Terapie červeným a infračerveným světlem - Žárovka Bulb 4.0 Mito Light

Kód: 1762
Novinka
Značka: Mito Light
2 390 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Red light therapy. Totálně jsme tomu propadli..
Terapie červeným světlem je proces vyzařování světelných vlnových délek přes kůži, který stimuluje přirozené hojivé a regenerační procesy vašeho těla. Fotony červeného světla umožňují vašim buňkám efektivně využívat kyslík tím, že minimalizují absorpci oxidu dusnatého. Pouze terapie červeným světlem dokáže proniknout až do mitochondrií buňky a stimulovat hojení a regeneraci, což vám pomůže zlepšit vzhled, výkonnost a celkovou pohodu.

Omlaďte své tělo pomocí nejmodernější a nejúčinnější terapie červeným světlem, jaká kdy byla vytvořena.

Je to další kousek skládačky do našeho konceptu Liviny, do konceptu zdraví a krásy. Jsme blázni do života a studujeme vše co nám pomáhá ke spokojenému životu, BioHacking je novinkou o kterou se chceme s vámi podělit.
Protože i krása do spokojeného života patří. Pro nás náročné a výjimečné ženy, které pro sebe chtějí to nejlepší.

Co infračervené a červené záření dokáže:
(podloženo mnoha studiemi a výzkumy)

 • ZLEPŠENÍ ZDRAVÍ POKOŽKY
 • ZVÝŠENÍ PRODUKCE KOLAGENU
 • STIMULUJÍ RŮST VLASŮ
 • PODPORUJE ZDRAVÍ BUNĚK
 • ZLEPŠUJE KREVNÍ OBĚH
 • ZKRACUJE DOBU REGENERACE
 • SNIŽUJE ZÁNĚT
 • ZVYŠUJE PLODNOST
 • SNÍŽÍ BOLEST

.... a tím to nekončí


Mitolight-Červené a infračervené panely-LivinyDetailní informace

Detailní popis produktu

Terapie červeným a infračerveným světlem - Žárovka Bulb 4.0 Mito Light

Bulb 4.0 - váš nový perfektní pomocník pro lokální terapii.

Tato vysoce výkonná žárovka je ideálním vstupním produktem pro ty, kteří si k terapii červeným světlem teprve hledají cestu a nechtějí zatím investovat do většího panelu. Díky své příznivé ceně umožňuje vyzkoušet terapii červeným světlem každému. Revoluční kombinace šesti vlnových délek a pokročilá technologie Multi-Wavelength Dual Chip LED garantuje vysokou účinnost, kterou u žádné jiné žárovky nenajdete. Zároveň jako první žárovka na světě nabízí unikátní systém přepínače, který umožňuje si zvolit jeden ze tří módů svícení - červené spektrum, blízké infračervené spektrum nebo jejich kombinaci.

Co je pro nás ženy nejdůležitější?

Bylo prokázáno, že terapie červeným světlem zlepšuje vzhled pleti, aniž by měla jakékoliv známé vedlejší účinky. Terapie červeným světlem zvyšuje průtok krve kůží, čímž se zvyšuje regenerace kůže.

Kromě toho červené světlo aktivuje kmenové buňky v okolí kůže, které se pak množí v nové kožní buňky. Následně dochází ke zlepšení mnoha kožních procesů, jako je redukce akné, potlačení jizvení kůže, redukce spálení od slunce, potlačení vzniku strií a dokonce i hojení popálenin.

Terapie červeným světlem může také zlepšit stavy kůže, jako je růžovka, ekzém a lupénka.

Pokožka se stane napnutější a hladší, sníží se počet a zmenší velikost vrásek a zlepší se hustota kolagenu v kůži. Zlepšuje se také pocit z pokožky a odstín pleti. Studie ukázaly, že při používání terapie červeným světlem pro blahodárné účinky na pokožku nepotřebujete tak vysokou dávku jako pro blahodárné účinky na hlubší tkáně.

Existují stovky, možná dokonce tisíce recenzovaných publikovaných studií, které prokazují přínosy terapie červeným světlem.

