Učebnice ájurvédy - Obecné principy řešení a léčby nemocí - 3.díl

Kód: 1732
890 Kč / ks
Skladem (5 ks)

Tato kniha přináší praktiky ájurvédy ze starých textů a představuje je v systematickém uspořádání, které je snadno přístupné západnímu publiku.

Vasant Lad poskytuje vyčerpávající informace o léčebných postupech včetně doporučení týkajících se stravy a životního stylu, paliativních a očistných terapií, jemných léčebných metod včetně individuálních omlazovacích protokolů, jógy a pránájámy, bylinných látek a také technik řízení podle dóš, dhátu, srotamsi a jemných esencí. V každé části jsou kromě bylinných látek a jejich praktického použití srozumitelně vysvětleny principy léčebných technik, často s přehledem jednotlivých kroků pro čtenáře. Jedná se o nezbytnou příručku pro ájurvédského lékaře.

Jedna z oblíbených súter doktora Lada z Čaraky říká, že pravý lékař zná tělo, mysl, myšlenky, pocity a vědomí pacienta. Pokud nevstoupíte do srdce pacienta se světlem uvědomění, poznání, soucitu a vhledu, nebudete schopni diagnostikovat jeho problém a podle toho ho léčit.

Studenti Dr. Lada z celého světa se učí ájurvédu krok za krokem, pacienta za pacientem, a zakládají své znalosti na principech systému, který předchází západní lékařské koncepce o tisíce let. Dále se učí sofistikovaným metodám hodnocení, které ájurvéda poskytuje. Zvládnutí těchto technik vyžaduje praxi a odhodlání. Dobře procvičené předchozí kroky připravily studenta na vstup do další fáze, kdy může stát po boku klienta a vést ho na jeho cestě za uzdravením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Učebnice Ájurvédy - Základní principy - Vasant Lad

Vasant Lad přináší do Spojených států bohaté zkušenosti z učeben i praxe. V roce 1968 získal v Indii titul bakaláře ájurvédské medicíny a chirurgie a v roce 1980 titul magistra ájurvédských věd. Akademické a praktické vzdělání Vasanta Lada zahrnuje také studium alopatické medicíny (západní medicíny) a chirurgie. V roce 1984 založil Ájurvédský institut v Novém Mexiku. Je autorem 11 knih o ájurvédě a stovek článků a dalších prací.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 1.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: