Železo - Doplněk stravy - Wholefood

Kód: 394
330 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tato inovativní směs železa s přidanými celozrnnými potravinami je navržena pro zvýšení biologické dostupnosti V těle. Kombinací K-Pure® Ferrous Bisglycinate, vitamínů a minerálů z celých potravin jsme získali vysoce biologicky dostupný zdroj železa.

Železo je důležitou složkou hemoglobinu, látky v červených krvinkách, která přenáší kyslík z plic a transportuje jej do celého těla. Hemoglobin představuje asi dvě třetiny železa v těle. Železo je potřebné pro mnoho funkcí těla; přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a ke snížení únavy a vyčerpání.

Železo je důležité pro:

  • Metabolismus poskytující energii
  • Tvorba červených krvinek a hemoglobinu
  • Transport kyslíku v těle
  • Funkce imunitního systému
  • Železo přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
  • Kognitivní funkce

Suplementace železem je důležitá pro vegany a vegetariány, během těhotenství, menstruace a pro ty, kteří se účastní cvičení s vysokou intenzitou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Železo - Doplněk stravy Wholefood

Nedostatek železa je v dnešní době velmi častým zdravotním problémem zvláště u žen se dnes stává běžným zdravotním problémem. Bledá kůže, popraskané nehty, neustálá únava, silné padání vlasů, nízká energie, špatná imunita jsou některé z příznaků anémie.

I když počáteční příznaky a příznaky nejsou masivní, jejich ignorování může prohloubit poškození. Nedostatek železa oslabuje imunitní systém, snižuje hladinu energie a zhoršuje dobrou náladu. Při závažném nedostatku může také způsobit bušení srdce a dušnost.

Železo je důležitá mikroživina, která je důležitá například pro transport kyslíku, dýchání, dělení buněk a výrobu energie. Potřeba železa v těle roste více než obvykle ve zvláštních situacích, jako je těhotenství, silná menstruace, pravidelné dárcovství krve, vegetariánská strava nebo krvácení.

Železo přispívá k normální kognitivní funkci, k normálnímu energetickému metabolismu, normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, normálnímu přenosu kyslíku v těle a normálnímu fungování imunitního systému. Pomáhá snižovat únavu a únavu.
Železo hraje roli v procesu dělení buněk.

K-Pure® Ferrous Bisglycinate

Železo doplněk stravy obsahují vysoce biologicky dostupný zdroj železa, železitý bisglycinát. Absorpce bisglycinátu železnatého je lepší než absorpce oxidu železitého a jiných levnějších forem železa. Bisoglycinát železnatý se často označuje jako „jemné železo“.

K-Pure® Ferrous Bisglycinate je patentovaná chelátovaná forma nehemového železa, která prochází žaludkem a tenkým střevem, aniž by se rozpadla. Bylo prokázáno, že je účinněji absorbován než jiné typy chelátů železa u zdravých lidí s odlišným obsahem železa.

Přípravek Fushi Žělezo obsahuje Ferrous Bisglycinate K-Pure®, protože se domníváme, že má nejvyšší kvalitu. K-Pure® je přední světový poskytovatel nejlepších minerálů, využívající nejnovější technologie, aby zajistil, že kvalita a hlavně absorpce bude lepší než levnější alternativy.

Doplněk stravy z celých potravin:

K receptuře byly přidány prášky na celé potraviny Spirulina a Kale. Spirulina má velmi vysokou koncentraci nehemového železa a obsahuje významné množství vápníku, niacinu, draslíku, hořčíku a vitamínů B, které mohou přispět ke snížení únavy, normálního metabolismu a energetické hladiny. Kale je jedním z nejvíce výživných potravin s vysokým obsahem živin, obsahuje silné antioxidanty a má extrémně vysoký obsah vitamínu C, který přirozeně zvyšuje vstřebávání železa v těle.

.zdroj www.celostnimedicina.cz

Použití:

2 tobolky denně s jídlem a vodou nebo podle pokynů lékaře / lékaře / nutričního terapeuta.
Nepřekračujte uvedenou doporučenou dávku.

Skladování:

Chraňte před slunečním zářením a teplem na chladném tmavém místě a mimo dosah dětí.

Složení:

Hydroxypropylmethylcelulóza (obal tobolky), organický prášek Spirulina (Arthrospira platensis) Celkové karotenoidy> 0,20% bílkoviny> 55%, kale prášek (Brassica Oleraea L), bisglycinát železnatý (K-Pure) 20,0% - 25,0%.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fushi
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
JK Avatar autora | 25.8.2022
Asi moje první železo bez vedlejších účinků. Po intenzivním používání i obraz krve byl mnohem lepší než s jinými přípravky. Mám vyzkoušeno více Fushi doplňků stravy a velmi mi vyhovují a pomáhají. Díky za takové kvalitní přírodní produkty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fushi

Dozvědět se více o produktech Fushi

Jsme proslulí našimi organickými, nerafinovanými a za studena lisovanými oleji, které naši zákazníci milují. Lisování za studena je způsob mechanického extrahování, kde jediné teplo, je teplo vzniklé třením. Velmi přitom záleží na samotné tvrdosti ořechu nebo semene. Čím tvrdší ořech, tím je potřeba většího tlaku k získání oleje, což vytváří větší tření a teplo. Při výrobě není použito jakékoli vnějšího zahřátí, díky čemuž jsou v oleji zachovány veškeré jeho cenné složky a živiny. Díky výše zmíněnému procesu je olej velmi stálý. Nerafinované oleje mají tmavší barvu a výraznější vůni. Všechny naše oleje jsou certifikovány společností Soil Association jako