Tulsi - Ajurvédská bylina

Kód: 325
330 Kč –20 %
Tulsi ajurvédská bylina
330 Kč –20 % 264 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

BLÍŽÍCÍ SE DOBA EXPIRACE - CENA - 20%

Známá jako "Královna bylin" Tulsi je nejposvátnější bylina v Indii. Tulsi byla v Indii ctěna více než pět tisíc let jako léčivý balzám na tělo, mysl a ducha a je známo, že poskytuje úžasný počet zdravotních výhod. Snižuje stres, zvyšuje výdrž, zmírňuje zánět, odstraňuje toxiny, zlepšuje trávení a poskytuje bohatou zásobu antioxidantů a dalších živin. Tulsi je také známý jako posvátná bazalka.

V Ajurvédě se Tulsi (bazalka svatá) používá:
• Podporuje optimální funkci plic a dýchacího systému
• Podporuje zdravý oběhový systém
• Podporuje pocit klidu a pohody
• Zlepšuje psychickou duševní čistotu

Obsah balení - 100mlFushi přírodní produkty pro krásnu a zdravíDetailní informace

Detailní popis produktu

Bazalka posvátná (Ocimum sanctum), známá jako „Tulsi“ nebo "Holy Basil"

Tulsi, známá také jako „svatá bazalka“, je jednou z nejposvátnějších rostlin v Indii a často je chována v nádvořích a domech pro její očistný a prospěšný vliv na její okolí. Je známá ájurvédská bylina s výraznou aromatickou a lahodnou chutí. Podporuje imunitní systém, normální funkce dýchacího systém. Má antioxidační účinky, podporuje vitalitu a chrání před stresem.

Fushi tobolky Tulsi jsou 100% organické. Vegetariáni a vegáni je mohou používat bez viny, protože neobsahují žádné živočišné produkty. Každá tobolka obsahuje 400 mg extraktu, který nabízí optimální účinky. Vyrobeno z čerstvě mleté ​​byliny z této sezóny. Uzavřeno v naší dílně do 1 hodiny po sklizni.

Použití:

2 tobolky denně nebo podle pokynů lékaře.

Upozornění
Upozornění: Používejte pouze podle pokynů. Před použitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem, pokud jste těhotná nebo kojíte, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže. Držte mimo dosah dětí. Potravní doplňky by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Skladujte na chladném suchém místě mimo dosah dětí.


Vyrobeno z čerstvě mleté ​​byliny z této sezóny. Uzavřeno v naší dílně do 1 hodiny po sklizni.
Organic Certified Organic The British Soil Association. Číslo licence: DA22368. EU Organic Certified GB-ORG-05 Zemědělství EU / mimo EU.

290 mg byliny na kapsli.
Původ: Indie.

Účinky podle nejstarší medicíny na světě Ajurvédy:

Ájurvéda je považována za nejstarší a nejholističtější systém péče o zdraví.
Ájurvéda je celosvětově uznaný medicínský systém, který WHO (Světová zdravotnická organizace) oficiálně uznává jako léčebně-preventivní systém od roku 1982. V překladu název znamená vědění o dlouhověkosti: „ayus“ – život (dlouhověkost) a „veda“ – vědění.
Také ve Spojených státech je ájurvéda považována za komplementární a alternativní lékařství, přičemž některé její způsoby, jako bylinkářství, masírování a jóga, platí za samostatná odvětví.

Odstraňuje přebytečný kapha z plic a horních cest dýchacích a podporuje jasné a pohodlné dýchání. Tulsi podporuje zdravý oběh a přináší teplo a výživu do hrudní dutiny, včetně plic a srdce. Vysoce sattvic v přírodě, tulsi zvyšuje povědomí a podporuje duševní jasnost. Zvláště zklidňuje vata a kapha a v době stresu mohou tyto doplňky bazalky přispět k tomu, aby poskytla aktivní mysli pocit klidu a pohody. Tulsi je také řekl, aby měl jemnější vlivy, jako je otevření srdce a udělení energie lásky, oddanosti, víry a soucitu. Může se užívat kdykoli během dne, s jídlem nebo bez jídla. Tulsi je také k dispozici jako prášek a tekutý extrakt.

Ajurvédská energetika:

Rasa (chuť): štiplavý
Virya (akce): zahřívací
Vipaka (post-trávicí účinek): štiplavý
Doshas (stavy): Vyvážení pro vata a kapha, může zvýšit pittu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Fushi

Dozvědět se více o produktech Fushi

Jsme proslulí našimi organickými, nerafinovanými a za studena lisovanými oleji, které naši zákazníci milují. Lisování za studena je způsob mechanického extrahování, kde jediné teplo, je teplo vzniklé třením. Velmi přitom záleží na samotné tvrdosti ořechu nebo semene. Čím tvrdší ořech, tím je potřeba většího tlaku k získání oleje, což vytváří větší tření a teplo. Při výrobě není použito jakékoli vnějšího zahřátí, díky čemuž jsou v oleji zachovány veškeré jeho cenné složky a živiny. Díky výše zmíněnému procesu je olej velmi stálý. Nerafinované oleje mají tmavší barvu a výraznější vůni. Všechny naše oleje jsou certifikovány společností Soil Association jako