Vitamín B12 methyl ve spreji

Kód: 28_23
499 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

methyl-b12-sprej

Nyní je tu pohodlný a účinný způsob, jak kdykoli a kdekoli dobít energii - bez potenciálně škodlivých stimulantů. Vitamín B12 ve spreji je největší každodenní stimulátor energie od dob objevení kávy. Technologie výroby využívá patentovaný systém NanoMist® pro lepší vstřebatelnost a dostupnost pro organismus.

Methyl B12 Energy Boost je revoluční způsob, jak zpřístupnit vašemu tělu všechny úžasné účinky vitaminu B12 během pouhých několika sekund.

Každá předem odměřená dávka nejenže zvýší hladinu vaší energie, ale také pomáhá:

 • Podporuje zdravé kognitivní funkce, duševní jasnost, bdělost a koncentraci.
 • Zmírňuje stres a podporuje pozitivní náladu a pocit pohody.
 • Podporuje správné trávení, vstřebávání a metabolismus.
 • Podporuje tvorbu červených krvinek.
 • Podpora udržování jasné mysli a bystré paměti.
 • Výživa pro tvorbu a normální životnost buněk ve vašem těle.
 • Navíc náš Methyl B12 Energy Boost skvěle chutná díky své přírodní ostružinové příchuti.

Obsah balení - 29 ml (39 dávek)mercola

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamín B12 methyl Dr. Mercola

Dr. Mercola's B12 Spray využívá revoluční technologii před dávkovaného spreje, náš vitamin B12 Energy Boost je dodáván ve snadno vstřebatelné formě, kterou vaše tělo může využít téměř okamžitě. Skvěle chutná díky přírodní ostružinové příchuti. Můžete se také spolehnout, že Vitamin B12 Energy Boost neobsahuje žádné umělé nebo potenciálně alergizující složky.

Objednejte si zásobu přípravku Methyl B12 Energy Boost ještě dnes a načerpejte novou energii, která vám pomůže zvýšit celkovou vitalitu.

S přibývajícím věkem je stále obtížnější se dobře vyspat, protože vaše tělo je při tvorbě tohoto vitaminu méně účinné - užívání tohoto přípravku vám pomůže tento problém vyřešit a zároveň vám dodá energii, zlepší náladu a paměť.

Proč methyl B12

 • Studie naznačují, že methyl B12 je lépe využit a zachován v těle
 • Methyl B12 je bioaktivní forma vitamínu B12
 • Methyl B12 je už aktivní formou coenzymu – přirozenou formou pro vaše tělo

Kyanokobalamin (kyanidová molekula připojená ke kobalaminu) je nejčastěji se nacházející forma v potravinových doplňcích a fortifikovaných potravinách. Kyanid je obsažen ve velmi malých dávkách, ale může vadit právě u lidí s defektem kyanidového metabolismu.

Výhody vitamínu B12

Při procesu tvorby červených krvinek v krvetvorné tkáni kostní dřeně, je potřeba dostatečná zásoba, mj. těchto hlavních živin: kyseliny listové, Vitamínu B12 a železa. Vegetariáni, kteří opomíjejí doplňovat vitamín B12 (nejlépe ve formě Methylkobalaminu), mají sklon ke zvýšené hladině homocysteinu. Vegetariáni, kteří jedí potraviny nebo doplňky obohacené vitamínem B12 v množství od 3 do 100 mcg denně, minimalizují problémy způsobované zvýšeným homocysteinem.

 • Vegani – Vitamín B12 se nevyskytuje v potravinách rostlinného původu, nejsou-li fermentovány. Vitamín B12 se tedy nachází téměř výhradně v živočišných tkáních. Pozor na zdroje vitamínu B12 v rostlinné potravě, říká se jim B12 analogy – forma, která neposkytuje všechny benefity skutečného živočišného zdroje B12.
 • Starší – ztrácí se schopnost absorpce (většina lidí ve věku nad 50 let má omezenou schopnost absorbovat B12).
 • Dospělí – v případě infekce Helicobactor pylori a snížené schopnosti produkovat kyselinu chlorovodíkovou v žaludku, která uvolňuje vitamín B12 v potravě; a lidé s poruchou vstřebávání kobalaminu.

Kromě toho se může potřeba této živiny i zvýšit, pokud užíváte Metformin (léčba cukrovky). Metformin může interferovat s metabolismem vápníku. A toto rušení může snižovat absorpci vitamínu B12, protože tato absorpce vyžaduje vápník. Studie naznačují, že 10% až 30% pacientů užívajících metformin vykazují známky snížené absorpce vitaminu B12. To je důvod, proč je důležité mluvit se svým lékařem.

Tato B12 obsahuje pouze přírodní zdroje. Neobsahuje cukr, droždí, škrob, pšenici, sóju, lepek, vejce, sůl, laktózu.

Jaké zásadní zdravotní výhody tento vitamin přináší

Vitamin B12 pomáhá kyselině listové regulovat tvorbu červených krvinek a pomáhá tělu využívat železo.

Kromě toho je také potřebný pro správné trávení, vstřebávání potravy a metabolismus sacharidů a tuků. Pomáhá také udržovat zdravý nervový systém tím, že napomáhá optimálnímu fungování a komunikaci nervů v těle.

B12 také pomáhá při tvorbě buněk a jejich dlouhověkosti. Navíc může podporovat ženské reprodukční zdraví a udržováním tukových pochev podporovat normální růst a vývoj nervů. Tyto tukové pochvy hrají zásadní roli, protože pokrývají a chrání nervová zakončení.

Navíc je klíčový pro váš krevní oběh a produkci hormonů nadledvinek - také přispívá k normální funkci imunitního systému.

Vitamin B12 podporuje zdravou náladu a pocit pohody. A také výborně podporuje paměť, bystrost mysli a soustředění.

Sprej B12 Dr. Mercola je účinný, pohodlný a zcela přirozený způsob, jak optimalizovat hladinu B12. Je důležitou součástí celkové optimalizace organismu - mnoho lidí ho má do určité míry nedostatek.

Sprej využívá nanotechnologii a patentovaný systém podávání NanoMist, který zmenšuje velikost molekuly B12 na mikroskopické nanokvapky, které dodávají živiny do těla pro rychlé a snadné vstřebání.

Použití

Doporučené dávkování:

Dospělí jako doplněk stravy, před použitím protřepejte a užívejte šest (5) střiků denně. Pro dosažení nejlepších výsledků uchovávejte po otevření v chladničce. Před prvním použitím zlomte jazýček vepředu, zatlačte do dětské pojistky a otočením doprava odemkněte. Dobře protřepejte a ještě 3krát stiskněte spouštěč dolů, aby se pumpa naplnila.

UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. VHODNÉ PRO DĚTI OD 3 LET

Bezpečnostní informace
* Tato prohlášení nebyla vyhodnocena Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Tento výrobek není určen k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakýchkoli onemocnění. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se před použitím tohoto výrobku se svým lékařem.

Složení

Ingredients INCI:

Vitamin B12 (as Methylcobalamin), Water, Vegetable Glycerin, Natural Flavours, Citric Acid, Potassium Sorbate.l.

Složení: Vitamin B12 1000 mcg 41667% (jako methylkobalamin) DALŠÍ SLOŽKY: 1.000 mcg (jako methylkobalamin): Voda, rostlinný glycerin, přírodní aromata, kyselina citronová, sorban draselný (pro zachování čerstvosti).

Velikost dávky: 5 střiků (0,74 ml)
Balení: obsahuje cca 39 dávek.

Dávkování: 5x střiků denně.

Vitamin b12ve spreji složení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: