Učebnice ájurvédy - Ucelený průvodce - 2.díl

Kód: 1729
710 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Vasant Lad představuje tuto starou vědu v rámci, který je srozumitelný modernímu studentovi a zároveň zůstává věrný jejím starobylým kořenům a objasňuje tajemství ájurvédy z klasických sanskrtských textů. Tento text navazuje na informace z prvního dílu a předává základní prvky klinického hodnocení.

Vasant Lad popisuje mnoho kategorií a stadií poruch a nemocí ze starověkých ájurvédských textů. Poté ukazuje, jak odhalit a vyhodnotit stavy klienta. Nabízí důkladné školení v posuzování klienta a čtenář odejde s novou úrovní odborných znalostí a zkušeností ve službě svému pacientovi. Přesná znalost toho, kde se klient v procesu onemocnění nachází, umožňuje lékaři určit nejúčinnější úroveň péče, která je pro něj nezbytná. Kniha plná ilustrací, tabulek, grafů, klinických formulářů a praktických příkladů provede studenta metodami hodnocení s využitím historických aplikací ájurvédy i modernějších termínů a technik.

* Objevte důkladné techniky hodnocení, které zahrnují pět klinických barometrů, tři kategorie klinického vyšetření, osm metod klinického vyšetření, konstituční hodnocení a hodnocení agni a metabolického odpadu. * Jsou zde také uvedeny podrobné a specializované informace o poruchách dóš, tkání, prány, tejas, ojas a tělesných kanálů. * Získáte nové poznatky o procesu onemocnění, jeho fázi vývoje a jemnostech vnitřního fungování těla. * Součástí jsou hodnotící formuláře pro úplné zhodnocení pacienta.

Jedná se o stejné metody, které používá Dr. Lad na svých klinikách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Učebnice Ájurvédy - základní principy - Vasant Lad

Vasant Lad přináší do Spojených států bohaté zkušenosti z učeben i praxe. V roce 1968 získal v Indii titul bakaláře ájurvédské medicíny a chirurgie a v roce 1980 titul magistra ájurvédských věd. Akademické a praktické vzdělání Vasanta Lada zahrnuje také studium alopatické medicíny (západní medicíny) a chirurgie. V roce 1984 založil Ájurvédský institut v Novém Mexiku. Je autorem 11 knih o ájurvédě a stovek článků a dalších prací.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.86 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: