Vápník - Doplněk stravy - Wholefood

Kód: 400
460 Kč –20 %
Vápník - Doplněk stravy - Wholefood
460 Kč –20 % 368 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

BLÍŽÍCÍ SE DOBA EXPIRACE - CENA - 20%

Tato inovativní směs vápníku s kombinací vitamínů a minerálů z celých potravinových prášků dosahuje daleko lepší vstřebatelnost, což snižuje potřebu vysokých dávek.

Citrát vápenatý má nejvyšší rychlost absorpce a zároveň je šetrný k zažívacímu ústrojí.
Tato směs obsahuje Vitamin D(exkluzivní VitaShroom D® je prášek z doplňků vitaminu D2 na bázi hub) a vitamín K2(MenaQ7® je jediný klinicky ověřený, patentovaný vitamin K2 jako MK-7), které přispívají ve správném využití vápníku v těle a odstranění z míst kam nepatří. Vitamín K2 zásadně ovlivňuje metabolismus vápníku a působí synergicky s vit. D, přispívá k normálnímu proudění krve, pomáhá udržovat cévy, zuby a kosti zdravé.


Rostlinná receptura celostní potraviny ke zvýšení absorpce v těle. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Obsah balení - 60 kapslíFushi přírodní produktyDetailní informace

Detailní popis produktu

Vápník - Doplněk stravy - Wholefood s vitamínem D a K2 + prášek z kapusty a fíků

Pro mnohé z nás by nejznámější formou vápníku byly mléčné výrobky. Existuje však spousta různých rostlinných zdrojů, ze kterých můžete získat svůj denní příjem vápníku. Přidávají se také prášky na celé potraviny, prášek z kapusty a fíků a vitamin K2, který je zodpovědný za vhánění vápníku do kostí.

Fíky mají přirozeně vysoký obsah vápníku a také obsahují hořčík, mangan, měď, draslík, vitamín K a vitamín B6. Kale je jednou z nejvíce výživných látek s vysokým obsahem živin, obsahuje silné antioxidanty a navíc má extrémně vysoký obsah vitamínu C, který zvyšuje vstřebávání železa v těle.

Vitamin K2 podporuje akumulaci vápníku ve vašich kostech a zubech. Pro metabolismus vápníku pracují vitamin D a K společně a oba hrají velmi důležitou roli. Vitamin K reguluje vápník ve vašem těle podporou kalcifikace kostí a aktivací osteokalcinu, proteinu, který podporuje akumulaci vápníku ve vašich kostech a zubech.

MenaQ7® je optimální vitamin K2

Tato směs obsahuje K2, menachinon, který je mnohem vzácnějším zdrojem, který se vytváří bakteriální fermentací a nachází se ve fermentovaných potravinách, jako je natto, miso a zelí, které jsou velmi prospěšné pro střeva a jsou vynikajícími probiotiky.

MenaQ7® je jediný klinicky ověřený, patentovaný vitamin K2 jako MK-7, který je dnes na trhu k dispozici. Odrůdy MenaQ7® splňují požadavky stále rostoucího globálního trhu s produkty zdravotnických řešení a jsou vhodné pro vegany a vegetariány bez lepku, mléčných výrobků, sóji a dalších známých alergenů.

MenaQ7® dnes uspokojuje rostoucí celosvětovou poptávku po vysoce čistém, stabilním a dobře prozkoumaném vitaminu K2 jako MK-7 a je nabízena jako přirozeně fermentované přísady z cizrny (MenaQ7® Natural MK-7)

Kromě toho, že MenaQ7® je vyráběn tak, aby splňoval ty nejpřísnější standardy zabezpečování kvality a vydělával nejvyšší certifikace v oboru, byla inovace pohánějící značku uznána v roce 2015, kdy MenaQ7® PURE (nyní známý jako PharmaPure MK-7) získal NutrAward za Best Functional Ingredient ”na Natural Products Expo West / Engredea, největší veletrh věnovaný průmyslu přírodních produktů.

VitaShroom D® je prášek z doplňků vitaminu D2 na bázi hub

Houby reagují na světlo podobným způsobem jako lidské tělo přeměnou slunečních paprsků na vitamin D. Výzkum zjistil, že příjem vitaminu D2 z hub pěstovaných pod UV světlem byl stejně účinný jako příjem stejného aktivního množství vitaminu D3 ve formě doplňků. Vitashroom D ® je vynikajícím zdrojem vitaminu D2 vhodným pro vegany. Je také dobrým zdrojem dalších živin, jako je riboflavin, niacin a měď. Vitamin D je rozpustný v tucích a je obtížné jej získat ze stravy, zejména pro ty, kteří konzumují malé nebo žádné živočišné produkty.

VitaShroom D®, exkluzivní prášek vitaminu D2 CCL, je 100% odvozen z hub pěstovaných v Evropě pod UV zářením pouze pro společnost Cambridge Commodities, která poskytuje plně sledovatelný zdroj. Podobně jako u lidí mohou houby produkovat vitamin D v kůži v reakci na vystavení UV záření. VitaShroom D® neobsahuje žádná plniva, plnidla ani jiné pomocné látky, což z něj činí čistou přísadu do etiket. S 7500 IU aktivního vitaminu D na gram produktu je množství potřebné k získání 100% RI (5 µg / 200 IU) pouze 26,7 mg VitaShroom D®.

Vápník je důležitý pro:

• Vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
• Vápník přispívá k normální srážení krve
• Vápník je potřebný pro udržení normálních kostí a zubů.
• Vápník přispívá k normální neurotransmisi
• Vápník přispívá k normální funkci trávicích enzymů
• Vápník přispívá k normální funkci svalů


Suplementace vápníku je důležitá pro vegany, intoleranci laktózy, stravu s vysokým obsahem bílkovin nebo sodíku a zažívací nebo kosterní poruchy. Citrát vápenatý je nejvíce biologicky dostupnou formou vápníku a ukázalo se, že je lépe absorbován staršími lidmi s nižší žaludeční kyselinou.

Dávkování Vápníku doplňku stravy:

2 kapsle denně s jídlem a vodou nebo podle pokynů lékaře / nutričního terapeuta.
Nepřekračujte uvedenou doporučenou dávku.

Upozornění:
Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Nedoporučuje se pro těhotné nebo kojící ženy.

Úložný prostor:
Chraňte před slunečním zářením a teplem na chladném tmavém místě a mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fushi
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Fushi

Dozvědět se více o produktech Fushi

Jsme proslulí našimi organickými, nerafinovanými a za studena lisovanými oleji, které naši zákazníci milují. Lisování za studena je způsob mechanického extrahování, kde jediné teplo, je teplo vzniklé třením. Velmi přitom záleží na samotné tvrdosti ořechu nebo semene. Čím tvrdší ořech, tím je potřeba většího tlaku k získání oleje, což vytváří větší tření a teplo. Při výrobě není použito jakékoli vnějšího zahřátí, díky čemuž jsou v oleji zachovány veškeré jeho cenné složky a živiny. Díky výše zmíněnému procesu je olej velmi stálý. Nerafinované oleje mají tmavší barvu a výraznější vůni. Všechny naše oleje jsou certifikovány společností Soil Association jako