Novinky

Dětské tělové mléko a pleťový krém- Klinická studie

Naše nyní klinicky ověřené, mimořádně zklidňující tělové mléko s certifikátem ekologické a veganské výroby bylo několikrát vylepšeno, včetně infuze bisabololu Lipo®, bioaktivní látky ze stromu candeia, která zmírňuje zarudnutí a zklidňuje citlivou pokožku. Jeho krémová textura je skutečně výjimečná a zanechává pokožku sametově hebkou se svěží přírodní vůní evokující esenci orosené jarní louky za úsvitu.

Klinická studie dětská kosmetika ekzém vyrážkyKlinická studie bio dětské tělové mléko na dětskou pokožku a ekzém

Klinická studie kosmetika pro děti a miminka

Zpět na produkty Little Butterfly London

Aqua A sérum s retinoidy

Zde najdete všechno co potřebujete vědět o Aqua A sérum s retinoidy

Co přesně Aqua A dělá?
 • Redukuje jemné linky a vrásky a zároveň zpomaluje vznik nových vrásek.
 • Zlepšuje vyrážku, zmenšuje velikost pórů a podporuje čistotu pleti.
 • Pomáhá zvyšovat obsah kolagenu a elastinu pro větší pružnost pleti.
 • Pomáhá zmírnit hyperpigmentaci a tmavé skvrny.
 • Vypíná pleť a zvyšuje její hydrataci.
 • Zlepšuje celkovou strukturu a zářivost pleti.
Kdo by měl používat Aqua A?

Každý, kdo se snaží vrátit čas, získat mladistvější a zářivější pleť s celkovou vitalitou.

Jak často mohu přípravek Aqua A používat?

Aqua A je dostatečně jemná na to, abyste ji mohli používat denně, v rámci své večerní péče. Pokud s retinoidy teprve začínáte, doporučujeme používat Aqua A několik prvních týdnů každý druhý večer, abyste zjistili, jak se vaše pleť aklimatizuje, a teprve poté přejděte na každodenní používání.

Může Aqua A používat kdokoli?

Přípravek Aqua A lze používat na všechny typy pleti, a to již od teenagerovského věku.

V jakém věku bych měl/a začít používat Aqua A?

Doporučujeme zařadit Aqua A do svého rituálu od poloviny 20. roku věku +. Je naprosto bezpečná pro použití na pleti 12+, záleží jen na jednotlivci. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně věku a používání, spojte se s naším týmem.

Za jak dlouho uvidíte výsledky?

Ačkoli výsledky můžete pocítit okamžitě (vaše pokožka bude hladší a jemnější než kdykoli předtím), výsledky mohou být vidět již za 14 dní. Úplné výsledky se projeví přibližně po 90 dnech.

Jak Aqua A redukuje jemné linky a vrásky?

Kyselina retinová se váže na retinoidní receptory v našem těle, čímž normalizuje procesy buněčné obnovy a opravy buněk. Jakmile se naváže, působí opravdu efektivně a pomáhá zvyšovat buněčnou obměnu a snižovat účinky poškození pleti způsobené UV zářením. Ceramidy obsažené v přípravku Aqua A také pomáhají doplňovat a posilovat kožní bariéru a chránit před poškozením způsobeným fototerapií, podporují udržování přirozeného kolagenu, pružnosti a strukturálních proteinů, které dodávají pleti mladistvý vzhled. Aqua A obsahuje také směs superpotraviny spiruliny a oleje ze zeleného kaviáru bohatou na aminokyseliny, která zpevňuje, vyživuje a revitalizuje pleť, snižuje záněty a zároveň bojuje proti předčasnému stárnutí.

Mohu používat Aqua A denně?

Ano, používejte 1x denně večer.

Jak používat Aqua A?

Aplikujte rovnoměrnou vrstvu na čerstvě vyčištěnou pleť, pouze před spaním. Následně použijte svůj oblíbený produkt.

Jak mám Aqua A aplikovat?

Naneste jednu plnou pumpičku do dlaně, emulgujte mezi konečky prstů a vmasírujte do čisté a suché pokožky. Aplikujte na obličej, krk a dekolt, vyhněte se oblasti očí.

Měl by být můj obličej při aplikaci Aqua A vlhký?

Doporučujeme nanášet Aqua A pouze na suchou pleť.

Jaké množství přípravku Aqua A mám použít?

Na obličej, krk a dekolt stačí jedna plná pumpička.

Mohu použít přípravek Aqua A na krk/dekolek?

Rozhodně!

Moje dospívající dcera má akné, může používat Aqua A?

Ano, rozhodně. Vždy se můžete s námi spojit na bezplatnou konzultaci a rituál šitý na míru vaší dceři.

Proč se musím poradit se svým lékařem, zda mohu používat Aqua A?

To se doporučuje pouze v případě, že jste těhotná a/nebo kojíte.

Jaké procento retinoidu je v přípravku Aqua A?

Náš retinoid má 2% koncentraci složenou ze solubilizované směsi 10 % aktivních látek a 90 % rozpouštědla (pro zvýšení účinnosti a lepší podání), což poskytuje 0,2 % aktivního HPR (retinoidu).

Co je HPR retinoid?

HPR retinoid v přípravku Aqua A je šetrná a účinná forma vitaminu A, která je biologicky dostupnější a méně dráždivá než předchozí generace lokálních retinoidů. HPR retinoid neboli hydroxypinakolon retinoát (HPR) je jedinečný derivát kyseliny retinové. Na rozdíl od retinolu, jehož přeměna na kyselinu retinovou vyžaduje mnoho kroků, HPR působí přímo v kůži - minimalizuje vedlejší účinky, jako je zánět, zarudnutí, nepohodlí a citlivost. HPR je také mnohem stabilnější než jiné formy vitaminu A a bylo prokázáno, že v kůži zůstává účinný až 15 hodin!

Jaký je rozdíl mezi retinoidem a retinolem?

"Retinoid" je souhrnné označení pro skupinu přírodních a syntetických derivátů vitaminu A, které jsou schopny se vázat na kožní retinoidní receptory. Naše pokožka využívá pouze aktivní formu vitaminu A - kyselinu retinovou. Aby kyselina retinová mohla kouzlit a vrátit čas na naší pleti, musí se nejprve navázat na retinoidní receptory v našem těle pomocí několika konverzních kroků v procesu vytvářeném enzymy. HPR retinoid v přípravku Aqua A je jedinečný v tom, že se váže přímo na retinoidní receptory, aniž by potřeboval metabolický rozklad, což nabízí menší podráždění a zároveň poskytuje šetrné, bezpečné a účinné retinoidní účinky.

Proč je Aqua A modrá?

Aqua A obsahuje tři nádherné modré rostlinné látky, které jí dodávají jedinečnou barvu: modrou spirulinu, Blue tansy a esenciální olej Rainforest Blue. Každá jednotlivá složka má své jedinečné účinky na pleť.

Proč se barva mého přípravku Aqua A liší?

Vzhledem k tomu, že naši péči o pleť vyrábíme z čerstvých ingrediencí, mohou se někdy vyskytnout rozdíly ve vzhledu mezi jednotlivými šaržemi v důsledku sezónních změn, ke kterým dochází v přírodě. To se týká zejména organických a za studena lisovaných kosmetických olejů. Ačkoli se v jednotlivých šaržích mohou vyskytovat drobné odchylky ve vůni, struktuře a barvě, nemá to vliv na účinnost výrobku.

Mám protřepat přípravek Aqua A, aby se ingredience smíchaly?

Modrý prášek spiruliny v našem přípravku se někdy usazuje na dně nádoby - to je zcela normální a není to důvod k obavám. Pokud si všimnete oddělování, jednoduše sklenici jemně protřepejte.

Může Aqua A vyvolat čištění/zhoršení na pleti?

Je normální, že pleť prochází očistným procesem, když se na ni zavede retinoid. Tento proces se u jednotlivých osob liší. Pokud k němu dojde, neznepokojujte se. V případě jakýchkoli dotazů nebo obav se můžete kdykoli s námi spoojit.

Mám přestat používat Aqua A, pokud budu pozorovat nějaké zhoršení?

Doporučujeme používat Aqua A celkem tři měsíce, abyste začali pozorovat výsledky. Může dojít k mírnému vyčištění, ale nemělo by trvat déle než několik týdnů. V případě jakýchkoli dotazů nebo obav se můžete kdykoliv s námi spojit.

Bude Aqua A vysušovat mou pleť jako jiné retinoly?

Díky šetrné povaze retinoidu HPR by nemělo docházet k žádnému podráždění nebo vysušování pleti při používání přípravku Aqua A. Její složení obsahuje množství hydratačních a obnovujících složek, jako jsou ceramidy, kakadu švestka, mořský kaviár, které poskytnou pleti dostatek vlhkosti.

Mohu očekávat nějaké vedlejší účinky na kůži, jako jsou vyrážky, svědění nebo citlivost?

Je to velmi nepravděpodobné! Jedním z hlavních důvodů, proč jsme v našem složení zvolili retinoidy HPR, je to, že se vážou přímo na retinoidní receptory, aniž by se musely metabolicky rozkládat - způsobují tak menší podráždění a zároveň poskytují jemný, bezpečný a účinný retinoid.

Jak se mohu při používání Aqua A vyhnout podráždění pokožky?

Při používání přípravku Aqua A by nemělo dojít k žádnému nebo jen malému podráždění. Pokud s retinoidy začínáte, doporučujeme je prvních několik týdnů používat každý druhý večer, abyste zjistili, jak se vaše pokožka aklimatizuje, a teprve poté přejít na každodenní používání. Pokud máte velmi citlivou pleť, můžete vyzkoušet techniku vyrovnávání pleti nanesením lehkého oleje na pleť před aplikací Aqua A. Aloha Ambrosia je ideální olej, který můžete použít, pokud chcete tuto techniku vyzkoušet; je lehčí než naše ostatní kosmetické oleje a poskytuje ideální vrstvu vlhkosti. Postup by tedy měl být následující: vyčistěte pleť, tonizujte ji, nechte ji oschnout a naneste nejprve olej Aloha Ambrosia a poté Aqua A.

Existují nějaké produkty nebo složky, kterým bych se měla při používání Aqua A vyhnout?

Ne

Mohu při používání Aqua A používat jakýkoli přípravek z řady Leahlani?

Rozhodně!

Proč nemohu používat retinoidy během těhotenství nebo kojení?

K zajištění bezpečnosti používání retinoidů v těhotenství je zapotřebí více vědeckých údajů. Z tohoto důvodu doporučujeme spojit se se svým lékařem, pokud máte jakékoli otázky nebo obavy ohledně používání přípravku Aqua A během těhotenství a/nebo kojení. Tohle necháváme na zvážení každé z vás.

Proč nemohu používat Aqua A ráno?

Protože retinoidy mohou zvýšit citlivost pokožky na slunce, doporučujeme používat pouze večer- a nezapomeňte denně používat SPF.

Mohu používat přípravek Aqua A ráno a večer?

Protože retinoidy mohou zvýšit citlivost vaší pokožky na slunce, doporučujeme používat pouze večer - a nezapomeňte denně používat SPF!

Poškodí retinoidy mou pleť?

HPR Retinoid je dermatologicky testován tak, aby měl menší potenciál podráždění než retinol, a poskytuje tak šetrný, bezpečný a účinný retinoid proti stárnutí - redukuje výskyt jemných linek a vrásek pro mladší vzhled a zároveň zvyšuje pružnost pokožky pro její pevnější a hladší strukturu.

Mohu používat Aqua A i v případě, že mám tmavší odstín pleti?

Rozhodně! Jen se ujistěte, že je spojen s denním ochranným faktorem SPF, který pleť chrání.

Mohou Aqua A používat všechny tóny pleti?

Ano

Mohou Aqua A používat všechny typy pleti?

Ano

Jak mohu Aqua A zařadit do své rutiny?

Aplikujte na čistou a suchou pleť večer. Poté jej doplňte séry, elixíry a hydratačními přípravky.

Co mám dělat, pokud se u mě objeví reakce na přípravek Aqua A?

Obraťte se na nás.

Jak bych měl/a Aqua A „otestovat“ před použitím pokud mám citlivou pleť?

Aplikujte přípravek na malý kousek pokožky, kde je nepravděpodobné, že byste si jej omylem smyli nebo setřeli. Nechte přípravek působit stejnou dobu, jakou byste jej nechali působit na pokožce obecně. Pokud nedojde k podráždění, pokračujte v používání podle pokynů.

Mohu používat vitamín C a Aqua A společně?

Ano, zcela jistě. Používejte vitamin C ráno a Aqua A večer.

Jak bych měl/a zařadit vitamin C do své rutiny při používání Aqua A?

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme používat produkty s vitaminem C ráno a Aqua A večer.

Mohu si při používání Aqua A stále dělat peeling?

Krátká odpověď zní ano - ale to se liší v závislosti na typu vaší pleti. Když začínáte používat Aqua, doporučujeme provádět exfoliaci ve dnech, kdy nepoužíváte Aqua A.

Jak často bych měl/a provádět peeling během používání přípravku Aqua A?

To bude záviset na vašem jedinečném typu pleti. Neváhejte se s námi spojit.

Mohu i během používání přípravku Aqua A podstoupit ošetření obličeje nebo peeling?

Rozhodně! Jen se před ošetřením nezapomeňte podělit se svojí kosmetičkou o svůj rituál péče o pleť.

Proč musím při používání Aqua A používat opalovací krém?

Retinoidy mohou zvýšit citlivost vaší pleti na slunce, proto se při používání Aqua A doporučuje každodenní používání ochranného krému.

Každopádně tohle doporučujeme vždy všem i bez toho, že by Aqua A používali.

Čím se Aqua A liší od ostatních retinolů/retionoidů?

Složení Aqua A obsahuje retinoid HPR - šetrnou a účinnou formu vitaminu A, která je biologicky dostupnější a méně dráždivá než předchozí generace lokálních retinoidů. HPR retinoid neboli hydroxypinakolon retinoát (HPR) je jedinečný derivát kyseliny retinové. Na rozdíl od retinolu, jehož přeměna na kyselinu retinovou vyžaduje mnoho kroků, HPR působí přímo v kůži - minimalizuje vedlejší účinky, jako je zánět, zarudnutí, nepohodlí a citlivost.

 

 

 

Terapie červeným světlem - Výběr panelů

Naše zkušenosti při výběru panelů s červeným a infračerveným světlem.

Za nás jsou při výběru nejdůležitější 3 faktory, kromě ceny samozřejmě.

A to jsou:

 1. Plocha - kterou chcete ozářit infračerveným a červeným světlem
 2. Čas - jak dlouho jste schopni vyčlenit na terapii čas
 3. Komfort - Při použití panelů

Tyto tři faktory a jejich kombinace jsou propojeny a za nás jsou ty nejdůležitější při výběru velikosti panelu.

Na začátku vhodné zdůraznit, že panely co do výkonu jednotlivých diod se neliší a všechny diody mají stejný výkon a vlastnosti. S větším počtem diod, jste schopni ozářit světelnou terapií více svého těla.

Výběr infračervených panelů

Ještě jeden příklad: Pokud bych si zvolila panel Starter a chtěla ozářit celé tělo, zabralo by to denně několik hodin, jelikož každá část těla je potřeba ozářit minimálně 10minut. Naopak při použití největšího panelu je ozářené celé tělo zhruba za 30-60.

Tak a jdeme na to - Rozdělení

Pokud chcete použití lokální světelné terapie, za specifickým účelem například, léčba kolene, jizvy, vlasů atd. Nevadí vám 10-20 minutové držení lampy. A nepotřebujete ozařovat celé tělo. Postačí vám základní infračervená zářivka Bulb, která je v hodná i na cestování, díky nejmenším rozměrům.

Další velikostí je Strater, který je daleko víc komfortní díky stojánku, který se dá libovolně natočit. Infračervený panel Starter je schopný ozářit například za jednu terapii celý obličej, nebo celý hrudník. Je v hodný jak pro lokální terapii tak je cílený na dennodenní použití například na pleť a tvorbu kolagenu. Celé tělo se Starter, by stále zabralo spousty času, spolu se složitým nastavováním vhodné pozice pro různé části těla.

Expert panel se dá již zavěsit, postavit ke zdi nebo na zeď. Je v hodný pro ozáření například celé nohy (koleno, svaly, šlachy), velkou část zad apod. K panelu se dá posadit a v případě zavěšení komfortně stát nebo ležet. Je schopný osvítil celý obličej, hrudník a část břicha, samozřejmě záleží na velikosti uživatele.

Biohacker je druhý největší panel, který je v hodný pro každodenní používání a pro ty co chtějí účinky světelné terapie pociťovat dennodenně. Tento panel dokáže na jedno nasvícení osvítil malé děti, pro které je v období kolektivní docházky do školek a škol velmi prospěšný při budování silné imunity. A u dospělého je schopen osvítit půlku těla na jednu terapii. (Zavěšení, postavení ke zdi a veškeré příslušenství je samozřejmě v balení)

Mitohacker je největší ze série Mito Lights. Tento panel jsme si pořídili jako první, z důvodu časového a také komfortního. První týdny jsme u něj trávili v tureckém sedu. Osvítil nám skoro celé tělo. V dnešní zrychlené, hektické době, si na pár minut dopřát odpočinek zklidnit a "vypnout" hlavu a soustředit se na léčbu beru jako velké plus. Střídali jsme s Natalí po 15 minutách přední část těla a zadní část. Nyní přemýšlíme na vhodné místo pro zavěšení a použití světelné terapie v leže, to už bude zase úplně jiná liga, ještě že panely mají časovač a vypnout se po uplynutí času, nedivil bych se, kdybychom tam usnuli. Pocity a účinky světelné terapie rozeberu v dalším článku.

Jak se píše Suma-sumárum

Pokud chcete začít a vyzkoušet panely, jasná volba pro žárovku Bulb nebo Starter panel.
Chcete-li používat panely na větší část těla, jak kvůli času nebo komfortu volte panel Expert nebo Biohacker.
Se světelnou terapií kdo chcete zasáhnout celé tělo, nebo máte méně času, nebo znáte jak terapie pomáhá, tak je jasná volba Mitohacker.

Tipy Liviny:

 1. Panely jsou v hodné pro celou rodinu – od dětí pro prarodiče. Můžou ji využít všichni, komu to dovolíte.
 2. Infrapanely se dají různé kombinovat, propojovat a rozšiřovat, dokud vám to domácí el. síť dovolí.

Terapie červeným světlem

A takto jsme si s Natalí sestavili světelnou terapii červeným světlem u nás doma.
Díky výsledkům, jak nám panely pomáhají a pomohli, jsme přikoupili další panel Mitohacker spojili dohromady a za 30minut máme nabyty snad všechny buňky v těle.

Kanadská dekorativní kosmetika SAINT nově na Liviny

Špičkové přírodní složení bez zatěžujících látek, skvělé vlastnosti, textury, barvy a výdrž! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque sed aliquam lorem. Nam porttitor ipsum sed tortor scelerisque volutpat. Nam pharetra orci id aliquam commodo. Duis vitae odio hendrerit, molestie tortor vitae, scelerisque libero. Duis maximus ligula id nulla vehicula, non facilisis magna gravida. Nulla eu ante mi. Integer dictum sem volutpat nibh semper, eu consectetur nisi euismod. Duis velit ligula, condimentum id sapien in, efficitur facilisis arcu. Sed elementum ex in tortor tempus tincidunt. Mauris euismod lacus id leo condimentum faucibus. Sed facilisis, libero a tempus molestie, massa enim pellentesque nulla, eget interdum mi dui et quam. Nunc a nibh dui. Nunc faucibus dui et tellus malesuada fringilla. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Quisque sed scelerisque lacus. Etiam suscipit imperdiet urna, mattis tempor erat sollicitudin ac.

Morbi semper egestas erat, in porta est ornare ut. Pellentesque sit amet elit id neque rutrum finibus. In interdum sit amet neque eu auctor. Vivamus non purus non augue mattis mattis. Nulla facilisi. Morbi tempor sollicitudin velit non gravida. Fusce ut sodales ipsum, non vulputate magna. Curabitur quis sodales tortor, sed bibendum sem.

Aliquam sit amet libero volutpat, vulputate ex ac, blandit magna. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. In sed enim at tellus dictum tincidunt in sed augue. Nunc sollicitudin neque non ipsum iaculis pellentesque. Donec posuere arcu at augue tempor imperdiet ac venenatis tellus. Nulla suscipit justo semper mollis lacinia. Cras pellentesque fermentum libero, tempor pharetra nisi euismod id. Vestibulum eget orci et quam bibendum sollicitudin a a nisi. Donec ornare lectus sed neque dignissim faucibus. Curabitur eget enim quis turpis sollicitudin sagittis.