Vitamin D - v synergii se superfood

Kód: 30
395 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Vitamin D hraje klíčovou roli při posilování imunitních funkcí. Vitamin D je také nezbytný při vstřebávání vápníku a pomáhá rozvíjet zdravé kosti a zuby. Podporuje kardiovaskulární a nervový systém.

Vitamin D je důležitý pro:
• Fungování imunitního systému a zdravá zánětlivá reakce.
• Zdravé kosti a zuby.
• Účinná absorpce a využití vápníku a fosforu a udržování koncentrací vápníku v krvi.
• Normální dělení buněk.
• Zachování normální funkce svalů.
• Působí na většinu buňek v těle

 

Obsah balení - 60ksJohn Master Organics - šampón na normální vlasyDetailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin D - v synergii se superfood Fushi

Řada vitamínů Fushi Wholefood je speciálně navržena pro zlepšení biologické dostupnosti a vstřebávání doplňků. Příroda vytvořila potraviny obsahující mnoho vitamínů, minerálů a fytochemikálií, které fungují synergicky. Vitamín Fushi Wholefood byl inspirován přírodou a byl vytvořen tak, aby obsahoval 100% RDA vitamínu D s imunitně posilujícími superfoodovými prášky Montmorency Cherry (Prunus cerasus) a Goji Berry (Lycium barbarum).

Vitamin D hraje klíčovou roli při posilování imunitních funkcí a přidávání kofaktorů bohatých na antioxidanty dále zvyšuje výhody. Vitamin D je také nezbytný při vstřebávání vápníku a pomáhá rozvíjet zdravé kosti a zuby, jakož i podporuje kardiovaskulární a nervový systém. Tento vzorec má navíc protizánětlivé vlastnosti a může být užitečný pro zlepšení zánětlivých stavů.
Během zimních měsíců mnoho lidí trpí nedostatkem vitamínu D kvůli nedostatečnému slunečnímu záření. Výzkum ukazuje, že suboptimální hladiny vitamínu D mohou přispívat k nízké náladě, sníženému poznání a depresi. Přidání třešňového prášku napomáhá k dalšímu uklidnění nervového systému, zatímco bobule Goji mohou poskytnout jemnou podporu přirozené energie.


Fushi's Nuticeuticals jsou šetrné k vegetariánům a jsou profesionálně formulovány se 100% čistými účinnými látkami v biologicky dostupné formě pro nejlepší absorpci.

 

O vitamínu D

Sluneční svit je nespolehlivý, zejména v zimě. Vystavení se slunečnímu záření pro váš denní vitamin D nemusí být dostatečné.

Vitamin D je nezbytnou živinou pro optimální zdraví a kondici. Tato nezbytná živina je nezbytná v mnoha tělesných funkcích - například při udržování silného imunitního systému, zdravé funkce mozku a stabilní hladiny cukru v krvi.

Vitamin D je živina, kterou denně potřebujete, aby vaše zdraví zůstalo pod kontrolou, mezi 400–600 IU denně, v závislosti na vašem věku. Protože se jedná o živinu, která se nenachází v širokém výběru potravin, je důležité naučit se, co dělat, aby se zvýšil příjem vitaminu D - včetně toho, co jíst, abyste si byli jisti, že máte dostatek vitamínu D. Příjem vitamínu D také umožňuje vstřebávání vápníku v těle, což je zásadní pro dobré zdraví.

Dnes v USA (a dále) roste míra nedostatku vitaminu D. Výzkum ukazuje, že přibližně 40 procent Američanů trpí touto otokovou epidemií s větší prevalencí u Afroameričanů a hispánských lidí. V důsledku toho dochází k nárůstu negativních zdravotních následků vyplývajících z nedostatečnosti vitamínu D, jako je „kardiovaskulární onemocnění, rakovina, cukrovka, osteoporóza a zlomeniny kostí“.

Vitamin na slunci

Vitamin D je často označován jako vitamin slunečního svitu, protože je to jediná látka podobná vitamínu, která se syntetizuje na kůži při vystavení slunečnímu světlu. Výzkum ukazuje důležité mechanismy a proměnné při syntéze vitamínu D: Když jste vystaveni slunečnímu záření, vaše pokožka absorbuje UVB záření, které se pak přemění na pre-vitamín D a pak se v těle přemění na vitamín D3.

Syntéza vitamínu D ze slunečního světla je přímo závislá na ročním období, denní době, zeměpisné šířce, nadmořské výšce, zdraví kůže, znečištění ovzduší, použití opalovacích krémů a stárnutí. Pozor, spoléhání se pouze na sluneční svit může být složité při zvažování všech různých prvků - zejména proto, že byste se také měli vyhnout příliš velkému slunečnímu záření, protože existuje vyšší riziko rakoviny kůže s nadměrným vystavením slunečnímu záření.

I když existuje mnoho doporučení, jak monitorovat sluneční expozici pro optimální asimilaci vitamínu D, je třeba se zamyslet nad bezpečným sluněním. Zatímco mnozí poskytovatelé zdravotní péče doporučují mezi 5 a 30 minutami slunečního záření několikrát týdně, podle národních zdravotních ústavů neexistují žádné renomované studie, které by zkoumaly, zda může dojít k syntéze vitaminu D vyvolané slunečními paprsky „bez zvýšeného rizika rakovina kůže."

Naštěstí existují možnosti, které byste měli zvážit - kromě slunečního svitu - udržení dostatečných hladin vitamínu D. Pomůžou vhodné potraviny nebo vitamínové doplňky. Fushi's Nuticeuticals jsou šetrné k vegetariánům a jsou profesionálně formulovány se 100% čistými účinnými látkami v biologicky dostupné formě pro nejlepší absorpci.

 

Složení:

100% Pure Montmorency Cherry práškový lyofilizovaný prášek (Prunus cerasus), 100% Pure Goji Berry práškový lyofilizovaný prášek (Lycium barbarum), Hydroxypropylmethylcelulóza (skořápka tobolky), Stearan hořečnatý, Cholecalcifrolový přípravek (akácie, Sacharóza, Dunflower olej, Kukuřičný škrob, Cholecalciferol) , d-alfa tokoferol (rostlinný derivát bez gmo).

Bez:
Plniva • Pojiva • Lepek • Pšenice • Laktóza • Konzervační látky • Umělé barvivo • Kvasnice • Cukr • Testování na zvířatech

 

Použití:

2-4 tobolky denně s jídlem a vodou nebo podle pokynů svého lékaře / lékaře / nutričního terapeuta.
Nepřekračujte doporučenou doporučenou dávku.

Upozornění: Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy
Skladování: Chraňte před sluncem a teplem na chladném tmavém místě a mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fushi

Dozvědět se více o produktech Fushi

Jsme proslulí našimi organickými, nerafinovanými a za studena lisovanými oleji, které naši zákazníci milují. Lisování za studena je způsob mechanického extrahování, kde jediné teplo, je teplo vzniklé třením. Velmi přitom záleží na samotné tvrdosti ořechu nebo semene. Čím tvrdší ořech, tím je potřeba většího tlaku k získání oleje, což vytváří větší tření a teplo. Při výrobě není použito jakékoli vnějšího zahřátí, díky čemuž jsou v oleji zachovány veškeré jeho cenné složky a živiny. Díky výše zmíněnému procesu je olej velmi stálý. Nerafinované oleje mají tmavší barvu a výraznější vůni. Všechny naše oleje jsou certifikovány společností Soil Association jako