Šatavari - Ajurvédská bylina Shatavari

Kód: 324
330 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Šatavari je známá svými vlastnostmi pro podporu ženského těla. Je to také známý adaptogen, který umožňuje tělu vyrovnat se stresory, se kterými se setkáváme po celý den. V Ájurvédě a dalších tradičních indických léčebných postupech je kořen Šatavari hluboce respektována, a jeho síly jsou teprve nyní objevovány v západním světě.

V Ajurvédě se Šatavari používá:
• Udržuje zdravý ženský reprodukční systém
• Podporuje zdravé kojení
• Podporuje plodnost a zdravé libido
• Pro vitalitu, duševní pohodu, chrání před stresem
• Vyživující tonikum pro ženy a muže
• Posiluje trávení

Obsah balení - 60kapslíFushi přírodní produkty pro krásnu a zdravíDetailní informace

Detailní popis produktu

Šatavari - Ajurvédská bylina Shatavari

Šatavari je také známý jako Satavari, Satavar nebo Chřest Racemosus(Asparagus racemosus). Rostlina přirozeně roste v Indii a Nepálu napříč Himalájemi a v některých částech Afriky a Číny.

Fushi tobolky Šatavari jsou 100% organické. Vegetariáni a vegáni je mohou používat bez viny, protože neobsahují žádné živočišné produkty. Každá tobolka obsahuje 400 mg extraktu, který nabízí optimální účinky. Vyrobeno z čerstvě mleté ​​byliny z této sezóny. Uzavřeno v naší dílně do 1 hodiny po sklizni.

Použití:

2 tobolky denně nebo podle pokynů lékaře.

Upozornění
Upozornění: Používejte pouze podle pokynů. Před použitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem, pokud jste těhotná nebo kojíte, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže. Držte mimo dosah dětí. Potravní doplňky by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Skladujte na chladném suchém místě mimo dosah dětí.


Vyrobeno z čerstvě mleté ​​byliny z této sezóny. Uzavřeno v naší dílně do 1 hodiny po sklizni.
Organic Certified Organic The British Soil Association. Číslo licence: DA22368. EU Organic Certified GB-ORG-05 Zemědělství EU / mimo EU.

400 mg byliny na kapsli.
Původ: Indie.

Účinky podle nejstarší medicíny na světě Ajurvédy:

Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví.
Ájurvéda je celosvětově uznaný medicínský systém, který WHO (Světová zdravotnická organizace) oficiálně uznává jako léčebně-preventivní systém od roku 1982. V překladu název znamená vědění o dlouhověkosti: „ayus“ – život (dlouhověkost) a „veda“ – vědění.
Také ve Spojených státech je ájurvéda považována za komplementární a alternativní lékařství, přičemž některé její způsoby, jako bylinkářství, masírování a jóga, platí za samostatná odvětví.

Vhodné pro: Omlazení pro Vata a Pitta, které podporuje vitalitu a sílu.

Shatavari je omlazující bylina, která ochlazuje tělo a posiluje a vyživuje tkáně. Tradičně používaný k udržení zdravé produkce ženských hormonů, může být Šatavari přeložena jako „ta co má 100 manželů“, což naznačuje její roli při podpoře plodnosti a vitality. Jako výživné tonikum podporuje zdravou produkci mléka u kojících matek a zdravou produkci spermatu u mužů. Šatavari je také užitečná pro podporu přechodu menopauzy. Šatavari podporuje zdravý imunitní systém a pomáhá při fyzickém i duševním stresu. Jeho jedinečná kvalita zklidňuje a vyživuje membrány plic, žaludku, ledvin a reprodukčních orgánů a dodává mu stavební povahu, díky níž je skvělou oporou pro každého, kdo hledá výživný uzemňovací účinek. Je to hořká a sladká chuť má také chladivý účinek na systém. Díky těmto kombinovaným vlastnostem je rasayana (omlazující) pro reprodukční systém, zažívací systém (zejména pokud se jedná o pittu) a krev. Satvická (čistá, harmonická) přírozená, Šatavari uklidňuje mysl a podporuje lásku a oddanost.

Ajurvédská energetika:

    Rasa (chuť): sladká, hořká
    Virya (akce): chlazení
    Vipaka (post-trávicí účinek): sladký
    Doshas (ústavy): Vyvažování pro vata a pitta, může nadměrně zhoršovat kapha

Běžné použití:
Používá se pro podporu správné funkce ženského reprodukčního systému, zdravé laktace, trávení, imunitního systému a mužské plodnosti.

Možné kontraindikace:
Zvyšování Kapha, Vysoká ama, nadměrný hlen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fushi

Dozvědět se více o produktech Fushi

Jsme proslulí našimi organickými, nerafinovanými a za studena lisovanými oleji, které naši zákazníci milují. Lisování za studena je způsob mechanického extrahování, kde jediné teplo, je teplo vzniklé třením. Velmi přitom záleží na samotné tvrdosti ořechu nebo semene. Čím tvrdší ořech, tím je potřeba většího tlaku k získání oleje, což vytváří větší tření a teplo. Při výrobě není použito jakékoli vnějšího zahřátí, díky čemuž jsou v oleji zachovány veškeré jeho cenné složky a živiny. Díky výše zmíněnému procesu je olej velmi stálý. Nerafinované oleje mají tmavší barvu a výraznější vůni. Všechny naše oleje jsou certifikovány společností Soil Association jako