Krásná zdravá pleť a tělo

Kolagenová světelná terapie

Červené a infračervené světlo ovlivňuje produkci energie ve všech buňkách těla, ale nejúčinnější je na pokožce, protože povrch těla je obklopen kůží, je to nejsnáze přístupná oblast pro světelnou terapii, což je dobrá zpráva pro vyrovnání produkce kolagenu a redukci vrásek.

Proč máme vrásky a stárnoucí pleť?
Vrásky a povadlá kůže se zdají být normální a nevyhnutelnou součástí stárnutí, ale existují dobře známé důvody, proč k nim dochází. Různé faktory stravy a životního stylu jejich výskyt v kůži buď urychlují, nebo zpomalují. 

 • Chladné počasí - nebo chlad obecně - způsobuje v těle zúžení cév, což je zúžení cév a odvádí krev z pokožky (za účelem snížení tepelných ztrát). to vede ke snížení vlhkosti, tepla a metabolismu v pokožce, což časem vede k tvorbě vrásek. To se projevuje zvýšenou tvorbou vrásek v zimních měsících, zvýšenou tvorbou vrásek v chladnějším podnebí a zvýšenou tvorbou u lidí s nízkou rychlostí metabolismu.
 • Teplo - Ne nutně horké počasí, ale prostě teplo obecně může přispívat ke stárnutí pokožky. To může pocházet z domácích topidel, otevřených ohňů, pecí, sporáků a dokonce i slunečního záření. Jakmile se kůže (a oči) zahřeje asi o 10 stupňů nad normální tělesnou teplotu, buňky již nefungují správně. Pokud je pokožka zahřívána na výrazně vysokou teplotu opakovaně, dochází k rychlému fotostárnutí.

Co je to světelná terapie?

Světelná terapie je termín, který se používá k popisu působení světla na lidský organismus.

Různé druhy světelné terapie jsou považovány za neinvazivní metodu, která může pomoci při různých stavech, jako jsou vrásky, stárnutí, akné, poškozená/suchá kůže, hojení ran, SAD, deprese, bolest, záněty, popáleniny (včetně spálení sluncem) a další.

Rostoucí popularita všech druhů světelné terapie souvisí s tvrzením, že je univerzálně vhodná bez ohledu na typ/barvu pleti a že ji lze případně použít ve spojení s jinými léčebnými postupy pro zvýšení účinků nebo snížení negativních vedlejších účinků.

Aby lidské tělo fungovalo, potřebuje energii. Hlavní a nejdůležitější co červené a infračervené světlo dělá že dodává energii buňkám. Mitochondrie jsou hlavními jednotkami produkujícími energii v (lidských) buňkách, aby lidské tělo fungovalo, potřebuje energii. Buněčnou energii zvanou ATP (adenosintrifosfát). Terapie červeným světlem ovlivňuje tyto mitochondrie tak, že zvyšují produkci svého hlavního zdroje energie zvaného ATP.

Terapie červeným světlem nejen zlepšuje fungování stávajících mitochondrií, ale také pomáhá vytvářet nové mitochondrie. To znamená, že terapie červeným světlem může díky novým mitochondriím pomáhat při zvyšování energie v průběhu času.

Červené světlo a zdraví

Nejprve se zamysleme nad tím, jak může terapie červeným světlem zlepšit vaše zdraví. Konkrétně může terapie červeným světlem snížit zánět, zlepšit funkci štítné žlázy, zvýšit výkonnost v posilovně, podpořit regeneraci a optimální hladinu testosteronu. Těmto tématům se budu věnovat postupně.

Nejprve však stručný přehled toho, jak světlo působí na organismus. Jak jsem se dotkl výše, tělo reaguje na světlo - různé vlnové délky světla vytvářejí na tělo různé účinky. Bylo prokázáno, že největší biologickou odezvu vyvolává světlo v rozmezí od 600 nm do 900 nm (většinu tohoto rozmezí zahrnuje červené světlo).

Energie z tohoto světla je tělem absorbována (podle výše uvedeného grafu) a prostřednictvím řady metabolických dějů je tato světelná energie přeměněna na buněčnou energii. Jednou z výhod je například uvolňování ATP - více ATP v buňce... lepší fungování buněk.

Níže uvádím některé z nejběžnějších způsobů, jak může červené světlo pomoci tělu při léčení, regeneraci a zlepšování výkonnosti.

Použití:

Pro co nejlepší účinek terapie doporučujeme nechat se „osvítit“ 10 - 20 minut denně cca ze vzdálenosti 15 - 50 cm.

 

Zde je 7 nejvýznamnějších důkazy podložených výhod zařízení využívajících červené světlo.

1. Tvorba kolagenu: Snížení vrásek a jizev
Terapie červeným světlem má dlouhý seznam výhod (jak uvidíte!). Když však lidé mluví o RLT, mají ji obvykle na mysli v souvislosti s péčí o pleť. Schopnost RLT stimulovat vyváženou tvorbu kolagenu z ní dělá jednoho z nejlepších přátel vaší pleti

Proti stárnutí Jak stárneme, naše tělo přestává produkovat kolagen. To vede ke všem běžným známkám stárnutí: vráskám, povadlé pleti a dalším. Vysoká hladina kolagenu je rozhodující pro jemnou, hladkou a pevnou pleť. Na rozdíl od jiných ošetření pleti, jako je intenzivní pulzní světlo (IPL), RLT nepoškozuje pokožku a nevyvolává obnovu tkání. Přeskočí přímo ke stimulaci obnovy a omlazení pokožky.

 • RLT vám pomůže rozjasnit a vypnout pleť, takže budete vypadat o několik let mladší! Mezi další výhody terapie červeným světlem proti stárnutí patří redukce vrásek pod očima, vrásek na čele, vrásek od smíchu a kuřích ok.

Ve studii, které se zúčastnilo 136 osob, většina účastníků zaznamenala po použití RLT méně vrásek a jemných linek, hladší pleť a lepší vzhled pleti. Ultrazvukové snímky kolagenu (neboli to, co vědci používají k měření kolagenu v pokožce) pořízené před a po ošetření odhalily výrazně lepší hustotu kolagenu .

2. Redukce jizev a strií
Kromě přínosů pro obličej může terapie červeným světlem pomoci také při redukci jizev a strií. Podporou tvorby normálních, zdravých kožních buněk může RLT zlepšit celkový vzhled vaší pleti a zanechat ji jemnou a hladkou.

I když RLT nezaručuje úplné odstranění jizev a strií, bylo prokázáno, že je zesvětluje a snižuje související zarudnutí. RLT je však skvělým preventivním opatřením. Jeho účinky na hojení ran a tvorbu kolagenu mohou zabránit vzniku budoucích jizev a strií. Vzhledem ke všem těmto výhodám není divu, že by RLT měl být součástí rutinní péče o pleť každého z nás.

3. Zdraví pokožky: Léčba akné, lupénky a růžovky
Potýkáte se s chronickými kožními problémy, jako je akné, lupénka nebo růžovka?

Terapie červeným světlem vám může pomoci. Její vlastnosti produkující kolagen pomáhají podporovat růst nové, zdravější kožní tkáně. Může také pomoci napravit poškození způsobené UV zářením a nadměrným vystavením slunci. Zastavení výskytu akné. Terapii červeným světlem lidé běžně využívají k odstranění akné.

RLT má pro vaši pleť nesmírné výhody a dokáže vám zvednout sebevědomí. Několik vědeckých studií prokázalo, jak lze RLT úspěšně použít k léčbě akné, protože RLT působí tak, že snižuje zánět a produkci kožního mazu, je to skvělý způsob, jak nejen zvládnout poslední výron, ale také předcházet budoucím výronům. Jinými slovy, RLT dokáže snížit zarudnutí pleti a zajistit, aby vám maz neucpával póry.

