Mořská plazma - Quinton Isotonic

Kód: 489
900 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Obsahuje veškeré přírodní minerální látky důležité pro správné fungování organismu a podporu imunitního systému.

Díky zdroji v planktonových oblastech se jedná o minerální látky, které jsou tělem velmi dobře vstřebatelné což naše produkty činí unikátní.
Pozoruhodnou podobnost mezi mořskou vodou z planktonových oblastí a krevní plazmou objevil jako první francouzský bilolog René Quinton a dodnes je tzv. mořská plazma vyráběna laboratořemi Quinton dle jeho patentovaných postupů.

Méně koncentrovaný než Hypertonic a vhodný pro všechny věkové kategorie a těhotné.

Neobyčejná síla moře a minerální výživa.
Mořská plazma se užívá především k remineralizaci organismu. Doplnění potřebných živin a podpoře organismu normálně fungovat.

 • 78 tělem využitelných minerálních látek
 • Ošetření pleti, akné
 • Pro všechny věkové kategorie, těhotné a kojící maminky
 • Minerální složení a koncentrace je shodná s extracelulárními tekutinami, pH 7,2
 • Pro silnější imunitu a regeneraci organismu
 • Minerální látky, vitamíny, aminokyseliny a antioxidanty
 • Pro srovnání vnitřního pH
 • Koloidní forma ve skleněných ampulích

Obsah balení - 30 x 10 ml ampulíQuinton-mořská plazma - liviny

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mořská plazma - Quinton Isotonic

Články o mořské plazmě:

Výrobky Quinton obsahují celé spektrum minerálů a organických stopových prvků, které se vyskytují v přirozených oceánských podmínkách.

René Quinton objevil zásadní spojitost mezi krevní plazmou a mořskou plazmou Quinton. Zjistil, že voda v oceánech, v planktonových oblastech, svým složením a svou koncentrací odpovídá složení extracelulárních tekutin v organismu. Navíc je mořská plazma schopna pronikat buněčnou stěnou a vyživovat tak buňky čímž se zlepšuje mezibuněčná komunikace a funkčnost organismu.

Díky planktonu jsou minerály v koloidní formě a i díky tomu jsou skvěle vstřebatelné. 78 minerálů a stopových prvků v přesně vyvážených vzájemných poměrech, to je mořská plazma.

Planktonové víry jsou oblasti oceánské hojnosti, voda je zde čistší a bohatší na minerální látky. Zde načerpaná voda prochází speciální studenou mikrofiltrací v přísně střežených laboratorních podmínkách. Všechny produkty jsou farmaceuticky testovány podle evropského lékopisu.

78 MINERÁLŮ A STOPOVÝCH PRVKŮ

Působení fotosyntézy, fytoplanktonu a zooplanktonu ve spojení s dalším bioaktivním materiálem v mořské vodě zajišťuje vstřebatelné prvky. Produkt nezahříváme a je balen ve skle, zachovává si tak původní vlastnosti a uchovává si nepoškozené minerální látky včetně vitamínů, antioxidantů a aminokyselin. Všechny prvky jsou vzájemně vyvážené a působí v synergickém efektu pro ideální využitelnost v organismu.

Obsahuje všechny přírodní prvky Mendělejevovy periodické tabulky a to ve stejném poměru jako naše vnitřní prostředí (hypertonic má vyšší koncentraci), složené z různých organických tekutin jako jsou: extracelulární tekutina, krevní plazma, slzy, mozkomíšní mok atd. … Postup začíná extrakcí mořské vody ve specifických místech planktonových vírů, což jsou velké vířivé plochy, kde koncentrace fytoplanktonu vede k velmi velké populaci různých živých bytostí (zvířata, rostliny a mikroživiny), tj. velmi bohatá biocenóza, která produkuje biologicky dostupné mikroživiny. V těchto oblastech se formovaly prvotní buňky.

Mořskou plazmu Quinton lze používat jako:

 • dietní minerální doplňky
 • doplňky výživy
 • ošetření pleti, akné
 • posílení imunitního systému
 • detoxikaci organismu
 • po velké fyzické výkonnosti k zotavení z únavy a stresu
 • odlehčení pro nosní sliznice
 • omývání a hojení ran
 • vyživování buněk
 • podporuje organismus k normální funkci

Quinton Isotonic pro plodnost a těhotenství:

Quinton Isotonic je minerální doplněk, který díky svému složení podporuje plodnost a šance na úspěšné početí. Těhotným ženám zajistí, že vaše dítě dostane v děloze všechny potřebné minerální látky a stopové prvky. Quinton mořská plazma je 100% přírodní a 100% bezpečná.

Užívejte Quinton Isotonic před, během a po těhotenství jako přírodní doplněk výživy, který napomáhá početí a dodává vašemu dítěti všechny minerální látky, které potřebuje, aby se mohlo narodit silné a zdravé.

Již více než 100 let pomáhá Quinton plodnosti a porodu zdravých dětí zlepšováním zdraví a výživy vašich buněk. Poskytuje 78 základních minerálů a stopových prvků v biologicky dostupné formě, což umožňuje vašim buňkám dosáhnout jejich plné genetické exprese a snižuje pravděpodobnost nutričních nedostatků, u kterých moderní výzkum ukázal, že mohou vaše budoucí nenarozené dítě předurčit k cukrovce, obezitě a srdečním onemocněním později v životě.

Quinton Isotonic poskytuje vašemu tělu zdroje, které potřebuje k udržení optimálního zdraví během těhotenství a po porodu.

Více o těhotenství...

Mikrofiltrace za studena:

Je zcela zásadní mořskou vodu nezahřívat na vyšší teploty ani neozařovat UV filtry. Laboratoře vlastní patentovanou metodu výroby a mikrofiltrace za studena, čímž si mořská voda zachovává veškeré své živiny neporušené. Teplota vody v planktonových oblastech dosahuje v hloubce 30 metrů průměrné teploty mezi 5°C a 13°C. Při transportu je udržována při teplotě mezi 4° a 6° C. V laboratořích je skladována v chladné místnosti při teplotě mezi 4° a 6°C po dobu nepřesahující 45 dnů, během této doby se provádí další analýzy. Poté je provedena mikrofiltrace za studena a plnění do sterilních skleněných ampulí pro zachování všech živin a terapeutického potenciálu. Během celého procesu nikdy nepřesáhne poškozující teplotu. Finální produkt je doporučeno uchovávat v teplotě 0 – max. 40°C a nevystavovat přímému slunečnímu záření.

Užívání:

Za optimální dávku lze považovat užívání 1 až 6 ampulí Quinton Isotonic denně. To je opět individuální dle stavu dotyčné osoby. Nejčastěji se užívají 2-3 ampule denně.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré a vyvážené stravy.

Mořská plazma prodávána v ampulích se užívá orálně. Ampule se rozlomí na obou koncích, tak aby mohla tekutina volně vytékat. To se provede do sklenice nebo přímo do úst. Postupujte dle návodu uvedeném na obalu. Mořskou plazmu nemíchejte s jinými tekutinami a pokud možno 10 minut před užitím a po užití nejezte a nepijte. Ke zvýšení efektu před polknutím podržte v ústech.

K dosažení nejlepších výsledků se doporučuje užívat mořskou plazmu Quinton na prázdný žaludek. Ideálně ráno nalačno, případně během dne před a po užití alespoň pár minut nezajídat a nezapíjet. Vhodné je před polknutím podržet cca. 1 minutu v ústech. Produkt je dodáván ve sterilních skleněných ampulích. Ulomte nejprve jeden konec ampule, poté přemístěte nad prázdnou sklenici, ulomte druhý konec a nechte vytéct, obsah vypijte dle pokynů výše. Neřeďte s vodou.

Složení

Ingredients INCI:

Přírodní čerstvá mořská voda z planktonových oblastí zpracovaná studenou mikrofiltrací dle originálního postupu René Quintona, koncentrace snížena na roztok izotonický (9 ‰) s pramenitou vodou s nízkým obsahem minerálních látek pro zachování správného poměru – bakteriologicky čistá, přirozeně sterilní (26.22 <26,5 Ro Ohms/cm2/cm 45000.). Není tepelně ani chemicky upravována, ani ozařována UV filtrem.

Balení:
30 x 10 ampulí

Bezpečnostní opatření:
Při dlouhodobém užívání jsou vhodné lékařské kontroly. I když nebyly zatím popsány ŽÁDNÉ nepříznivé účinky

 Quinton Liviny Mořská plazma

Doplňkové parametry

Kategorie: Mořská plazma - Quinton
Hmotnost: 0.3 kg

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
PN Avatar autora | 8.1.2023
Za mě objev roku a suplementační must have. Pořídila jsem si první balení v závěru těhotenství na posílení organismu, imunity a doplnění minerálů před porodem. Moje krevní hodnoty po porodu byly ještě lepší než před porodem (např. u těhotných často konotrolované železo). Pokračuji v užívání i v době šestinedělí a doporučuji všem hlavně během jakéhokoli náročného období a oslabení organismu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: