Mořská plazma - Quinton Hypertonic

Kód: 488
900 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Obsahuje veškeré přírodní minerální látky důležité pro správné fungování organismu a podporu imunitního systému.

Díky zdroji v planktonových oblastech se jedná o minerální látky, které jsou tělem velmi dobře vstřebatelné což naše produkty činí unikátní.
Pozoruhodnou podobnost mezi mořskou vodou z planktonových oblastí a krevní plazmou objevil jako první francouzský bilolog René Quinton a dodnes je tzv. mořská plazma vyráběna laboratořemi Quinton dle jeho patentovaných postupů.

Hypertonic je neředěný a silnější než Isotonic.

Neobyčejná síla moře a minerální výživa.
Mořská plazma se užívá především k remineralizaci organismu. Doplnění potřebných živin a podpoře organismu normálně fungovat.

 • 78 tělem využitelných minerálních látek
 • Posílení imunitního systému
 • Ošetření pleti, akné
 • Harmonizuje minerální disbalanci
 • Po fyzické námaze, nemoci či náročném tréninku
 • Minerální látky, vitamíny, aminokyseliny a antioxidanty
 • Pro soustředění, lepší zažívání, regeneraci a výživu buněk
 • Koloidní forma ve skleněných ampulích

Obsah balení - 30 x 10 ml ampulí - dávka na 7 až 15 dníQuinton-mořská plazma - liviny

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mořská plazma - Quinton Hypertonic

Články o mořské plazmě:

Obsahuje všechny minerály a stopové prvky, které tělo potřebuje a to ve 100% vstřebatelné podobě. Pochází z místa, kde se zrodil veškerý život a kde najdeme všechny známé živiny a prvky - z Oceánu.

Výrobky Quinton obsahují celé spektrum minerálů a organických stopových prvků, které se vyskytují v přirozených oceánských podmínkách.

René Quinton objevil zásadní spojitost mezi krevní plazmou a mořskou plazmou Quinton. Zjistil, že voda v oceánech, v planktonových oblastech, svým složením a svou koncentrací odpovídá složení extracelulárních tekutin v organismu. Navíc je mořská plazma schopna pronikat buněčnou stěnou a vyživovat tak buňky čímž se zlepšuje mezibuněčná komunikace a funkčnost organismu.

Díky planktonu jsou minerály v koloidní formě a i díky tomu jsou skvěle vstřebatelné. 78 minerálů a stopových prvků v přesně vyvážených vzájemných poměrech, to je mořská plazma.

Planktonové víry jsou oblasti oceánské hojnosti, voda je zde čistší a bohatší na minerální látky. Zde načerpaná voda prochází speciální studenou mikrofiltrací v přísně střežených laboratorních podmínkách. Všechny produkty jsou farmaceuticky testovány podle evropského lékopisu.

78 MINERÁLŮ A STOPOVÝCH PRVKŮ

Působení fotosyntézy, fytoplanktonu a zooplanktonu ve spojení s dalším bioaktivním materiálem v mořské vodě zajišťuje vstřebatelné prvky. Produkt nezahříváme a je balen ve skle, zachovává si tak původní vlastnosti a uchovává si nepoškozené minerální látky včetně vitamínů, antioxidantů a aminokyselin. Všechny prvky jsou vzájemně vyvážené a působí v synergickém efektu pro ideální využitelnost v organismu.

Obsahuje všechny přírodní prvky Mendělejevovy periodické tabulky a to ve stejném poměru jako naše vnitřní prostředí (isotonic má menší koncentraci a je vhodné pro všechny věkové kategorie i těhotné), složené z různých organických tekutin jako jsou: extracelulární tekutina, krevní plazma, slzy, mozkomíšní mok atd. … Postup začíná extrakcí mořské vody ve specifických místech planktonových vírů, což jsou velké vířivé plochy, kde koncentrace fytoplanktonu vede k velmi velké populaci různých živých bytostí (zvířata, rostliny a mikroživiny), tj. velmi bohatá biocenóza, která produkuje biologicky dostupné mikroživiny. V těchto oblastech se formovaly prvotní buňky.

Mořskou plazmu Quinton lze používat jako:

 • dietní minerální doplňky
 • doplňky výživy
 • ošetření pleti, akné
 • posílení imunitního systému
 • detoxikaci organismu
 • po velké fyzické výkonnosti k zotavení z únavy a stresu
 • odlehčení pro nosní sliznice
 • omývání a hojení ran
 • vyživování buněk
 • podporuje organismus k normální funkci

Mikrofiltrace za studena:

Je zcela zásadní mořskou vodu nezahřívat na vyšší teploty ani neozařovat UV filtry. Laboratoře vlastní patentovanou metodu výroby a mikrofiltrace za studena, čímž si mořská voda zachovává veškeré své živiny neporušené. Teplota vody v planktonových oblastech dosahuje v hloubce 30 metrů průměrné teploty mezi 5°C a 13°C. Při transportu je udržována při teplotě mezi 4° a 6° C. V laboratořích je skladována v chladné místnosti při teplotě mezi 4° a 6°C po dobu nepřesahující 45 dnů, během této doby se provádí další analýzy. Poté je provedena mikrofiltrace za studena a plnění do sterilních skleněných ampulí pro zachování všech živin a terapeutického potenciálu. Během celého procesu nikdy nepřesáhne poškozující teplotu. Finální produkt je doporučeno uchovávat v teplotě 0 – max. 40°C a nevystavovat přímému slunečnímu záření.

Užívání:

Za optimální dávku lze považovat užívání 1 až 6 ampulí Quinton Hypertonic denně. To je opět individuální dle stavu dotyčné osoby. Nejčastěji se užívají 2-3 ampule denně.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré a vyvážené stravy.

Mořská plazma prodávána v ampulích se užívá orálně. Ampule se rozlomí na obou koncích, tak aby mohla tekutina volně vytékat. To se provede do sklenice nebo přímo do úst. Postupujte dle návodu uvedeném na obalu. Mořskou plazmu nemíchejte s jinými tekutinami a pokud možno 10 minut před užitím a po užití nejezte a nepijte. Ke zvýšení efektu před polknutím podržte v ústech.

K dosažení nejlepších výsledků se doporučuje užívat mořskou plazmu Quinton na prázdný žaludek. Ideálně ráno nalačno, případně během dne před a po užití alespoň pár minut nezajídat a nezapíjet. Vhodné je před polknutím podržet cca. 1 minutu v ústech. Produkt je dodáván ve sterilních skleněných ampulích. Ulomte nejprve jeden konec ampule, poté přemístěte nad prázdnou sklenici, ulomte druhý konec a nechte vytéct, obsah vypijte dle pokynů výše. Neřeďte s vodou. 

Složení

Ingredients INCI:

Quinton Hypertonic je přírodní čerstvá mořská voda z planktonových oblastí zpracovaná studenou mikrofiltrací dle originálního postupu René Quintona, Bakteriologicky čistá, přirozeně sterilní (26.22 <26,5 Ro Ohms/cm2/cm 45000.). Není tepelně ani chemicky upravována.

Balení:
30 x 10 ampulí

Bezpečnostní opatření:
Při dlouhodobém užívání jsou vhodné lékařské kontroly. I když nebyly zatím popsány ŽÁDNÉ nepříznivé účinky. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, v tomto případě je vhodnější méně koncentrovaný Quinton Isotonic. Doplněk stravy – není náhradou pestré a vyvážené stravy.

 Quinton Liviny Mořská plazmaDoplňkové parametry

Kategorie: Mořská plazma - Quinton
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: