John Master Organics

Vlasová přírodní kosmetika John Masters Organics

Americká značka John Masters Organics se zrodila z touhy vyvinout luxusní a současně ekologickou kosmetiku, která by vyhovovala i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Ve společnosti John Masters Organics věříme v dokonale přirozenou krásu. Protože když se podíváte a cítíte to nejlepší, vaše krása mluví sama za sebe. Využíváme sílu organických přírodních složek, vytváříme výjimečné produkty, které jsou pro vás dobré, dobré pro zemi a také dobré pro babičky i pro miminka.

Kosmetika John Masters Organics není testována na zvířatech a neobsahuje živočišné složky (s výjimkou včelího vosku a medu). O její mimořádnosti svědčí i skutečnost, že ji doporučuje řada hollywoodských hvězd - například Zooey Deschanel, Jake Gyllenhaal nebo Jessica Alba. Značka John Masters Organics jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí přispět k ochraně životního prostředí, jsou nároční, nespokojí se s málem a shánějí opravdu prvotřídní šampóny, mýdla, krémy a jiné produkty bez umělých vůní a barviv, parabenů, GMO a dalších syntetických látek, k tomu certifikovány organizacemi jako EcoCert či Quality Assurance International.

Produkty John Masters Organics se staly synonymem pro nekompromisní kvalitu i bezpečnost a získaly mnoho prestižních ocenění.

 

39 položek celkem
Balzám na rty s malinou John Masters Organics
280 Kč
66
Balzám na rty s vanilkou - Lip Calm Vanilla
280 Kč
67
Dárkový Cestovní set pro krásné vlasy John Master Organics
690 Kč
419
Cestovní set Travel Essentials Box
690 Kč
1720
Dárková vlasová sada HERO HAIR CARE
950 Kč
62
Intenzivní denní sérum s vitamínem C a Kakadu Plum
1 490 Kč
318
Karáč na vlasy VENTED foukání vlasů
1 175 Kč
344
Kolekce pro výživu vlasů John Masters Organics
975 Kč
301
Přírodní Lak na vlasy
950 Kč
55
Mandarinkový hydratační krém
1 675 Kč
84
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 39 položek celkem