Pro mnoho lidí je ještě lákavější, že RLT je přírodní prostředek, který nemá žádné vedlejší účinky a je dobře snášen všemi typy pleti! Nejsou potřeba žádné drsné chemické látky

 • Léčba lupénky a růžovky
  Terapie červeným světlem při léčbě lupénky se sice stále zkoumá, ale předběžné výsledky jsou velmi slibné. V jedné studii vědci použili RLT u lidí s chronickou lupénkou, která odolávala běžné léčbě. Během pouhých čtyř až pěti týdnů se u většiny z nich stav zlepšil o 60-100 % [3].U růžovky se většina studií zabývá červeným světlem s modrým světlem, nikoliv pouze červeným světlem. Lidé, kteří byli vystaveni obojímu, po pěti týdnech hlásili výrazně menší zarudnutí, svědění a pálení . Existuje však spousta lidí, kteří uvádějí úspěšnou léčbu růžovky pomocí terapie červeným světlem.

Celkově vzato, pokud jde o zlepšení zdraví kožních buněk, je RLT slibnou alternativou ke konvenční léčbě. Zdá se, že vědecké důkazy naznačují, že ačkoli je RLT účinná samostatně, nejlépe se používá společně s modrým světlem.

4. Vypadávání vlasů: Pěstujte zdravější a silnější vlasy
Terapie červeným světlem představuje skvělou alternativu k lékům proti vypadávání vlasů. Nedávné studie na lidech ukázaly, že terapie červeným světlem může zlepšit růst vlasů o více než 35 % u mužů i žen s androgenní alopecií.

A co je nejlepší?

Nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky ani problémy. RLT spolupracuje s vaším tělem a stimuluje jeho přirozené růstové procesy, místo aby mu vnucovala změny, jak to dělá mnoho léků. Je však důležité si uvědomit, že RLT není zázračný přístroj pro růst vlasů. Pokud jste již plešatí, RLT vám vlasy neobnoví. Tato léčebná technika vyžaduje, aby vaše vlasové folikuly byly živé, aby mohla fungovat.

5. Hubnutí: Zbavte se úporného tuku a celulitidy
Hubnutí může být náročné. Výsledky jsou pomalé a často může být skličující vidět týden co týden stejné číslo na váze. Možná jste vyzkoušeli některý z populárních doplňků "na hubnutí" nebo "zaručených" cvičebních programů na hubnutí a dosáhli jste neuspokojivých výsledků. Nebo jste možná viděli nějaké počáteční výsledky, ale kila se rychle vrátila.

Ať už je to jakkoli, terapie červeným světlem může být skvělým doplňkem na vaší cestě za hubnutím. Klinické studie prokázaly, že RLT dokáže redukovat tuk a celulitidu. I když zatím není přesně známo "jak", hlavní teorií je, že RLT vytváří v tukových buňkách malé otvory, které způsobují únik lipidů (molekul uvnitř tukových buněk) .

V jedné konkrétní studii účastníci, kteří podstoupili RLT, zaznamenali po dvou 30minutových sezeních týdně po dobu čtyř týdnů v průměru zmenšení obvodu pasu o 2,15 cm (0,85 palce). Tito lidé nebyli požádáni, aby změnili svůj jídelníček nebo cvičební návyky, takže výsledky nebyly způsobeny tím, že by více cvičili nebo zdravěji jedli. Na první pohled se 0,85 palce nemusí zdát jako mnoho, ale bylo to jen po osmi sezeních RLT a pravděpodobně více, než většina lidí vidí u pilulek na hubnutí. Ačkoli tedy studie trvala pouze čtyři týdny, představte si, co by pro vás mohlo znamenat její delší používání!

6. Obnova svalů: Ukončete bolestivost a zlepšete výkonnost
Nesnášíte pocit bolesti několik dní po tréninku? Vím, že mám vždycky problém vyjít schody několik dní po intenzivním tréninku nohou. Naštěstí terapie červeným světlem při použití po cvičení může snížit opožděnou svalovou bolestivost (DOMS) a urychlit regeneraci svalů. A při použití před cvičením může RLT zlepšit výkonnost a vytrvalost. Budete moci cvičit intenzivněji a déle, než pocítíte únavu. Navíc se po tréninku nebudete cítit tak bolestivě jako dříve!

Přestože je RLT v současné době povolen při atletických soutěžích, hovoří se o možném zákazu (nebo regulaci) jeho používání [12]. Pokud tedy patříte mezi sportovce, nezapomeňte se podívat na oficiální seznam zakázaných látek pro případ, že by došlo k nějakým změnám.

Terapie červeným světlem vs. terapie ponořením do studené vody
Terapii červeným světlem i terapii ponořením do studené vody (CWIT) používají sportovci k urychlení regenerace svalů po tréninku. Příkladem CWIT je ponoření do ledové vodní lázně (což může být pěkně studené a nepříjemné!).

7. Červené světlo zvyšuje plodnost
U mužů může terapie červeným světlem zlepšit objem spermatu, jeho pohyb a přežití. Moderní muži tuto podporu potřebují, zejména proto, že úroveň plodnosti klesá již několik desetiletí.

Terapie červeným světlem naštěstí neprospívá jen mužům...
U žen po léčbě terapií červeným světlem otěhotnělo téměř 25 % těžce neplodných žen, což je obrovský nárůst plodnosti.
Existují náznaky, že terapie červeným světlem dokonce zlepšuje kvalitu vajíček a zpomaluje (případný) pokles ženské plodnosti.

Parametry

Žárovka MITO LIGHT® Bulb 4.0

Poznejte sílu šesti pečlivě vybraných vlnových délek - 630, 660, 670, 810, 830, 850 nm, vše v dokonale vyváženém poměru. Jsme hrdí na to, že jako jediná značka na světě nabízíme tuto unikátní kombinaci, která mění pravidla hry.

Základem jsou již tradiční vlnové délky 660 a 850 nm, na které Generace 3.0 navázala s dynamickou dvojicí 670 a 830 nm, které se osvědčily pro svou maximální absorbci a účinnost. Generace 4.0 nejenže pokračuje v již nastolené efektivitě, ale nastavuje novou, ještě vyšší úroveň. A to díky vlnovým délkám 630 nm pro krásnou pokožku a 810 nm, kterou ocení zejména váš mozek.

Technologie Multi-Wavelength Dual Chip LED

Bulb 4.0 používá průkopnickou technologii Multi-Wavelength Dual Chip LED, díky které každá LED dioda nyní současně vyzařuje červené i blízké infračervené spektrum. To zajišťuje, že každý centimetr vašeho těla bude rovnoměrně vystaven dávce všech vlnových délek.
Technologie Flicker-Free je již mnoho let standardní vlastností všech našich zařízení pro terapii červeným světlem. Stejně jako přirozené světlo ze slunce - žádné blikání, žádný pulzing, žádný stres, jen příjemný světelný zážitek.
Přepínání jednotlivých spekter
Díky novému unikátnímu systému přepínače si můžete jednoduše navolit mezi módem s červeným a blízkým infračerveným světlem nebo pouze jedním z nich. Naše žárovka tak jako jediná svého druhu na světě nabízí celkem tři módy pro perfektní přizpůsobení terapie na míru přesně pro vás.
Navrženo perfekcionisty
Konstrukce Bulb 4.0 není jen o vzhledu, ale také o kvalitě a funkčnosti. Jeho minimalistický design vyzařuje moderní eleganci, díky níž se žárovka stane vkusným doplňkem vašeho interiéru, a zároveň zajišťuje, že každý prvek slouží svému účelu. Na detailech záleží, a proto je vše strategicky umístěno pro optimální efektivitu.
V balení Bulb 4.0 najdete: MITO LIGHT® Bulb 4.0, napájecí kabel, ochranné brýle a návod k použití

Velikost panelu:

Menší velikost oproti infrapanelům je optimální pro cestování a lokální terapii menších částí těla – obličej, zápěstí, loket, koleno nebo třeba bolavé rameno. Pro co nejlepší účinek terapie doporučujeme nechat se „osvítit“ 10 - 20 minut denně cca ze vzdálenosti 15 - 50 cm.

Další výhodou žárovky je, že ji díky klasickému závitu E27 můžete našroubovat do jakékoli lampy a používat ji jako večerní osvětlení, které nijak nenarušuje váš cirkadiánní rytmus.

Parametry

Parametry infračervené žárovky Mito Light Bulb 4.0

Jak funguje světelná terapie

Doplňkové parametry

Kategorie: Mito Light
Hmotnost: 0.38 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: