Učebnice ájurvédy - Základní principy - 1. díl

Kód: 388
600 Kč / ks
Skladem (4 ks)

"Ájurvéda je lékařská věda a jejím cílem je léčit a udržovat kvalitu a dlouhověkost života. Je to umění každodenního života, které se vyvinulo z praktického, filozofického a duchovního osvícení, zakořeněného v pochopení Stvoření."

Vasant Lad, ájurvédský lékař, ve svém programu ájurvédských studií vyučuje ájurvédu jako vědu o životě v každém okamžiku. Každá jeho přednáška plyne z jeho vlastního srdce jako řeka léčivé moudrosti, která je inspirovaná a relevantní pro studenty, kteří jsou v době přednášky přítomni.

Tato učebnice je prezentací dlouholeté výuky Vasanta Lada v této třídě. Dynamickým a inspirativním způsobem zprostředkovává filozofické a základní principy jeho prvního ročníku ájurvédského studijního programu na Ájurvédském institutu. Tato kniha poskytne studentovi podrobný základ, na němž může pokračovat v hlubším poznávání, včetně budoucích svazků této řady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Učebnice Ájurvédy - Základní principy - Vasant Lad

Vasant Lad přináší do Spojených států bohaté zkušenosti z učeben i praxe. V roce 1968 získal v Indii titul bakaláře ájurvédské medicíny a chirurgie a v roce 1980 titul magistra ájurvédských věd. Akademické a praktické vzdělání Vasanta Lada zahrnuje také studium alopatické medicíny (západní medicíny) a chirurgie. V roce 1984 založil Ájurvédský institut v Novém Mexiku. Je autorem 11 knih o ájurvédě a stovek článků a dalších prací.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.78 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: