Zlatý boss, který chodil bos

Kód: 1924
255 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Manžel se několik let věnuje investicím, proto jsem se rozhodli, že Vám zákaznicím dáme pohled na majetek, investice a jak my se doma snažíme chránit naše úspory v této turbulentní době.

Vysoká inflace, obrovské státní dluhy, na kterých se všichni podílíme a doslova ztrácíme naše naspořené peníze, na to vše je potřeba se podívat selským rozumem.

Proto jsme vybrali tuhle knihu, kde formou dialogu srozumitelně pan Ryba vysvětluje, jak celý monetární systém funguje. Selský rozum se prolíná celým rozhovorem, napříč vztahy ve společnosti, při správě majetku, při podnikání, i ve vazbách v ekonomice a na finančních trzích. Otevřené vyjádření o neudržitelnosti nastavení současného měnového systému. O státu, centrálním bankovnictví a politice, nerozlučné trojce, která rozdává karty, se kterými musí všichni, občané i firmy, ti velcí i ti malí, v tomto dramatu nedobrovolně hrát. 

Pokud byste chtěli investovat/spořit či poradit, jak v této době si ochránit majetek, můžete kontaktovat manžela emailem iv.podolsky@gmail.com

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha je osobní zpověď Pavla Ryby . Je rozdělena na 4 díly. Vyprávění probíhá formou otázek a odpovědí, které pokládá Jan Müller. Zábavnou formou od dětství, přes dospělost až k vytvoření společnosti Golden Gate. V knize je mnoho věcí k zamyšlení jak ze života, tak ekonomiky až ke zlatu. Kniha se čte velice dobře . Pavel Ryba v rozhovoru srozumitelně ukazuje , jak každý může ochránit svůj majetek a dobře investovat.

Pavel Ryba odhaluje jasnou vizi a plán, jak se v dnešní výjimečné době může kdokoli chovat, aby nebyl pouze pasivním účastníkem této hry, ale jejím aktivním hráčem, který z nevyhnutelných společenských a ekonomických změn bude nakonec dlouhodobě profitovat. Zdánlivě složitá témata jsou podána svěží a čtivou formou poutavého rozhovoru. Přesto čtenáře zamrazí otevřenost, odvaha a pragmatismus, opírající se však o selský rozum, morální hodnoty a nabízející staletími prověřená řešení, díky kterým se můžeme jako společnost, tak i jako jednotlivci, mít v budoucnosti lépe.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: