmenů.

Complete Probiotics obsahuje také prospěšná prebiotika ve formě fruktooligosacharidu (FOS). FOS je oblíbenou potravou pro kmeny laktobacilů a bifidobakterií, protože ho dokáží účinně fermentovat a využívat k získávání energie. Tato prebiotika zůstávají v trávicím systému a pomáhají podporovat růst prospěšných bakterií.

Použití

Doporučené dávkování: Děti od 4 let jako doplněk stravy smíchejte jedno (1) balení s vodou.

Navíc je zde půl gramu organického malinového prášku pro skvělou chuť a s NULOU gramů cukru.

Uchovávejte v suchu a chladu v lednici okolo 5°C. Dostanou se opravdu tam, kde je potřeba (rezistence proti žaludečním šťávám a žluči).

Složení

Ingredients INCI:

Dr. Mercola’s Special Blend 38 mg **Lactobacillus acidophilus DDS®-1 Bifidobacterium lactis Lactobacillus plantarum Lactobacillus casei Lactobacillus rhamnosus Lactobacillus brevis Bifidobacterium longumLactobacillus salivarius Streptococcus thermophilus Bifidobacterium bifidum **Daily Value (DV) not established. OTHER INGREDIENTS: Maltodextrin (from Potato), Organic Raspberry (Fruit) Powder, Natural Citrus Flavor with Other Natural Flavor, Citric Acid (to Maintain Freshness), Inulin (Fructooligosaccharides [from Chicory Root]), Natural Strawberry Flavor with Other Natural Flavor, Natural Raspberry Flavor, Organic Stevia (Stevia rebaudiana [Bertoni]) (Leaf) Extract, Luo Han Guo (Fruit) Extract, Beet Powder ([Beet Juice, Caramel, Maltodextrin (from Potato)]), Beet Juice Powder (for Color), Silicon Dioxide.

Složení – 1 sáček (3,5g) dle DDD (před jídlem ráno), Obsah probiotik 270 mg, denní dávka nestanovena. Obsahuje 70 Mld. CFU v době výroby. Cukry - 0 g, Sacharidy - 2 g, Kalorie 10.

Složení: probiotika, maltodextrin (lilek brambor, hlíza), příchuť z prášku plodu ostružiníku maliníku, přírodní citrusové aroma, kyselina citronová, Inulin (fructooligosacharidy z čekanky obecné, kořen), přírodní jahodová příchuť (plod), Bio Stevia extrakt (Stevia rebaudiana) z listu, Luo Han Guo extrakt (plod), prášek a karamel z řepy červené (kořen) pro barvu, oxid křemičitý

Složení dětských probiotik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: